Šliaužtinukai ir kitos prekės kūdikiams – daug atsakingų pasirinkimų

šliaužtinukaiNe paslaptis, kad šiais laikais yra labai daug įvairiausių prekių kūdikiams – tiek drabužėlių, tiek vežimėlių. Kai pagalvoji, kad kadaise nė sauskelnių nebuvo, o dabar nors su priekaba vežk… O šliaužtinukai! Rinkis nors iš dešimčių skirtingų modelių.

Šliaužtinukai ir kitos prekės kūdikiams – tai daug uždavinių tėvams. Kur pirkti ir kiek mokėti, ką rinktis ir ko vengti?.. Klausimų tiek, kad atrodo, jog pradėjus vardyti nepakaktų nei viso A4 formato lapo. Tikėtina, kad pradėję naują užrašų knygelę… gana greitai prirašytumėte visus puslapius.

Ar pritartumėte nuomonei, kad labai naudingas dalykas yra internetas? Tikriausiai, kad pritartumėte. Juk tai ištisi veikalai tiesiog… kompiuteryje! Tačiau paprastai pasikliaujama ne vien straipsniais. Prireikus pagalbos ar konsultacijos, kreipiamasi į tėvus, į draugus, į tam tikrų sričių specialistus (pavyzdžiui, vaistininkus). Ar jūsų klausimo esmė būtų šliaužtinukai, ar kitos prekės, tikėtina, kad konsultacijos tikrai prireiks. Juk, kaip sakoma, niekas negimė mokėdamas. Jei ruošiatės kūdikio gimimui arba jums jau gimė sūnus ar dukra, tuomet neišvengiamai kyla visokiausių klausimų. Vieni atsakymai – internete. Kiti – žinynuose. Treti – iš artimųjų lūpų.

Daug atsakingų pasirinkimų – šis apibūdinimas puikiai tinka ir ieškant šliaužtinukų, ir apskritai bandant išsiaiškinti, kokios prekės vertos dėmesio, kur geriausia pirkti.

Ir tai tik pirkinių tema. O kur dar auklėjimas. Viskas turi būti pagrįsta geranoriškumu – su tuo sutinka visi rūpestingi tėčiai bei mamos.

Bet ar optimizmo nesusiurbia didelės kainos? Tai nėra filosofinis klausimas. Ir ne bandymas provokuoti siekiant, kad pritartumėte, kokios visur išpūstos kainos… Akivaizdu, kad uždirbant porą tūkstančių lengviau aprūpinti vaiką nei gaunant pusės tūkstančio užmokestį, tačiau net ir tada, kai pajamos kuklios, pavyksta truputį sutaupyti. Kaip? Perkant internetu. Ir šliaužtinukai, ir kitos prekės čia siūlomos net komplektukais, o tai – dar patrauklesnis ir finansiškai tikslingesnis variantas.

Jei norite pasirūpinti mažyliu, skaičiuoti reikės. Bet turbūt pritarsite, kad ne viskas paremta matematinėmis lygtimis ar ekonominiais viražais. Tėvai siekia geriausio. Pasirinkimai atsakingi, tad skiriama nemažai laiko domintis bei apsiperkant.

 

 

Sceninė įranga internetu tikrai gali būti įsigyjama mažesnėmis kainomis

pianinasElektroninėje erdvėje visus muzikos instrumentus bei įrangą galima įsigyti už ypatingai mažą kainą, tačiau tuo pačiu galima patirti nemenkus nuostolius, jeigu nebus pasitelkiamos atsargumo priemonės. Sceniniai pianinai, gitaros, styginiai instrumentai bei įvairi renginiams skirta įranga visada turi būti perkama iš tokių vietų, kurios nekelia nė menkiausios abejonės dėl patikimumo. Yra daug pasiūlymų, kuriuose pabrėžiamos labai mažos kainos, tačiau tokiuose pasiūlymuose neretai nuslepiama tikroji kokybė, o jis dažniausiai būna ne iš gerųjų. Tad, jeigu jums reikalingi sceniniai pianinai ar kažkokie kiti muzikos instrumentai, tai internetu juos pirkti turėtumėte atsižvelgdami į visus niuansus, nes kitaip nuostoliai bus garantuoti.

Renginių organizatoriai akcentuoja, kad visus renginiams skirtus instrumentus pigiau galima įsigyti tuo atveju, jeigu vieno užsakymo metu vertė būna labai didelė. Tai reiškia, kad tiems, kurie ruošiasi išleisti nemenką sumą, reikėtų tikėtis papildomų nuolaidų. Aišku, jos galbūt ir nesieks kelių dešimčių procentų, tačiau vis tiek galbūt sutaupyti pavyks. Viskas priklauso nuo išleidžiamos pinigų sumos. Mat, gali būti pasiūlyta ne tik papildoma nuolaida, bet ir nemokamas pristatymas. Turite žinoti, kad kai kuriais atvejais pristatymo mokesčiai yra nemaži, nes vis dėlto – daugelis muzikos instrumentų sveria nemažai ir yra didelių gabaritų, o tokie kroviniai gabenami žymiai didesnėmis kainomis.

Perkant muzikos instrumentus iš internetinių parduotuvių, taipogi patariama paieškoti specialių nuolaidos kodų. Neskubėkite užsakyti instrumentų, nes gali būti, jog kažkuriame portale bus paviešinta nuolaidos kodas. Jį panaudoję, galite gauti nemažą nuolaidą. Tad, norintiems sutaupyti, siūloma ieškoti nuolaidų kodų internete ir tik tuomet teikti užsakymą.

Ko gero daugelis muzikantų nežino, tačiau kai kurie renginių organizatoriai gali parūpinti kokybišką įrangą pigiau. Tai liečia ir pavienius asmenis, kuriems reikalingas vienas muzikos instrumentas. Kai kurie renginių vedėjai bendradarbiauja su muzikos prekių parduotuvėmis. Jie gauna specialias nuolaidas, skirtas tik jiems. Tad, jeigu norite išvengti didelių išlaidų, reikėtų plačiau pasidomėti tokiais renginių vedėjais – galbūt jie padėtų visą įrangą įsigyti mažesnėmis kainomis. Aišku, nepamirškite, kad ji irgi sieks uždirbti iš to.

Jeigu esate nusprendę, kad muzikos instrumentus pirksite internetu, bet nežinote į ką kreiptis reikėtų pirmiausiai, tuomet turi žinoti, kad iš pradžių teks domėtis pardavėjais. Gaila, tačiau Lietuvoje nėra didelis muzikos prekėmis prekiaujančių el. parduotuvių skaičius. Yra vos kelios pagrindinės ir jos išsidėsčiusios skirtinguose miestuose. Jums reikia sudaryti tokių el. parduotuvių sąrašą ir tik tuomet analizuoti jų pasiūlymus. Žinoma, prieš tai patikrinkite atsiliepimus ir atmeskite tas el. parduotuves, kurios turi daug neigiamų atsiliepimų.

Taipogi patartina vengti skelbimų portaluose besireklamuojančių asmenų, kurie bando pritraukti dėmesį siūlydami labai žemas kainas. Nepagrįstai žemas kainas neretai mėgsta siūlyti sukčiai. Aišku, pasitaiko ir tikrų pasiūlymų, tačiau juos pagauti ne visada pavyksta.

Jeigu norite išleisti kuo mažesnę kainą, tuomet turėkite galvoje, kad pardavėjai gali pateikti individualius pasiūlymus. Pavyzdžiui, jeigu jums reikalingi keli skaitmeniniai pianinai ir tuo pačiu kažkokia įranga, tuomet nurodykite tai pardavėjui – galbūt jis parinks viską už jus ir pasiūlys geriausią įmanomą kainą.

Žaislai katėms: kaip atrasti pačius tinkamiausius?

žaislai katėmsKatės iš prigimties yra medžiotojos, ir žaislams nėra labai reiklios. Jos mielai „medžioja“ saldainių popierėlius, žaidžia su gėrimų kamšteliais, ir t.t. Vis dėlto, kačių šeimininkai kartais suka galvą, kokie žaislai katėms gali būti pačiais tinkamiausiais, ir kaip atrasti katei tikrai patinkantį žaislą. Šiandien jų pasirinkimas yra iš tiesų labai gausus, taigi, kaip atrasti tinkamus žaislus katėms?

Kamuoliukai

Kamuoliukai, ypač barškantys, patinka daugeliui kačių. Nesuklysite parinkdami nedidelius kamuoliukus, kurie riedėdami skleidžia garsus, tačiau visada rekomenduojama jų įsigyti daugiau nei reikia – kamuoliukai turi savybę mistiškai pradingti… Tik tada, kuomet kraustomasi ar atliekamas remontas, randama įvairių pamestų žaislų. Taip pat katėms gali patikti nedidelės barškančios pelytės, kurias kai kurios katės gali išmokti atnešti šeimininkui. Žinoma, jei katė to norės…

Žaislai-lazdelės

Tai yra dar vienas populiarus žaislas katėms. Ant lazdelės paprastai yra tvirtinama virvė, o ant jos kabinami įvairūs barškučiai, plunksnelės, ir t.t. Tokių žaislų nesunkiai galima pasigaminti ir patiems! Savadarbiai žaislai katėms patiks ne ką mažiau nei pirktiniai.

Interaktyvūs žaislai katėms

Jei katė labai aktyvi, tokiu atveju jai tikrai patiks interaktyvūs žaislai, kurių taip pat yra daug ir įvairių. Pavyzdžiui, katėms gali patikti įvairūs vabzdžiai-robotukai, lazeriniai žaislai, taip pat ir tokie, kurie veikia keliais režimais. Vienas mėgstamiausių kačių žaislų – tai “Cat Chase”, kuris valandų valandas gali vilioti katę medžioti. Šis žaislas veikia su baterijomis.

Lazeriukas

Būtų sunku rasti katę, kuri negaudytų lazeriuko švieselės. Nors su lazeriuku žaidžia ir kai kurie šunys, tačiau, turime sutikti, kad tai – kačių stichija. Galite nustebti, kaip ilgai katė gali gaudyti lazeriuko švieselę, ir jai tai visiškai nepabos. Turėkite kantrybės!

Kai kurioms katėms gali patikti ir pliušiniai žaislai ar tokie, į kuriuos galima įdėti skanėstų. Stebėkite, kokia veikla labiausiai patinka jūsų katei, ir tai padės jums nuspręsti, kokie žaislai katėms gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Rinktis dabar tikrai yra iš ko, tad apsilankykite gyvūnų prekių parduotuvėje, ir čia rasite tokių žaislų, kurie sužavės jūsų augintinę.

 

 

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis vasarines padangas

vasarines padangosPrasidedant šiltajam sezonui, vairuotojams vasarines padangos tampa tikruoju pavasario ženklu. Ne slėniuose pražydusios žibutės ir ne trys perkūnijos lietaus metu. Padangas keičiame nuo balandžio 1 ir pasiliekame tokias iki pat rudens sezono.

Kodėl keičiame padangas?

Kitaip negu žieminės padangos, vasarines padangos yra pagamintos iš daug kietesnės gumos. Tiesa, tai ne tik guma, bet ir daug kitų medžiagų, įeinančių į padangos sudėtį, ir jos užtikrina gerą trintį, sukibimą su žeme. Štai žieminės padangos yra labai minkštos, švelnios, turinčios daugiau protektorių. Tokių neturi, pavyzdžiui, vasarines padangos r15. Tad žieminės yra sukurtos tam, kad būtų galima saugiai važiuoti slidesne danga ir lengviau sustabdyti. Įvairūs testai rodo, kad mašinos, kurios važiuoja su universaliomis padangomis, jau stabdo ne taip saugiai, kaip su žieminėmis. Arba, jeigu yra tik viena pora žieminių padangų, o kitos universalios arba vasarinės – tada yra didelė rizika patekti į avarines situacijas. Tad žieminių padangų dėvėjimas yra saugumo ir netgi gyvybės klausimas. O vasarinių padangų užsimovimas – tai jau taupymo ir efektyvumo reikalas. Kas gi norėtų vaikščioti su pažiūromis per akmenis? Juk tai kenktų pačiūžoms. Tas pats ir su žieminėmis padangomis – jų nesinori mūvėti vasarą, nes jos labai greitai dyla. Būdamos tokios minkštos, jos itin greitai susitrina. Be to, jos turi iškilesnį reljefą, protektorius. O tai reikalinga, norint gerai stabdyti. Tad pirmiausia nusidėvi tos reljefinės dalys, ir norint jas išsaugoti, vasarai, kietai asfalto dangai, yra maunamos vasarinės kietos padangos. Kartu ir padidinamas leistinas greitis auto magistralėse.

Kaip išsirinkti padangas?

Renkantis reikia žinoti, ar jums geriau vasarines padangos r15, ar labiau tiktų vasarines padangos r16. Bet kuriuo atveju, pasikonsultavę su serviso meistrais turėtumėte žinoti, kas tinka jūsų mašinai. Kas tinka mašinai, galima nustatyti pagal reikalingus matmenis ir automobilio tipą. Jeigu jūsų automobiliui dar tebėra teikiama gamintojo garantija, tada reikia labai kruopščiai rinktis padangas, kad garantija ir toliau galiotų. Tada reikia pasirinkti originalias arba tik tam tikras padangas, kurias montuosite. Verta pasitikslinti pas gamintoją, kokias padangas pagal garantinį įsipareigojimą turėtumėte montuoti. Ant ratlankio gali dėtis tiek šiek tiek platesnės, tiek siauresnės padangos, čia rinksitės patys. Jeigu reikia žieminių, tuomet verčiau būtų rinktis siauresnes, kadangi su jomis yra lengviau važiuoti slidžiomis dangomis, pavyzdžiui, sniegu, taip pat stabdyti lengviau. Platesnės geriau tinka vasarai, tad dabar kaip tik ir būtų geras metas jas pasirinkti. Su jomis galima lengviau važiuoti greitai, jos suteikia savotišką stabilumą ir gražiai atrodo.

Kur gauti padangas?

Prasidėjus padangų keitimo sezonui, tikrai rasite, kur nusipirkti geras. Pamatysite, kad kai kuriose parduotuvėse netgi prasideda vasarines padangos ispardavimas, nes taip siekiama pritraukti daugiau pirkėjų. Galbūt jie pirks ne tik padangas, bet ir dar ką nors, dėl to visada verta taip vilioti. O padangos pigiau dar niekam nepakenkė. Patogiausias būdas pirkti šias auto dalis yra vasarines padangos internetu, specialiose parduotuvėse. Kita vertus, jeigu tiesiog nuvyksite į auto servisą, kur yra keičiamos padangos, jums gal iškart bus pasiūlytos kažkokios, kokias galėsite rinktis. Reikėtų vadovautis nuomone, kad neapsimoka pirkti dėvėtų padangų, nes jos gali būti nekokybiškos, o naujausioms padangoms bus ir garantija suteikiama. Aišku, jeigu garaže laikote kažkur vasarines padangas, tai irgi bus patogus būdas jas pasiimti ir tiesiog nuvežti į servisą permontuoti.

Sporto lažybos: ne viskas priklauso nuo mūsų…

BetsafeDaugelis mėgėjų teiraujasi, ar įmanoma išgyventi iš dalyvavimo lažybose? Žinoma, veikiausiai įmanoma, tačiau reikės labai pasistengti, kad svajonė taptų realybe, atvirauja Unibet platformos įkūrėjai. Svarbiausia norint tapti ekspertu – darbas ir įdirbis. Daugelis tų, kurie lažybomis užsiima tik mėgėjiškai, apgailestauja, kad daugiau pralošia negu laimi, nes čia, kaip ir bet kurioje srityje, reikia investuoti laiko.

Lažybose praverčia efektyvus mokėjimas valdyti pinigus. Didelę reikšmę turi ir koeficientai: ne visuomet svarbu atspėti rungtynių pabaigą, kartais daug reikšmės turi koeficientas, kuris ilgalaikėje perspektyvoje statant gali lemti ir patirtus nuostolius, ir gautą pelną.

Išlikite profesionalas

Dalyvaujant lažybose visuomet reikia stebėti, kur padarėte klaidų ir bandyti tobulėti jų nebekartojant. Palanku daug skaityti, domėtis – kiekvieną dieną reikia stebėti įvykių baigtį ir analizuoti, kas ir kaip įvyko, kaip minėta, vertinti koeficientus. Taip pat reikėtų pasirinkti patikimas lažybų bendroves, nesvarbu, ar veikiančias Lietuvoje, ar užsienyje. Tiesa, užsienio bendrovės bendrame kontekste vertinamos geriau.

Kokie pagrindiniai lažybų veiklos privalumai?

Internetinės lažybos – tai darbas, tačiau jis turi daug teigiamų pusių. Visų pirma, niekada nebūsite pririštas prie vienos ir tos pačios darbo vietos. Tam, kad galėtumėte užsiimti statymais, jums reikės tik dviejų komponentų – kompiuterio ir interneto ryšio. Vakarus nuo šiol galėsite praleisti kur kas įdomiau – ne tik stebėti mėgstamas rungtynes, bet ir užsidirbti. Jums nereikės dirbti nuo 8 iki 5, nes, pavyzdžiui, užsiimdami statymais Betsafe ar bet kurioje kitoje platformoje, galėsite nieko neveikti beveik iki pietų, nes visos lažybos prasideda tik įdienojus.

Kartais lemtį nulemia pinigai

Sportas ir sporto lažybos – tai sritys, kuriose, ne paslaptis, sukasi dideli pinigai. Ir kai silpnesnių varžovų komanda rungtynių pabaigoje krepšio link paleidžia lemtingąjį tritaškį, niekada negalite būti tikri, ar tai nebuvo surežisuota pabaiga. Net ir pasauliniame sporte tokių nutikimų buvo išaiškinta ne vienas.

Taigi net ir būdami itin gerai „pasikaustę“ lažybų dalyviai, galime likti it musę kandę, nes, pasirodo, sporto lažybų istorijoje pasitaiko įvairių susitarimų, kai laimi anaiptol ne tie, kurie turėjo laimėti. Į pasaulio sporto istoriją įeis du teisėjai – tai vokietis R. Hoyzer ir iš JAV kilęs T. Donaghy. Pirmasis – R. Hoyzer – beveik 2,5 metų kalėjime turėjo praleisti už tai, kad bendradarbiavo su Kroatijos lažybų kompanija. Per vienas Vokietijos nacionalinės taurės varžybas regioninė komanda rezultatu 4:2 įveikė garsiosios Hamburgo rinktinės vyrus. Teisėjas iš aikštelės ne tik išprašė pajėgiausią komandos žaidėją, bet ir skyrė 2 vienuolikos metrų baudinius. Tuo tarpu minėtasis amerikietis Donaghy už grotų buvo pasiųstas dėl to, kad tam tikrą taškų santykį padėjo sukaupti lažybas vykdžiusiems asmenims. Lietuvos istorijoje taip pat yra pasitaikę panašių nutikimų, bet apie tai – kituose straipsniuose.

 

 

 

Renginių organizavimas Klaipėdoje: atmosfera, idėjos, komunikacija

renginių organizavimas KlaipėdaRenginių organizavimas Klaipėda susižavėti paskatina dar ir dar kartą. Bet ar tikrai visuomet? Kad taip iš tiesų būtų, organizatoriai turi įdėti nemažai pastangų. Nes dirbant atmestinai nepavyktų sukurti nuostabios šventės, nepavyktų sudominti auditorijos.

Palanki atmosfera

Vien tai, kad Klaipėda yra uostamiestis, sufleruoja apie geras sąlygas. Juk iškart juntamas tam tikras savitas miesto identitetas, maloni atmosfera. Pagalvojus apie Klaipėdą dažniausiai kyla asociacijų su atostogomis, tad ir su įvairiausiais renginiais.

Jūra visuomet suteikia įkvėpimo. Visai nesvarbu, ar galvojama apie pagulėjimą paplūdimyje, ar apie pabraidžiojimą, o gal apie pasivaikščiojimą pajūriu, kiekvienu atveju tai yra tarsi atsigręžimas į rutiną ir pasakymas jai „pauzė“. Tad atsipūsti nuo darbų, pabėgti nuo kasdienybės norisi uostamiestyje. Sutikite, tai yra gera žinia renginius organizuojantiems asmenims – juos renginių organizavimas Klaipėda džiaugtis skatina dar labiau.

Idėjos

Kad ir kokiame mieste vyksta šventė, ji prasideda nuo idėjos. Koks renginys turėtų būti? Kaip viskas turėtų būti pateikta? Kyla įvairių klausimų, sprendžiami visokie uždaviniai, galvojama apie tai, kas žmonėms patiktų.

Kartais būna „idėjų badas“, o kartais puikios mintys tarsi pačios į galvą ateina. Nesunku suprasti, kad daug ką lemia ir profesionalumas, savo srities pasirinkimas. Jeigu veikla atrodo įdomi, tai ji ir sekasi gerai.

Gali kilti klausimas, ar remtis jau įgyvendintomis idėjomis, ar ieškoti ko nors naujo. Žinoma, kai kurios renginių ypatybės atrodo puikiai vertinamos, patikrintos laiko. Tačiau tuomet galvojama, ar pateikimas nebus banalus, ar žmonės džiaugsis tuo, kas sukurta.

Viešieji ryšiai, komunikacija

Kaip bandoma surasti aktualią informaciją apie renginius? Jei kryptis yra uostamiestis, tuomet įsijungus kompiuterį pasitelkiama frazė „renginių organizavimas Klaipėda“. Tačiau tam, kad pavyktų sužinoti, kur ir kada praleisti laisvalaikį, organizatoriai pasirūpina komunikaciniais reikalais.

Viešieji ryšiai šioje srityje labai svarbūs. O visuotinis naudojimasis internetu lemia informacijos virtualioje erdvėje sklaidą. Tad ne vien jūra, ne vien atmosfera, bet ir komunikacija pasižymi didele reikšme. Siekiama sudominti auditoriją, o šiam tikslui reikalinga ir tikslinga viešinimo veikla.

Kaip sutaupyti apsiperkant Kalėdoms?

Kalėdinės Maxima akcijosArtėjant didžiausioms metų šventėms daugelis žmonių imasi už galvos. Reikia tiek daug visko nupirkti. Pradedant maisto produktais, kurie bus dedami ant vaišių stalo ir baigiant dovanomis, kurios skirtos nustebinti mylimiems žmonėms. Kalėdinės MAXIMA akcijos skirtos padėti Jūsų piniginei sutaupyti. Juolab, žinant kelias taisykles – išleisite kelis kartus mažiau nei kad planavote. Pasinaudokite jomis ir pasirkite šventinę nuotaiką su pilna pinigine.

  1. Kalėdinės Maxima akcijos gali paskatinti pirkti viską ir norėsis tiesiog šluoti lentynas. Visgi, jeigu norite, kad pavyktų atsilaikyti spindesiui – rekomenduojame paprasčiausiai pasidaryti sąrašą ir stengtis kuo labiau juo sekti. Žinoma, Jūsų krepšyje atsiras to, ko neplanavote pirkti, tačiau sąrašas tokių nuopuolių skaičių tikrai padės sumažinti.
  2. Būtinai stovėdami prie prekių lentynų bent kelis kartus pagalvokite, ar konkreti prekė Jums yra reikalinga. Paprasčiausiai labai dažnai žmonės perka impulsyviai net nesusimąstydami, kur naudos konkretų daiktų. Akimirkos sustabdymas gali būti labai naudinga praktika.
  3. Nepamirškite, kad Maxima suteikia galimybę įsigyti tam tikrus prekių komplektus kur kas mažesnėmis kainomis nei kainuotų įprastai atskira prekė. Taigi, verta skirti daugiau savo laiko prekių paieškoms ir įsigyti reikiamas prekes mažesnėmis kainomis.
  4. Visada galima pirkti ir internetinėje Maximos prekybos vietoje. Paprasčiausiai naršant po el. parduotuvę yra kur kas paprasčiau pastebėti akcijas bei nuolaidas. O tai puiki galimybė sutaupyti, tad rekomenduojame ja pasinaudoti.

Kuo daugiau laiko skirsite ieškant Kalėdinių prekių – tuo pigiau Jums pavyks ir apsipirkti. Daugelis žmonių pradeda pirkti Kūčių išvakarėse ir tokiu atveju labai daug permoka, kadangi skuba ir net nežiūri kiek moka už tam tikras prekes.

Kalėdos – viena gražiausių metų švenčių, kuri paskatina žmones išlaidauti. Kita vertus, galbūt tai nėra taip blogai. Juk bene kartą per metus galime sau leisti nukrauti pilną stalą pačiais gražiausiais patiekalais. Juk nuostabu, kokį džiaugsmą tai mums sukelia. Vien todėl rekomenduojame stengtis pirkti tik tai, ko Jums reikia, tačiau tuo pačiu ir leisti sau pasimėgauti šventėmis. Neskaičiuokite kiekvieno cento. Bent jau ne švenčių metu.

Naudingų akcijų galite rasti čia: www.raskakcija.lt

 

Žaislai internetu – patogus būdas išrinkti dovaną vaikui

žaislai internetuTėvų meilė, rūpestis, vaikų auklėjimas – temos, kurios tiesiog neginčijamai svarbios. Ne tik auklėjimas, bet ir maistas, drabužiai, patalai, žaislai yra priežiūros dalis. Gera žinoti, kad gana patraukliomis kainomis siūlomi žaislai internetu, todėl norint nupirkti mažajam ką nors įdomaus ne visada prireikia daugybės pinigų.

Vaiko raida ir psichologų požiūris

Vaiko raida – tai ne tik „rimti“ dalykai. Būtų nenormalu, jei dvimečiui lieptumėte spręsti sudėtingą matematikos uždavinį. Tačiau tinkamą raidą užtikrinti padeda žaislai. Na, o žaislai internetu dažnai yra pigesni, tad tai palengvinimas tėvams.

Apie finansus galima kalbėti labai ilgai. Pajamos ir išlaidos, poreikiai ir norai – visi šie žodžiai nėra bereikšmiai. Visi jie susiję su atlyginimo dydžiu, su asmeniniais piniginės reikalais ir apskritai su ekonomika. Kodėl kalbame apie pinigus, nors pradėjome apie vaiko auklėjimą ir raidą? Todėl, kad ne visada pavyksta nupirkti tokį žaislą, kurio atžala trokšta, bet elektroninėje erdvėje atsiveria kiek daugiau žaislų įsigijimo galimybių.

O kuo čia dėta vaiko raida? Ogi tuo, kad žaislai prisideda prie vaiko ugdymo. Pavyzdžiui, konstruktoriai. Jie lavina mąstymą, leidžia skleistis fantazijai. Parduotuvėse konstruktorių yra visokios tematikos ir, aišku, skirtingomis kainomis. Taigi, viskas, apie ką čia rašome, yra susiję – žaislai, raida, pinigai. Na, o psichologų požiūris štai toks: žaislai yra viena iš edukacijos formų.

Gimtadieniai, Kalėdos

Didžiausias sujudimas vaikiškų prekių parduotuvėse – Kalėdų laikotarpis. Tuomet ir žaislai internetu sulaukia daugiau dėmesio. Tėvai, net jei ir neperka, žvalgosi, ieško, ar yra kur įsigyti to, apie ką mažasis entuziastingai kalbėjo.

Žaislai internetu perkami prieš gimtadienius, prieš Kalėdas, o priežastys aiškios: tą patį daiktą galima įsigyti už patrauklią kainą, nereikia stovėti eilėse, randama daug skirtingų žaislų.

Pirkti elektroninėje erdvėje naudinga ir dėl dar vienos priežasties. Tėvai nupirkti konstruktorių ar kitą daiktą gali patogiausiu metu. Nereikia po darbo per kamščius brautis į specializuotą parduotuvę, nereikia vargti statant automobilį prigrūstoje aikštelėje. O jei važiuojate viešuoju transportu, įsigytą žaislą turėtumėte neštis rankose. Jei tai didelis daiktas, uždavinys pasunkėja.

Apgalvotas pasirinkimas

Žaislus internetu perkantys tėvai akcentuoja ir sąmoningo įsigijimo reikšmę. Šiaip parduotuvių Lietuvoje ir visame pasaulyje yra devynios galybės. Deja, ne visi pardavėjai mandagūs. Kai kurie nutaiso nepatenkiną išraišką, jei interesantas nieko neperka. Aišku, yra daug profesionalių darbuotojų, maloniai bendraujančių ir nebandančių įbrukti kuo daugiau prekių. Tiesa ta, kad elektroninėje parduotuvėje apsižvalgoma nevaržomai. Domėtis konkrečia preke niekas netrukdo, paieškas galima planuotis kaip tik nori. Taip viskas geriau apgalvojama ir nuperkamas ne bet koks žaislas.

Apgalvotu pasirinkimu žaislai internetu vadintini ir dėl kainų palyginimo. Juk visai nesunkiai išsiaiškinama, kiek toks pat produktas kainuoja skirtingose parduotuvėse. Nespėsite išgerti nė pusės arbatos puodelio, bet jau žinosite, kokia suma įkainojamas konkretus daiktas.

Viską susumavus galima teigti, kad sprendimas savo sūnui ar dukrai išrinkti dovaną internetu yra ne tik patogus, bet ir leidžiantis sutaupyti (tada, kai perkate patikimoje el. parduotuvėje). Derinys tikrai geras ir vertas dėmesio ne tik per Kalėdas.

 

Kur nuomotis baidares?

plaukimas baidarėmisPlaukimas baidarėmis yra viena smagiausių pramogų Lietuvoje. Anksčiau vandens sportas nebuvo labai aktyvus, tačiau paskutiniais metais jis vis gyliau ir gyliau įleidžia savo šaknis. Baidariuagentura.lt nuomoja kokybiškas baidares ir jų priedus tiems, kurie nori susidraugauti su vandeniu. Tai puiki pramoga tiek aktyviems, tiek mažai sportuojantiems asmenims. Puikiai tinka ir vaikams bei senoliams, kurie nori išbandyti ką nors naujo.

Baidariuagentura.lt – puiki viena išbandyti šį vandens sportą, tačiau jeigu norite susipažinti su daugiau galimybių, tokiu atveju pasiūlymus lyginkite pagal žemiau mūsų minimus kriterijus.

  1. Kaina. Žinoma, kad tai vienas svarbiausių kriterijų renkantis baidares. Plaukimas baidarėmis tikrai labai pigi pramoga. Bene tai ir lemia, kad vis daugiau žmonių pasiduoda baidarių karštinei.
  2. Upė ir trasa. Lietuva – upių ir ežerų kraštas, tad nesunkiai net ir savo rajone atrasite vandens telkinį, kur suteikiamos galimybės išsinuomoti baidarę. Jeigu nenorite toli vykti – tokiu atveju ieškokite kas arčiau namų!
  3. Baidarės. Pačios baidarės dažniausiai būna dviejų vietų, tačiau galima atrasti ir šeimynines, kuriose sėkmingai plaukia bent jau trys asmenys.
  4. Priedai. Ne visi nuomos punktai teikia baidarių priedus, kurie padeda plaukimą padaryti kur kas smagesniu ir gal saugesniu. Tai ypač atkalu asmenims, kurie plaukia su vaikais.
  5. Atsiliepimai. Komentarai reikalingi ne tik apie pačią nuomos agentūrą, tačiau ir upę, kuria planuojate plaukti. Žinoma, viskas labai dažnai priklauso ir nuo oro, tačiau kai kurios trasos yra kur kas smagesnės ir judėti jose reikia daug dažniau. Kitu atveju plaukimas gana ramus ir tai labai mėgsta šeimos.

Ieškodami vietos, kur nuomoja baidares, palyginkite kuo daugiau skirtingų aspektų, kad pasirinktas variantas Jums puikiai tiktų. Svarbiausia žengti žingsnį ir išbandyti baidarių teikiamas pramogas. Daugelis žmonių sutinka, kai vienas įsimintiniausių nuotykių. Jeigu bijote plaukti – būtinai dėvėkite gelbėjimosi liemenę ir tuo pačiu pasitarkite su instruktoriumi kas ir kaip. Žinant smulkmenas baimės dažniausiai dingsta.