Šliaužtinukai ir kitos prekės kūdikiams – daug atsakingų pasirinkimų

šliaužtinukaiNe paslaptis, kad šiais laikais yra labai daug įvairiausių prekių kūdikiams – tiek drabužėlių, tiek vežimėlių. Kai pagalvoji, kad kadaise nė sauskelnių nebuvo, o dabar nors su priekaba vežk… O šliaužtinukai! Rinkis nors iš dešimčių skirtingų modelių.

Šliaužtinukai ir kitos prekės kūdikiams – tai daug uždavinių tėvams. Kur pirkti ir kiek mokėti, ką rinktis ir ko vengti?.. Klausimų tiek, kad atrodo, jog pradėjus vardyti nepakaktų nei viso A4 formato lapo. Tikėtina, kad pradėję naują užrašų knygelę… gana greitai prirašytumėte visus puslapius.

Ar pritartumėte nuomonei, kad labai naudingas dalykas yra internetas? Tikriausiai, kad pritartumėte. Juk tai ištisi veikalai tiesiog… kompiuteryje! Tačiau paprastai pasikliaujama ne vien straipsniais. Prireikus pagalbos ar konsultacijos, kreipiamasi į tėvus, į draugus, į tam tikrų sričių specialistus (pavyzdžiui, vaistininkus). Ar jūsų klausimo esmė būtų šliaužtinukai, ar kitos prekės, tikėtina, kad konsultacijos tikrai prireiks. Juk, kaip sakoma, niekas negimė mokėdamas. Jei ruošiatės kūdikio gimimui arba jums jau gimė sūnus ar dukra, tuomet neišvengiamai kyla visokiausių klausimų. Vieni atsakymai – internete. Kiti – žinynuose. Treti – iš artimųjų lūpų.

Daug atsakingų pasirinkimų – šis apibūdinimas puikiai tinka ir ieškant šliaužtinukų, ir apskritai bandant išsiaiškinti, kokios prekės vertos dėmesio, kur geriausia pirkti.

Ir tai tik pirkinių tema. O kur dar auklėjimas. Viskas turi būti pagrįsta geranoriškumu – su tuo sutinka visi rūpestingi tėčiai bei mamos.

Bet ar optimizmo nesusiurbia didelės kainos? Tai nėra filosofinis klausimas. Ir ne bandymas provokuoti siekiant, kad pritartumėte, kokios visur išpūstos kainos… Akivaizdu, kad uždirbant porą tūkstančių lengviau aprūpinti vaiką nei gaunant pusės tūkstančio užmokestį, tačiau net ir tada, kai pajamos kuklios, pavyksta truputį sutaupyti. Kaip? Perkant internetu. Ir šliaužtinukai, ir kitos prekės čia siūlomos net komplektukais, o tai – dar patrauklesnis ir finansiškai tikslingesnis variantas.

Jei norite pasirūpinti mažyliu, skaičiuoti reikės. Bet turbūt pritarsite, kad ne viskas paremta matematinėmis lygtimis ar ekonominiais viražais. Tėvai siekia geriausio. Pasirinkimai atsakingi, tad skiriama nemažai laiko domintis bei apsiperkant.

 

 

Džemperiai – unikali dovana tinkanti bet kuriai progai

džemperiaiArtėjant draugų ar giminaičių gimtadieniams vis dažniau susimąstote, kaip šiais metais galėtumėte juos nustebinti. Didieji prekybos centrai siūlo begalę prekių, kurios traukia akį. Tačiau atidžiau apžiūrėjus retas, kuris norėtų gauti tokią dovaną – statulėlės, žvakės, žvakidės, puodelių rinkiniai ir t.t. Galbūt kažkada tai buvo puiki dovana, bet laikas bėga per greitai ir viskas keičiasi kur kas sparčiau nei mes pastebime. Todėl puiki dovanos alternatyva – džemperiai.

Atrodo, kad tai paprasta dovana. Nueini į mėgstama parduotuvę ir nuperki dar vieną masinės gamybos drabužį. Visgi taip nuvertinti šios prekės nevertėtų, nes internete yra gausus individualiai gaminamų ar jau pagamintų džemperių pasirinkimas, skirti poroms, draugams, artimiesiems, džemperiai su nuotraukomis, šmaikščiais užrašais, pavardėmis ar vardais. Tiesiog reikia išsirinkti labiausiai tinkantį variantą.

Džemperiai poroms – tai puiki dovana draugams, kurie kartu yra jau ne vienerius metus. Atrodo, lyg ir viską turi, tačiau banalių ir paprastų dovanų įteikti nesinori. Ši dovana bus praktiška ir galėsite matyti kaip dailiai atrodo Jūsų draugai dėvėdami vienodus džemperius. Galite rinktis iš gausybės jau pagamintų variantų ar sukurti individualius gaminius. Galbūt tai bus jų bendra nuotrauka, frazė, kurią abu mėgsta dažnai kartoti, ar jų draugystės įsimintina data. Tereikia truputėlio fantazijos ir tikrai nustebinsite.

Džemperiai su nuotraukomis puikiai tiks ir merginai, ir sesei ar net mamai. Jeigu jūsų sesuo mėgsta dažnai fotografuotis, galite jai užsakyti džemperį su jos nelabai vykusia nuotrauka ir taip pašiepti jos pomėgį. Tiesa, persistengti taip pat nevertėtų, nes džemperis gali dulkėti spintoje taip niekada ir nepaliestas. Mamai galbūt dovanokite džemperį su visų vaikų ar šeimos nuotrauka. Galbūt šio drabužio ji ir nenešios kiekvieną dieną, bet neįpareigojančių švenčių metu, tai bus puikus pasirinkimas.

Džemperiai su šmaikščiais užrašais tiks bet kuriam šventės kaltininkui neatsižvelgiant į jo amžių. Juk užrašą galima pasirinkti pagal asmenybę, jo amžių, pomėgius ar darbą. Tiesiog reikia pagalvoti, kokia frazė geriausia atspindėtų jubiliatą ir įteikti puikią dovaną.

Kai džemperis jau išrinktas nepamirškite ir įpakavimo. Juk visuomet daug smagiau, kai viskas apgalvota iki menkiausios smulkmenos. Stebinkite savo artimuosius originaliomis dovanomis!

Kokį chalatą padovanoti vyrui

chalatasKartais dienos atrodo lekia taip greitai, ir vėl gimtadienis, ir vėl neaišku, ką padovanoti vyrui. Šį kartą žiūrime, kokie yra populiarūs vyriski chalatai, ir ką galima padovanoti būtent iš jų. Taigi, dėmesio – pasiūlymai, kokį chalatą dovanoti ir kaip jį tinkamai pasirinkti.

Šiltą

Ar pagalvojate, kam išvis reikalingi vyriski chalatai? Kaip pastebime, moterys sau daug drabužių perka ir vėliau dėvi vien dėl estetinių sumetimų – nes galbūt tie rūbai būna gražūs, madingi. O kaip yra su tokiu dalyku kaip vyriski chalatai internetu? Ar vyrai perka chalatą iš lilu.lt tik dėl grožio? Greičiausiai yra kitaip, greičiausiai jie chalatą perka dėl praktinių sumetimų. Tad ir jūs, dovanodama vyrui chalatą, turėtumėte pagalvoti apie jo naudingumą, tinkamumą ir reikšmingumą. Viena iš priežasčių, kodėl greičiausiai bus svarbu chalatai vyrams – jų šildomasis poveikis. Jeigu chalatas šiltas, tuomet jis bus puiki praktiška dovana, naudojama žiemą. Dėl to natūralu, kad tokį chalatą ir dėvėti būtų galima būtent žiemą. Vadinasi, bus gerai, jeigu padovanosite ne tik per gimtadienį, bet ir per Kalėdas, jeigu nežinote, ką dovanoti.

Tamsų

Dažnai vyrams patinka tamsūs chalatai. Jeigu moterys mėgsta rausvus, baltus, rožinius, su nėriniais, tai vyriski chalatai pigiau būdami tamsios spalvos puikiai atperka visus poreikius. Su tamsiu chalatu vyras puikiai įsilieja į naktį, ir dėl to atrodo stilingai. Jis gali būti tiek šiltesnis, tiek plonesnis. Su juo bus patogu ir keliauti, ir ilsėtis namuose. O būdamas tamsus jis išliks praktiškas ir nereikės nuolat baimintis, kad štai ir vėl metas jį skalbti, vos ant jo užtikš kečupo ar alaus lašas.

Sportinį

Taip pat galima pirkti sportinį chalatą. Kokybiski chalatai nesimėto, todėl reikėtų susirinkti tikrai gražų. Tačiau sportinis chalatas yra naudingas tada, kai sportuoji. Jį patogu dėvėti ne sporto metu, bet išsimaudžius, einant į dušą arba iš dušo. Dažniausiai sportiniai drabužiai būna ypatingai patogūs, elastiški, juos galima dėvėti kone kaip antrą odą. Todėl net jeigu vyras ir nėra kažkokios sporto aprangos fanas, dovana jam galėtų būti gera ir toks chalatas.

Žaismingą

Jeigu jus domina būtent grazus vyriski chalatai, tuomet turėsite patį smagiausią chalato rinkimo laiką. Galima ieškoti pačių įvairiausių modelių, kurie atrodo patrauklūs. Chalatai gali turėti kapišoną, o kartais net ir labai didelį gobtuvą. Didelės kišenės taip pat yra naudingos dideliame chalate. Į jas galima įsidėti šampūną einant į dušą, o gal tiesiog susikišti rankas, kai norisi saugiai ir jaukiai įsisupti į chalatą. Tačiau šie momentai ir sudaro chalato esmę, jo modelio ypatingumą.

Taip pat galima rinktis žaismingus chalatus, kurie, pavyzdžiui, imituoja kokį nors gyvūną. Pavyzdžiui, tigro kailio imitacija leistų turėti chalatą, kuris tarsi imituotų tigro kostiumą. Aišku, solidžiam vyrui labaiu patiks kokybiškas klasikinis vyriškas chalatas. Gali būti pasiūtas iš frotinės medžiagos, taip pat iš minkštos sintetinės. Visada verta pažiūrėti, kaip užsiriša chalato diržas, ar jis yra kokybiškas, ar neatrodo toks plonas, kad su juo tektų rištis lyg su virve, ir dar jis greit suplyštų. Taip pat patariama nepirkti pigiausios kiniškos produkcijos iš Kinijos, nes kai viskas suplyš ir nukris visos dekoracijos nuo to chalato, tada nieko gero iš jo neliks. Dėl to verta pirkti kokybiškus drabužius iš patikimų apatinių drabužių parduotuvių.

Kokie sijonai geriausiai atskleidžia Jūsų figūrą?

sijonaiSijonas yra itin dažnas drabužis daugelio moterų garderobe. Nors dažniausiai jis neaplenkia suknelių populiarumo, tai visgi puikiai tinkanti aprangos detalė pačioms įvairiausioms progoms. Tačiau tam, kad sijonai iš tiesų pabrėžtų tinkama smoteriškas linijas ir paslėptų ne visai malonius trūkumus, reikėtų atminti, jog sijoną reikia rinktis ne pagal tai, kokios tendencijos šiemet vyrauja, o pagal savo figūros tipą.

Smėlio laikrodžio deivėms

Jei Jūsų kūno figūra tokia, jog ir viršutinė ir apatinė dalis yra kiek platesnė, o liemuo siauresnis, sveikiname – Jūsų smėlio laikrodžio formos mergina. Ir Jums labai pasisekė, nes tokioms moterims tinka kone visų tipų sijonai. Todėl galite drąsiai rinktis tiek aptemptus, tiek aukštesnio liemens, tiek varpelio formos sijonus. Beje, Jums taip pat tinka ir iki žemės laisvai krintantys sijonai, pabrėžiantys ūgį ir liekną taliją.

Obuolio ievos

Tų merginų, kurios laikomos obuolio figūros damomis, viršutinė kūno dalis dažniausiai yra kiek platesnė už klubus ir juosmenį. Todėl renkantis sijoną, reikėtų paslėpti siaurų klubų trūkumą. Tam geriausiai tinka platūs sijonai su raukiniais ir įvairiomis detalėmis, taip pat varpelio formos pūsti sijonai, pabrėžiantys taliją ir išlyginantys figūros tipą.

Kriaušės saldumas

Šiam figūros tipui priklauso moterys, kurių klubai ir šlaunys yra gana platūs. Tai – kriaušės kūno sudėjimui būdingas bruožas. Beje, tai ypač moteriškų linijų moterys, mat būtent kriaušės forma labiausiai mėgstama vyrų. Tokio figūros tipo moterims gražiausiai atrodo laisvai krintantys sijonai. Geriausiai – iki kelių. Taip šiek tiek paslėpsite klubus, tačiau pabrėšite liemenį. Geriausiai būtų vengti itin aptemptų sijonų ir tų, kurie yra su paaukštintu liemeniu.

Žavios statinaitės

Statinaitės kūno formos moterys dažniausiai negali pasigirti liekna talija. Todėl geriausiai joms tinka ilgi ir laisvai krintantys sijonai. Jie suteikia elegancijos ir nukreipia dėmesį nuo talijos bei ją optiškai susiaurina. Geriausiai rinktis žemesnio liemens sijoną, kuris prailgina kojas.

Lygumų damos

Toms moterims, kurių pečiai, liemuo ir klubai yra tokio paties pločio, geriausiai rinktis tuos drabužius, kurie prailgina ir sulieknina taliją. Tam geriausiai tinka sijonai aukštu liemeniu ir šiek tiek platėjantys ties klubais. Taip suteiksite savo kūnui moteriškesnių linijų, jausitės lieknesnė ir labiau pasitikėsite savimi. Beje, Jūs esate iš tų moterų, kurioms puikiai tinka tiek ilgi, tiek trumpi sijonų tipai.

 

Maudymosi kostiumėliai stambioms

Maudymosi kostiumėliaiArtėjant vasaros sezonui daugelis moterų pradeda galvoti apie aprangą, kurią dėvės pleže. Maudymosi kostiumėliai – vasaros dalis. Bene pati svarbiausia, tad norint pasijusti tikra paplūdimio princese – reikia įsigyti Jums tinkama kostiumėlį. Lieknos merginos dažniausiai nesugaišta labai daug laiko paieškose. Maudymosi kostiumėliai atskiri tinka joms puikiai, kadangi dailiosios lyties atstovės nebijo parodyti savo kūno. Štai maudymosi kostiumėliai apkūnioms reikalauja kiek daugiau laiko ieškant to, kas Jums labiausiai tinka. Natūralu, kad paieškos bus sudėtingesnės, tačiau svarbiausia yra tai, kad galiausiai maudymosi kostiumėliai stambioms bus surasti.

Korseto tipo maudymosi kostiumėliai

Viena iš galimybių bent kiek sumažinti savo apimtis – maudymosi kostiumai būna sukurti su korsetu. Žinoma, šis variantas tinka toms, kurios nėra ypač stambios ir tuo pačiu yra pasiruošusios aukoti malonų laiko praleidimą vardan gražios išvaizdos. Kostiumėliai dažniausiai būna tikrai labai stilingi ir nesimato, kad jų viduje yra priemonė padedanti vizualiai sumažinti liemens apimtis. Maudymosi kostiumėliai 2016 metais orientuojasi į ypač spalvingus, tačiau jeigu moteris nori bent kiek atrodyti lieknesnė – tokiu atveju jai labiausiai tinka juodos spalvos maudymukas.

Lengvai krentantis maudymosi kostiumėliai

Dar vieni maudymosi kostiumėliai stambesnėms moteris lengvai krenta (dažniausiai lyg suknelė, kurios klostės prasideda po krūtine). Kadangi dažniausiai stambios moterys turi labai didelę krūtinę – privalo tuo pasinaudoti ir pasirinkti atviresnį maudymosi kostiumėlį. Maudymosi kostiumėliai internetu teikia labai plačią pasiūlą, tad kiekviena moteris atras tai, kas jiems labiausiai tinka.

Tiesa, maudymosi kostiumėliai nėštukėms dažniausiai atrodo labai panašiai, tad kai kurios moterys baiminasi, kad gali būti sumaišytos su nėščiosiomis. Svarbiausia nepamiršti, kad jūs atėjote maloniai praleisti laiką ir mažiausiai reikia galvoti, ką apie jus mąsto kiti. Žiūrėkite, kad Jums būtų patogu ir galėtumėte mėgautis vandens pramogomis.

Pigūs maudymosi kostiumėliai internetu suteikia galimybę kiekvienai moteriai įsigyti tokią vandens aprangą, kokia labiausiai jai tinka pagal figūros tipą. Juk maudymosi kostiumėliai pagal figūrą ir yra pasirenkami. Tai vienas pagrindinių kriterijų.

Maudymosi kostiumėliai išpardavimas – kiekvienai, kuri nori būti paplūdimio karaliene.

Akiniai nuo saulės – aksesuaras ar būtinybė?

akiniai nuo saulėsIntensyvi saulės spinduliuotė kenkia mūsų akims – ragenai, tinklainei, lęšiukui. Be to, daug laiko praleidę saulėje galime negrįžtamai sugadinti regėjimą. Deja, suprastėjusios regos požymiai gali būti pastebėti tik prabėgus keleriems metams. Kad išvengtumėte šių problemų, privalote galvoti apie tinkamą apsaugą. Geriausias sprendimas – kokybiški akiniai nuo saulės, kurie silpnina ultravioletinių spindulių poveikį ir saugo nuo dulkių bei nešvarumų. Tiesa, praktika rodo, kad daugelis pirkėjų, ieškodami visus jų lūkesčius atitinkančių akinių, didžiausią dėmesį skiria jų stiliui ir dizaino sprendimams, nevertindami apsaugos reikalavimų.

Daugelis pirkėjų klausia – ar visais atvejais reikalinga kokybiška apsauga nuo saulės? Specialistai vieningai sutinka – jei vasaros metu daug laiko praleidžiate patalpose arba pavėsyje, akiniai jums nėra būtini. Tačiau, reikia pripažinti, kad net ir tuo atveju, jei nemėgstate ilgų pasivaikščiojimų saulėtomis dienomis, išsiversti be akinių gali būti sunku, pvz., jei vairuojate automobilį. Be to, negalima paneigti ir stiliaus svarbos – akiniai nuo saulės yra vertinami kaip išskirtinis aksesuaras, galintis pabrėžti mūsų individualumą ir pagyvinti stilių.

Primename, kad kenksmingi saulės spinduliai mūsų akis pasiekia ne tik iš viršaus, bet ir atsispindėję nuo blizgių paviršių, smėlio, vandens ar net sniego. Kad užtikrintumėte tinkamą apsaugą, akinius turėtumėte pirkti ne gatvėje, o specializuotame optikos salone. Taip būsite tikri, kad jūsų pasirinktų akinių lęšiai turės apsauginius filtrus. Daugelis pirkėjų mano, kad užtenka įsigyti akinius tamsiais stiklais, tačiau toks sprendimas paprastai siejamas su dar dažnesnėmis akių ligomis ir suprastėjusiu regėjimu. Galiausiai, pirkdami optikos salone, galėsite rinktis iš itin plačios kolekcijos, o žinomų gamintojų produkcijai bus suteikta kelių metų garantija, užtikrinanti gaminio kokybę ir ilgaamžiškumą.

Ypatingo dėmesio reikalauja vaikų, paauglių ir senyvo amžiaus žmonių akys, kadangi jos yra jautresnės šviesai ir lengviau pažeidžiamos. Rekomenduojame rinktis didesnių stiklų akinius, kad šviesa neprasiskverbtų pro rėmelių šonus, viršų ar apačią. Verta atsižvelgti ir į tamsintų stiklų spalvą. Tyrimai įrodė, kad geriausiai UV spindulius sugeria gelsvos ir rusvos spalvos lęšiai, tačiau kiekvieno žmogaus savijauta su skirtingų spalvų lęšiais yra individuali, todėl minėtieji tyrimai yra labiau rekomendacinio pobūdžio. Jei norite, kad akiniai suteiktų maksimalią apsaugą ir atrodytų stilingai, rinkitės žinomo gamintojo produkciją. Nors vardiniai akiniai kainuoja kiek brangiau, šiuo gaminiu džiaugsitės ilgesnį laiką. Be to, daugelis optikos salonų organizuoja patrauklias akcijas ir išpardavimų dienas, kurių metu vardinės kolekcijos gaminius galima įsigyti itin palankiomis kainomis.

 

Ką marškinėliai gali papasakoti aplinkiniams apie Jus?

marškinėliaiTikra tiesa, prieš kelis dešimtmečius įvairūs marškinėliai su originaliais užrašais ir žymiomis grupėmis tikrai buvo labai populiari aprangos dalis. Vėliau šis drabužis ir vėl atėjo į madą. Pastaruoju metu įvairūs originalūs marškinėliai itin populiarėja dėl susidomėjimo ir paklausos. Pasirodo, paprastas drabužis, puikiai tinkantis kiekvienai dienai, gali apie Jus daug papasakoti. Ką galima sužinoti šiandien iš dailių marškinėlių?

Apie tai, kur dirbate

Kiekviena įmonė yra suinteresuota didinti savo žinomumą ir to bando siekti įvairias būdais. Vienas jų ir yra įmonės drabužių kūrimas su įmonės rekvizitais, šūkiu, spalvomis ir logotipu. Labai dažnai tokia skiriamąja įmonės apranga ir tampa originalūs marškinėliai. Juos darbuotojai vilki įvairių išvykų metu ar darbo vietoje. Be to, dažna toks įmonės skiriamasis drabužis puikiai pagelbsti įvairių renginių metu, kuriuose dalyvauti tenka kaip įmonės atstovui.

Apie tai, už kokią komandą sergate

Nors užsiminus apie originalius marškinėlius, pirmiausia pagalvojame apie įvairius juokingus užrašus ant jų ir spalvotas iliustracijas, fanų marškinėliai, pasirodo, taip pat yra vieni iš tokių. Tiesa, fanų parduotuvėse sunku surasti kitokių marškinėlių nei su „Žalgirio“ ar „Lietuvos ryto“ komandų atributika, tačiau norintys palaikyti savo mėgstamą komandą, ne retai patys užsisako marškinėlius ir pasigamina originalų fano drabužį svarbioms varžyboms ar laisvalaikio nešiojimui.

Apie tai, kur atostogavote

turbūt daugelis iš Jūsų turi originalius dailius marškinėlius iš šalies, kur atostogavo pernai ar užpernai vasarą. Iš tiesų, kurortuose marškinėliai yra ypač populiarūs. Tiesa, dažnai tokiose vietose galite pastebėti ne tik žmonių su vietiniais marškinėliais, bet ir su savo šalies atributikos marškinėliais. Be to, ne maža dalis turistų ir Lietuvoje renkasi tokį suvenyrą parsivežti į mus.

Apie tai, ką mėgstate

Kone populiariausi marškinėliai yra susiję su žmonių pomėgiais. Labai dažnai tokį drabužį žmonės patys sau nusiperka arba gauna dovanų iš draugų, o gal kolegų įvairių švenčių proga. Originalius marškinėlius gaminančios įmonės siūlo platų marškinėlių pasirinkimą žvejybą, medžioklę, futbolą, krepšinį ar kitas veiklas mėgstantiems žmonėms. O jei nerandate to, ko ieškote, visuomet galite sukurti savo marškinėlius su pasirinkta nuotrauka, paveikslėliu ar užrašu. Toks drabužis gal ir papasakos aplinkiniams apie tai, ką mėgstate, tačiau būsite tikri, kad tokį rūbą turite tik Jūs vienas.

Svajonių vestuvinės suknelės paieška – nuomos salone

vestuvinės suknelėsVienas svarbiausių vestuvių akcentų – nuotakos suknelė, kurios paieška dažniausiai yra gana nelengva. Tenka ne tik nuspręsti, kokią spalvą ar modelį rinktis. Nemažai diskusijų sukelia sprendimas, kokią vestuvių biudžeto dalį „atriekti“ šiam pirkiniui (realybė tokia, jog už žemą kainą stebuklų tikėtis neverta) bei kokiu būdu jį įsigyti – siūtis, pirkti ar pasinaudoti vestuvinių suknelių nuoma. Pastarasis variantas gana populiarus. Nuoma kainuoja bene mažiausiai bei nuotaikai dėl vestuvinės suknelės daugiau nebetenka sukti galvos – užtenka tik išsirinkti, keletą kartų atvykti pasimatavimui, ją pasiimti ir, praėjus šventei, grąžinti atgal.

Nuo nuomos salonų kiekio bei juose siūlomų vestuvinių suknelių gausos gali susisukti galva. Visagalis internetas gali pasitarnauti ir šiuo atveju. Dažnas nuomos salonas turi savo interneto svetainę, kurioje galima pamatyti ne tik dalį vestuvinių suknelių nuotraukų, bet ir susipažinti su nuomos tvarka bei kitais svarbiais reikalavimais (mokamas ar nemokamas suknelių matavimasis, išankstinės registracijos būtinybė ir panašiai).  Tokia virtuali analizė sutaupo itin daug laiko – beliks aplankyti reikalavimus atitinkančius ir patinkančių suknelių galinčius pasiūlyti nuomos salonus. Užsukus į tinklapį www.vestuviukarstine.lt , taip pat galima gauti informaciją apie kitų, vestuvėms besiruošiantiems asmenims aktualių paslaugų tiekėjus – grožio ir juvelyrikos salonus, sodybų ir transporto nuomą, vestuvių vedėjus, muzikantus, fotografus ir panašiai.

Praverti nuomos salonų duris derėtų be kategoriško nusistatymo, jog priimtinos išskirtinai vieno modelio vestuvinės suknelės, o kitos visiškai nedomina. Neretai, pasimatavus savo svajonių rūbą, paaiškėja, jog pastarasis tobulai atrodo tik žurnalų viršeliuose, o realybėje vaizdas yra apgailėtinas…Rekomenduojama pasitikėti nuomos salone dirbančių specialisčių patarimais. Pastarosios, besiremdamos sukaupta darbo patirtimi, gali pasiūlyti tinkamą vestuvinės suknelės variantą, prieš tai įvertinusios nuotakos figūros ypatumus, veido bruožus, turimus pageidavimus, vestuvių tematiką ir panašiai. Vestuvinių suknelių nuoma patraukli tuo, jog kone kiekviena patinkanti suknelė gali būti pritaikyta pagal individualius pageidavimus – sumažinta, šiek tiek padidinta, patrumpinta, papuošta norimais elementais ir panašiai. Bendrą  vaizdą įtakoja tokie vestuviniai atributai kaip nuometas, papuošalai, bateliai ir panašiai. Puiku, jog pastaruosius galima įsigyti tame pačiame salone – kai kurių kainą netgi įskaičiuota į suknelės.

Ką atspindi moteriškų laikrodžių dizainas?

Moteriški laikrodžiaiMoterys dažnai apie save kalba kaip apie sudėtingas asmenybes. Jų kalbas iliustruoja ir vyrai, svaidydamiesi tokiomis frazėmis kaip „nesupaisysi tų moterų“. Kai žvelgiame į laikrodžių rinką, taip pat imame suvokti įvairiausių dizaino linijų bei formų peripetijas, kurios tarytum reprezentuoja nepaprastą dailiosios lyties atstovių pasaulį.

Galima teigti, kad vyriškų laikrodžių pasiūla konservatyvesnė. Moteriški laikrodžiai pagal dizainą skirstytini į įvairiausias kategorijas. Vieni papuošalai primena vyriškus, kiti yra itin kompaktiški ir subtilūs, treti žavi griežtomis formomis, ketvirti apvalūs ir visaip suraizgyti, penkti primena vaikiškus… Kokio norėsi, tokį išsirinksi…

Moteriškų laikrodžių rinkoje kainų rėmai platūs. (Tokia tendencija galioja ir vyrams skirtų laikrodžių lentynose.) Galima rasti prekę už 16 eurų, tačiau užsinorėjus aptiksite ir pusę tūkstančio ar dar daugiau kainuojančių laikrodžių.

Kai pradedame žvalgytis po kolekcijas, imame suvokti, kad… nieko nesuprantame. Tiek įmantriausių formų, su kuriomis kontrastuoja subtilus minimalizmas… Tiek spalvinių sprendimų, kontrastuojančių su tradiciniais juodos ar rudos spalvos variantais… Vieną kitą laikrodį iš pirmo žvilgsnio apskritai gali palaikyti apyranke ir tik vėliau suprasti, kad įmontuotas ir nedidelis ciferblatas, skatinantis atsisakyti žodžio „vėlavimas“.

Neretai moteriški laikrodžiai yra žaismingesni nei vyriški. Ar tai reiškia, kad moterys – laisvesnės būtybės? Sunku vienareikšmiškai atsakyti. Tačiau džiugu, kad tarp laikrodžių, orientuotų į skirtingas lytis, egzistuoja nevienodų dizaino sprendimų. Tad pirkėja, įsigijusi laikrodį, gali pabrėžti savo moteriškumą.

Moteriški laikrodžiai dažnai būna mažesni už vyriškus. Tai nesunkiai suprantama – vyrų rankos paprastai stambesnės, tad ir riešas papuošiamas masyvesniu aksesuaru. Tačiau tai jokiu būdu ne taisyklė. Kartais vyriškas laikrodis savo dydžiu gali nusileisti moteriškam. Viskas priklauso nuo stiliaus. Moterims skirtų laikrodžių rinkoje pastebėtina daugiau eksperimentavimo. Pavyzdžiui, itin siaura apyrankė derinama su milžinišku ciferblatu. Nežinia kaip, gal pasąmoningai, mes suvokiame, kad tam tikri dizaino sprendimai yra nuoroda į moteriškus daiktus. O ir pačios dailiosios lyties atstovės renkasi priimtinus aksesuarus ir pastebi jų bei vyriškųjų laikrodžių skirtumus.

Laikrodžių dizainas – tarsi užuomina į skirtingas asmenybes. Vienos moterys augina vaikus, kitos siekia karjeros. Vienos mėgsta sukiotis virtuvėje, kitos daug laiko praleidžia sporto salėje. Vienos džiaugiasi ramia namų aplinka, kitos negali be vakarėlių. Vienoms svarbu materialus pagrindas po kojomis, kitos nuolat kartoja žodį „romantika“. Natūralu, kad ir laikrodžių kuriama įvairiausių. Tokių, kurie atitiktų kiekvienos moters poreikius. Pradedant kaina ir baigiant dizainu, laikrodžiai sudaro įdomų skirtumų lauką. Čia nėra jokio nuobodulio. Na, o tai itin patinka toms, kurios mėgsta išvykas į parduotuves – juk galima ilgai rinktis, kol pagaliau kuris nors laikrodis prisibels į širdį kaip tinkamas.

Moteriški laikrodžiai džiugina ne tik moterų, bet ir vyrų akį. Įvairiausio dizaino papuošalai suteikia elegancijos, žaismingumo ar netgi griežtumo. Kiekviena dailiosios lyties atstovė turėtų atrasti tai, kas iš tiesų patiks, nes laikrodžių rinkoje tikrai nenuobodu.

Vyriškos kojinės internetu

Vyriškos kojinėsXXI amžiuje skaitmeninis ir realus pasaulis taip susimaišė, kad gana sunku atsikirti, kur kuris. Nieko keisto, kad daugelis žmonių šiuo metu perka būtent internetu, kadangi ten produkcija pigesnė, o dažniausiai ir pasiūla kur kas platesnė. Vyriškos kojinės internetu – vienas dažniausių pirkinių, kadangi daugelis vyrų paprasčiausiai neturi laiko eiti į parduotuves, o keisti kojines, visgi, reikia.

Vyriškos kojinės internetu kainuoja kur kas pigiau. Nors tai nėra drabužis, kuris įvertinamas ypač didelėmis pinigų sumomis, visgi, kadangi galima taip paprastai sutaupyti kelis eurus – kodėl gi ne? Svarbiausia, jog kokybė nuo to nebus nei kiek menkesnė.

Daugelis žmonių džiaugiasi ir tuo, kad dažniausiai internete egzistuoja kur kas platesnė pasiūla, taigi didesnė tikimybė jog atrasite tai, kas jums labiausiai tinka. Pavyzdžiui, happy socks šiuo metu gali būti atrandamos ir lietuviškose prekybos vietose, tačiau kelerius atgal jomis prekiavo tik amerikiečių įmonės. Visgi, internete nėra atstumų, kurie būtų neįveikiami.

Žinoma, internetu pirkti yra kur kas paprasčiau ir su tuo sutiktų visi, kuriems tik kada nors teko tai daryti. Patogiai gulite savo lovoje, ieškotės reikalingos informacijos internete ir net nepakilęs iš vietos susimokate už preke. Galiausiai telieka sulaukti, kol ji bus pristatyta iki namų durų. Viskas labai paprasta, greita ir patogu.

Reikėtų nepamiršti, kad jeigu gausite ne tokias kojines, kokių tikitės, tuomet visada galima prekę grąžinti. Tai greitas, paprastas ir sėkmingas procesas, kurio metu galite atgauti visus pinigus, kuriuos sumokėjote už daiktą. Svarbiausia pasitikrinti, ar konkreti prekybos vieta suteikia tokią paslaugą.

Jeigu nežinote, kokios vyriškos kojinės jums tinka labiausiai, tokiu atveju rekomenduojame konsultuotis su profesionalais, kurie gali patarti ir rekomenduoti. Malonios konsultacijos visada padeda greičiau atrasti tai, ko ieškote. Pasinaudokite jomis ir džiuginkite savo kojas kokybiškomis kojinėmis.

Mažųjų sportinė apranga – kaip išrinkti sporto drabužius vaikams?

sportinė aprangaVisi tėvai nori, kad jų vaikas būtų sveikas ir aktyvus. Kad padėtume mažiesiems augti, stiprėti ir vystytis, privalome skirti daug dėmesio jų sveikatai, tinkamai mitybai ir fiziniam aktyvumui. Ekspertai teigia, kad vaikų noras judėti yra prigimtinis dalykas, todėl kiekvienas tėvas turi skirti dėmesio jo lavinimui ir ugdymui. Nors vaikai sportuoja darželyje ir mokyklose, negalima pamiršti ir fizinės veiklos namuose – aktyvaus laisvalaikio lauke ar judėjimo žaidimų kambaryje. Be to, nepamirškite, kad sportuodamas vaikas turi jaustis laisvai ir patogiai. Čia svarbų vaidmenį atlieka tinkamai parinkta sportinė apranga.

Nors daugelis tėvų nekreipia dėmesio į tai, kaip jų mažieji yra apsirengę treniruočių metu, ekspertai teigia, kad toks elgesys yra ydingas. Jei sportuodamas vaikas nesijaučia patogiai, mažėja jo motyvacija ir noras siekti užsibrėžtų tikslų. Be to, sudrėkusi sportinė apranga gali pradėti dirginti odą ir sukelti alergiją. Galiausiai, ant kūno susikaupęs prakaitas gali tapti įvairių susirgimų ir peršalimo priežastimi. Kad išvengtumėte minėtųjų rūpesčių ir užtikrintumėte maksimalų komforto jausmą, įsitikinkite, kad vaiko sportinė apranga atitinka esminius sporto drabužių reikalavimus.

Viena svarbiausių jūsų užduočių – įsigyti idealiai vaikui tinkančius sportinius drabužius. Nepirkite didesnių ar mažų rūbų, kadangi vaikas nesijaus patogiai – laisva apranga trukdys pratimams ir negalės užtikrinti maksimalaus komforto, o itin aptempti drabužiai spaus ir dirgins odą. Jei vaikas sportuoja daug ir aktyviai, pagalvokite apie specialius termo drabužius, kurie padeda palaikyti optimalią kūno temperatūrą ir šalina perteklinę drėgmę. Tokie drabužiai apsaugo nuo nemalonaus prakaito kvapo ir neleidžia šiam kauptis ant kūno, todėl vaikas jausis patogiai ir bus apsaugotas nuo peršalimo. Be to, kokybiška sportinė apranga gaminama iš specialios struktūros audinio, tinkančio net ir jautriai ar alergiškai odai.

Jei vaikas nemėgsta intensyvių treniruočių, jam vis tiek bus reikalingi termo apatiniai – tai puikus sprendimas tuo atveju, jei mėgstate daug laiko praleisti lauke, pvz., vaikščiojate po parką ar žaidžiate lauko žaidimus. Minėtieji rūbai neleis kauptis prakaitui, maloniai priglus prie kūno ir padės palaikyti optimalią temperatūrą, kas itin svarbu tuo atveju, jei oro temperatūra lauke yra kiek žemesnė (kalbant apie pavasario, rudens ir žiemos sezonus). Džiugu tai, kad šiandien galima rinktis iš itin plačios vaikams skirtos sportinės aprangos pasiūlos – pirkėjams siūlomi įvairaus dizaino ir skirtingų spalvų drabužiai, atitinkantys net ir išrankiausio vaiko lūkesčius.

Sužadėtuvių žiedai – kokie mitai sklinda apie juos?

sužadėtuvių žiedaiDaugelis mano, jog sužadėtuvių žiedas, tai lyg tarpinis variantas iki tikro vestuvinio žiedo ir pasibaigus sužadėtuvėms jį reikia nusimauti. Netiesa. Sužadėtuvių žiedas visą gyvenimą turi priminti apie tą ypatingą dieną, kai jis paklausė, o ji ištarė “taip”. Išpopuliarėjus sužadėtuvių žiedams, tuo pačiu metu išpopuliarėjo ir žiedai iš baltojo aukso, todėl ir kilo šis mitas. Iš tiesų, sužadėtuvių žiedai gali būti iš bet kokio metalo ir bet kokios jo spalvos. Svarbiausia, tai, kas patinka jums ir sužadėtinei. Dar vienas mitas, kurį įkvėpė filmai ir… praktiškumas. Briliantai yra tvirčiausi brangakmeniai, todėl jie atsparesni įtrūkimams ar subraižymams. Iš tiesų, galite rinktis bet kokį akmenį – smaragdą, safyrą, topazą ar kitus, tik būkite tikri, jog jis įstatytas tinkamai. Princas Viljamas savo sužadėtinei Kate Middleton įteikė savo mamos princesės Dianos sužadėtuvių žiedą su mėlynu safyru ir mažais deimantukais. Vaizdas kvapą gniaužiantis ir galime patikinti, jog panašių sužadėtuvių žiedų Lietuvoje – ne vienas. Sužadėtuvių žiedai – labai svarbi dovana prieš vestuves. Sužadėtuvių žiedas – nuo to priklauso Jūsų ateitis. Sužadėtuvių žiedai su briliantais – labai geras pasirinkimas.

Nežinia iš kur atkeliavo šis keistas priežodis, bet jis visiškai neteisingas ir nelogiškas. Jis galioja, nebent jūsų sužadėtinė barakuda. Sužadėtuvių žiedas gali kainuoti ir dešimtadalį ir dešimt jūsų atlyginimų, priklauso nuo piniginės. Tai žiedas, kuriuo parodote savo meilę, norą sukurti šeimą, o ne sąskaitos dydį. Dar vienas keistas mitas – ant kurios rankos nešioti sužadėtuvių žiedą. Nėra jokių mokslinių įrodymų ar tradicijų, kurios mūsų šalyje šiuo klausimu ypač jaunos, ant kairės ar dešinės rankos nešioti sužadėtuvių žiedą. Sužadėtuvių žiedai – labai svarbi dalis.

 Žinoma tradicija, kad tai turi būti ant bevardžio piršto. Lietuvoje pagal sovietinių laikų paprotį vestuviniai žiedai nešiojami ant dešinės rankos. Pasaulyje vestuvinius žiedus mauna ant kairės (nes buvo tikima, kad nuo kairės pusės vena teka tiesiai į širdį), todėl ir sužadėtuvių maunamas ant tos pačios. Mes šią tradiciją “pasiskolinome” iš vakarų, o jūs galite daryti taip, kaip norite. Sužadėtuvių žiedai Kaune, sužadėtuvių žiedai Vilniuje – miestai, kuriuose galite įsigyti žiedų, už prieinamą kainą, kadangi čia labai daug pasirinkimo. Sužadėtuvių žiedai internetu – taip pat vienas iš sprendimo būdų, kadangi internetas, turbūt niekam nėra paslaptis, kad tai labai patogus būdas, kadangi Jums niekur nereikės eiti. Sužadėtuvių žiedai su briliantais, sužadėtuvių žiedai su cirkoniu – dažniausiai pasirenkami žiedų tipai. Sužadėtuvių žiedai pigiau – geras būdas įsigyti.

Sudėjus visus pliusus ir minusus, būtų galima teigti, kad sužadėtuvių žiedai – kelias į Jūsų moters širdį, kadangi nuo to viskas prasideda, nes po sužadėtuvių seka vestuvės, o vėliau ilgas bei laimingas jaunųjų gyvenimas.