Tinklapių kūrimas – paslauga, kuri kiekvienam kainuoja skirtingą sumą

tinklapių kūrimasBandote išsirinkti geriausius pasiūlymus, kuriuos pateikė tinklapių kūrėjai? Žiūrite kurie siūlo mažiausias kainas? Į mažiausius paslaugų įkainius besidairantys klientai turėtų kaip tik atsargiau vertinti tokius pasiūlymus. Įprasta, kad tinklapių kūrimas nėra pigi paslauga, todėl siūlantys be galo mažus paslaugų įkainius, tik parodo, kad jie galbūt dirba atmestinai ir nekokybiškai. Kiekvienas profesionalus tinklapių kūrėjas pabrėžia, kad paslaugų kaina nustatoma pagal darbo kiekį. Kuo daugiau valandų sugaištama, tuo didesnę sumą išleidžia klientas. Žinoma, renkantis paslaugų teikėjus, iš pradžių teks nurodyti visus darbus. Specialistai tada patys apskaičiuos kiek valandų truks darbai. Tada jie nustatys galutinę kainą.

Tie specialistai, kurie tinklapių kūrimo darbų kainas nurodo iš anksto, dažniausiai jau yra pabrėžę kokie darbai bus atliekami. Tiksliau kalbant, tokie specialistai dažniausiai nurodo, kad dirba tik su tam tikrais projektais, kurie dažniausiai yra šabloniniai. Pavyzdžiui, jeigu per paieškos sistemą suvedę terminą „internetinio puslapio kūrimas kaina“ gaunate aiškius pasiūlymus su tiksliomis kainomis, tuomet žinokite, kad tokie tinklapiai bus kuriami naudojant turinio valdymo sistemas. Tai gali būti unikalios sistemos, kurias sukūrė patys specialistai arba tiesiog bus naudojamos atvirojo kodo sistemos. Vyks tokių sistemų diegimas ir paskui bus uždedami dizainai. Tokių tinklapių kūrimo kainos yra vienos mažiausių.

Jeigu jums reikia kažkokio unikalaus projekto, tai jo sukūrimui skirkite atitinkamą biudžetą, nes kitaip profesionalų niekaip nesudominsite. Už mažus biudžetus dirbantys specialistai dažniausiai gali pasiūlyti tik labai smulkių interneto svetainių kūrimo paslaugas. Tačiau kalbant apie išskirtines sistemas, tai jų sukūrimui gali tekti atseikėti netgi šešiaženkles sumas. Kiekvienas projektas sukuriamas per skirtingą laikotarpį. Dėl šios priežasties paslaugų kainos dažniausiai kiekvienam klientui nustatomos individualia tvarka.

Būtina žinoti, kad interneto puslapius kuriantys specialistai dažniausiai specializuojasi ties konkrečiomis sritimis, todėl ne visus darbus jie gali atlikti. Pavyzdžiui, jeigu specialistai užsiima tik reprezentacinių tinklapių kūrimo paslaugomis, tai logiška, jog jie vargu ar turės daug patirties kuriant unikalias sistemas ar kažkokius išskirtinius projektus. Tam reikia nemenkų programavimo žinių, todėl jums teks ieškoti patyrusių specialistų ir bus būtina turėti atitinkamą biudžetą.

Inovatyvūs brūkšninių kodų skaitytuvai

barkodu skaitytuvaiDirbant prekybos, sandėliavimo ir logistikos sektoriuose, ypatingai svarbus detalumas, atidumas bei tvarka. Juk nesinori, kad dingtų prekės ir patirtumėte nuostolius. Barkodu skaitytuvai gali užkirsti kelią nesėkmei ir palengvinti darbą ne tik jums, bet ir jūsų darbuotojams.

Barkodų skaitytuvų įvairovė

Brūkšninių kodų skaitytuvai – tai elektroniniai prietaisai, kuriais skenuojami brūkšniniai kodai. Tobulėjant technologijoms nuo naujovių neatsilieka ir barkodų skaitytuvai. Šie bruksniniu kodu skaitytuvai gali nustatyti 1D ar 2D tipo kodus. Dabar galima rinktis iš įvairaus brūkšninių kodo skaitytuvų korpuso tipų: bevielis, laidinis, nešiojami ir mobilūs, įmontuojami ar stacionarūs skaitytuvai. Pavyzdžiui belaidžiai kodu skaitytuvai itin patogus naudoti gigantiškuose sandėliuose, kadangi gali skenuoti barkodus ir iš tolimo atstumo. Galima rasti ir kodų skaitytuvų, kurie atsparūs smūgiams bei yra pritaikytų dirbti ir žemoje temperatūroje. Kai kurie skaitytuvai – kur kas paprastesni, pritaikyti dirbti tiek biure, parduotuvėse, tiek sandėliuose. Lazeriniai skaitytuvai ypatingai gelbsti tada, kad būna blogai atspausdintas ar sugadintas brūkšninis kodas. Tad be vargo galėsite darbą tęsti toliau. Dabar jau galima įsigyti net belaidį, lazerinį kodų skaitytuvą, kuriam nereikia vienkartinių baterijų, o itin greitai pakraunamas, gali atlikti iki 100 skenavimų.

Brūkšninių kodų skaitytuvai gali būti pritaikyti ir kitose srityse. Pavyzdžiui medicinoje naudojami belaidžiai skaitytuvai, skirti naudoti vietose, kuriose reikalauja sterilios aplinkos (laboratorija, ligoninė). Šio pobūdžio skaitytuvai turi dezinfekavimo priemonėms atsparų korpusą. Dar kiti barkodų skaitytuvai naudojami oro uostuose, autobusų bei traukinių stotyse. Kiti laidiniai ir bevieliai skaitytuvai puikiai bendradarbiauja ir su išmaniaisiais prietaisais, pvz.: skenuoja barkodus iš jūsų išmanaus telefono ar tiesiog PDF failo. Jei prekiaujate ne įprastose prekybos vietose (lauko parodos, pristatymai ir pan.), tada gali praversti kompaktiškas belaidis kišeninis skaitytuvas, galintis nuskaityti ne tik įprastus kodus, bet ir kodus esančius mobiliuosiuose prietaisuose.

Duomenų perkėlimas ir kaina

Galima džiaugtis, kad barkodų skaitytuvų gamintojai gali pasiūlyti platų skaitytuvų pasirinkimą ir duomenų perkėlimo atžvilgiu. Be to, kad skaitytuvai būna laidiniai, kai kuriuose skaitytuvuose dar yra įmontuotos įvairios tinklo sąsajos, leidžiančios patogiai perkelti duomenis į kompiuterį. Tai galima padaryti bluetooth belaidžiu ryšiu, per USB jungtį ar 433 radijo dažniu. Parduotuvės, prekybos centrai dažnai renkasi laidinius brūkšninių kodų skaitytuvus ir tai užtikriną greitą ir komfortabilų prekių skenavimą. O bevieliai populiarūs ten, kur vyksta intensyvus judėjimas, didelės patalpos arba nėra galimybės prijungti laidinio skaitytuvo (sandėliai, lauko parodos ir t. t.).

Verta pripažinti, kad skaitytuvai yra nepakeičiamas įrenginys visose parduotuvėse, prekių priėmimų punktuose, sandėliuose ir net medicinos srityje. Jei nežinote koks skaitytuvas jums geriausias, tuomet reikia apgalvoti keletą aspektų, kadangi nuo to priklausys ir skaitytuvo kaina. Apgalvokite, kiek jums reikės skenuoti prekių kodų, jei kiekis nedidelis, pakaks ir mažesnio skaitytuvo, jei didelis – verta pasvarstyti apie galingesnį skaitytuvą, su didesne atmintimi bei pakraunama baterija. Be to, jei skaitytuvas bus reikalingas sandėlyje ar didžiuliame logistikos centre, reikia rinktis skaitytuvą, atsparų šalčiams bei smūgiams. Tik apsvarstę skaitytuvo naudojimosi galimybes bei sąlygas, galėsite išsirinkti tinkamą skaitytuvą už prieinamą kainą. Nesvarbu ar rinksitės skaitytuvą nedideliam verslui, ar didesniam logistikos centrui, turite galimybę rinktis iš gausaus skaitytuvų asortimento, atitinkančio kiekvieno iš jūsų poreikius. Barkodu skaitytuvai užtikrina operatyvumą ir greitumą, tad liksite patenkinti ne tik jūs, bet ir jūsų darbuotojai, o svarbiausia – klientai.

Televizoriai vaikams – į ką atkreipti dėmesį renkantis

televizoriai vaikamsDaugelio tėvų valia, televizoriaus vaikų kambaryje nebūtų. Juk medikai nuolatos perspėja, kad vaiko akys silpsta žiūrint per daug to televizoriaus. Bet medikų reikalas perspėti, o tėvų – toliau žaloti savo vaikus, o senatvėje dūsauti „kokią klaidą padariau auklėdamas?..“ Palikime nuošalyje moralines dilemas ir pereikime prie šiuolaikinių poreikių.

Televizoriai vaikams yra reikalingi dėl daugybės priežasčių. Visų pirma, tai puikus užimtumo būdas. Gal geriau jis žiūri namie televizorių, o ne su įtartina kompanija šlaistosi kiemais.

Taip pat televizorius – puiki pramoga. Tiksliau ne pats aparatas, o tai, ką jis rodo. Penktadienį ir šeštadienį rodo daugybę animacinių filmų, laidų apie gamtą, kuriomis tikrai galima sudominti vaikus ir paauglius (jei žiūrite kartu, aišku). Pramogas galima susikurti ir patiems. Juk prie kiekvieno televizoriaus galima prijungti žaidimų konsolę ir mėgautis itin puikiu žaidimo vaizdu. Tikrai nieko prieš žaidimus, kurie skatina vaikus pajudėti. Juk yra Kinect technologija, kur viskas valdoma judesiais ir žaidžiant žaidimą reikia pamosikuoti rankomis ir pašokinėti. Smurtas? Ar tikrai žaidimai skatina daugiau smurto, nei vaikai mato patyčių savo mokyklose ir vaizdo klipų su mušamais bendraamžiais? Moralus į šoną. Geriau pagalvokite, kaip išnaudoti laiką žaidžiant žaidimus kartus. Niekas taip nesuvienija tėvo ir paauglio sūnaus, nei geras lenktynių ar karinis žaidimas dviems…

Šiuolaikiniai išmanūs televizoriai patys turi žaidimus. Ypač jei jie su Android TV operacine sistema, kuri leidžia žaisti tuos pačius žaidimus, kaip ir mobiliajame telefone. Belieka prisijungti prie Google paskyros, kad nedingtų žaidimo progresas ir pirmyn.

Televizoriai kenkia akims. Taip, tai faktas, įrodytas mokslininkų. Bet ar žinote kodėl jie kenkia? Jei žiūrite prietemoje ir vėlyvu paros metu, smegenims labai sunku pasiruošti miegui. Televizoriaus ekranas, kaip ir visi kiti ekranai, išskiria mėlyną šviesą, kuri yra artima dienos šviesai. Taip smegenys gauna signalą, kad dar diena, dar šviesu ir nereikia miegoti. Vaikams tai labai svarbu, nes nuo miego kokybės priklauso jų raida ir pasiekimai. Dėl to reiktų vengti žiūrėti televizorių vėlai vakare užsigesinus šviesą.

Kitas kenkimas yra kai nesubalansuojamas atstumas tarp akių ir ekrano. Ekranas turi būti per 1,5 karto ilgesnį atstumą, nei jo įstrižainė. Jei televizorius yra 1 metro įstrižainės (40 colių), žiūrėti jį galima mažiausiai iš 1,5 metro atstumo. Vaikų kambariai dažnai yra maži, todėl ir televizoriai vaikams perkami 32-40 colių įstrižainės. Didesnių nereikia, nes jiems norisi kartais „sulįsti“ į ekraną.

Dabar televizoriai perkami internetu, todėl galima rasti tikrai neblogų pasiūlymų.

SEO optimizacija: TOP 3 mitai ir realybė

Interneto svetainių SEO optimizacijaApie SEO sklando daugybė gandų ir mitų, kuriuos šiandien negailestingai griausim. Štai keletas pačių populiariausių.

Mitas Nr.  1: norint patekti į aukščiausias Google paieškos pozicijas, būtina gausi atgalinių nuorodų „puokštė“.

Netiesa! Labai svarbu suprasti, kad kiekybė ir kokybė labai skirtingi dalykai. Tai reiškia, kad žymiai geresnių rezultatų galima pasiekti su mažesniu nuorodų skaičiumi iš kokybiško tinklapio, nei su tūkstančiu nuorodų iš neaiškios reputacijos tinklapio. Be to, prastos kokybės nuorodos ne tik neatneš norimos naudos, bet gali pridaryti ir papildomos žalos, nes Google sistemos robotukai stebi atgalinių nuorodų atsiradimą. Atminkite, kad kokybiškos atgalinės nuorodos iš tinklapio, kuris tematiškai susijęs su optimizuojamos svetainės turiniu, turės daugiausiai įtakos, kylant Google paieškos sistemos rezultatų pozicijose.

Mitas Nr. 2: SEO rezultatus galima pasiekti labai greitai.

Netiesa! Interneto svetainių SEO optimizacija – ilgalaikis procesas, o tie, kas žada, kad jūsų svetainę į pirmuosius Google sistemos paieškos rezultatus gali iškelti vos per mėnesį, dažniausiai nežino ką daro arba naudoja vadinamąjį Black Hat SEO. Tai laikino efekto juodosios technikos, kurios porai mėnesių iškelia svetainę į aukščiausias pozicijas. Visgi, Google sistemos robotukams identifikavus, kad buvo naudotas „juodasis SEO“, svetainei paskiriama bausmė – ji gali būti visiškai pašalinama iš Google  rezultatų arba nukeliama į tolimus rezultatų puslapius, kuriuose nesilanko interneto vartotojai.

Mitas Nr. 3: SEO galima lengvai pasidaryti ir pačiam.

Netiesa! Interneto svetainių SEO optimizacija – ne raketų mokslas, tačiau tai sudėtingas procesas, kuris nuolatos kinta. Google praktiškai kiekvieną mėnesį atlieka savo paieškos sistemos algoritmo pakeitimus, todėl, norint iškelti svetainę į aukščiausius paieškos sistemos rezultatus, būtina gerai žinoti kokie veiksmai bei elementai turi įtakos pozicijų kilimui. Savarankiškas bandymas optimizuoti interneto svetainę ne vienam mėgėjui baigėsi skaudžiai, nes jokie rezultatai nebuvo pasiekti arba svetainė apskritai buvo pašalinta iš Google paieškos rezultatų dėl netinkamų priemonių naudojimo. Taigi, šį darbą reiktų patikėti profesionalams, kurie puikiai išmano SEO subtilybes. Tiesa, reiktų atminti, kad apie pirmąją vietą paieškos rezultatuose svajoja kiekvienas, tačiau pirmiausia reiktų atsidurti bent jau pirmajame puslapyje, o tada stengtis kilti į pačias aukštumas. Norint pasiekti pirmąsias vietas būtinas nuoseklus darbas ir geležinė kantrybe.

Kas nutinka po el. parduotuvės sukūrimo

el. parduotuvės krepšelisEl. parduotuvių kūrėjai vieningos nuomonės – el. parduotuvės susikūrimas yra tik pradžia, vos 10-20 proc verslo. Visa kita yra kur kas svarbiau ir įdomiau.

Savininkai dažnai nežino, kas jų laukia ateityje. Mes papasakosime, kas vyksta po el. parduotuvės sukūrimo.

Kur lankytojai?

Pasileidote elektroninę parduotuvę? Labai sveikiname. Kitas klausimas: kur jūsų lankytojai? Ar žinote, tad vos 1 proc. lankytojų gali susidomėti jūsų prekėmis, o iš to vieno procento 1-10 proc taps pirkėjais. Taigi, aritmetika paprasta. Jums reikia 1000 lankytojų, kad vienas jų kažką nupirktų. Tai sudėtinga užduotis, ypač, jei kainos yra kiek aukštesnės, nei konkurentų.

El. parduotuvės savininkai net 80 proc. darbo laiko sugaišta lankytojų paieškai. Tai labai daug, nes iš pradžių pirkėjų mažai, o ir tie nedrąsūs.

Patikimi tiekėjai

Vos paleidę veikiančią el. parduotuvę susidursite su kitais iššūkiais. Dabar pasižiūrėkime, ar jūsų prekių tiekėjai jums negadina gyvenimo. Greičiausiai tas pačias tiekia ir kitoms el. parduotuvėms, bet ten jos pigesnės. Kodėl? Todėl, kad jie konkurentai turi geresnes sąlygas. O jei parduodi daugiau prekių, gali eiti pas tiekėją ir kalbėtis dėl gerų sąlygų. Štai kur jūsų naujas tikslas. Ne uždirbti milijoną per pirmus metus, o užmegzti palankius santykius ir gerus ryšius su patikimais tiekėjais.

Kainodaros pasiutpolkės

Daugelis naujų el. parduotuvių savininkų pradeda bendrauti su grupinių pirkimų portalais, kurie siūlo paspartinti pardavimus. Pardavimus jie, aišku, paspartina, tik ar pelno iš to yra? Juk jie rodo didesnes nei 50 proc. nuolaidas. O tai reiškia, kad prekę reikia parduoti už savikainą. Čia ir prasideda galvos skausmas – kokiu antkainiu dirbti, kad būtų galima pritaikyti ženklias nuolaidas ir nelikti be pelno.

Nepatenkinti vartotojai

Kai pirkėjai patenkinti, viskas jiems gerai. Bet kai įvyksta koks nesusipratimas, dangus ima griūti. Vos ne į laikraščius eina pasakoti savo nelaimių tie vargšai pirkėjai, kuriems papuolė ne itin kokybiška prekė (ech tie tiekėjai!..), ar pavėlavo kurjeriai. O gal darbuotojai ne tą prekę iš viso įdėjo. Žodžiu, klausymasis pirkėjų skundų yra labai rimtas reikalas. Nieko tokio. Mokslininkai apskaičiavo, kad nepasitenkinimas yra normalus dalykas, nes visiems neįtiksi. Tik jis turi būti ne didesnis, nei 5 procentai. Tai reiškia, vienas iš 20 pirkėjų nepatenkintas – normalu. Jei jų daugiau – kažką reikia keisti. Bet ką?..

Nauji darbuotojai – nauji vargai

Ateina laikas ir vienas nespėji… Tada tenka samdyti darbuotoją, kuris dirba ne sau, o kitam žmogui, tad jo motyvacija matuojama pinigais. O jei pinigų mažai? Prasideda didieji mažų el. parduotuvių vargai. Dažnai po kelių mėnesių jie pasibaigia, nes atsiradus papildomai porai rankų, sekasi geriau, tačiau viskas priklauso nuo žmogaus, kurį pasamdote. Visada reikia prisitaikyti, dažnai tenka nusileisti. Juk ne šiaip pašnekovą samdote, o pagalbininką, kuris padarys kai kuriuos darbus, kurių fiziškai nespėjate ar jums jie paprasčiausiai nesiseka.

Sėkmės pradedant verslą. Jūsų el. parduotuvės gal ir pačios gražiausios, bet ar jos veikia tinkamai ir turi erdvės plėstis?

Kompiuteriai – stacionarūs ar nešiojami?

kompiuteriaiNaujas stacionarus ar nešiojamas kompiuteris gali būti puikus pagalbininkas darbe ar namuose. Jis gali gerokai palengvinti visus darbus ir pagreitinti jų atlikimą. Būtent todėl svarbu žinoti, jog ne visi kompiuteriai darbui, mokslui ar pramogoms pasitarnaus vienodai. Svarbu išsirinkti tinkamą kompiuterį, kad vėliau nereikėtų gailėtis dėl investicijos į naują pirkinį.

IT specialistai ir visi su technologijomis dirbantys asmenys puikiai žino, kaip svarbu yra pasirinkti tinkamą kompiuterį darbui. Šiuolaikiška programinė įranga reikalauja daug kompiuterio resursų, tad turėti patikimą ir galingą pagalbininką aktualu ir būtina. Jei darbas apsiriboja biuru, tam gali idealiai tinka stacionarus kompiuteris. Plačiaekranis monitorius, tyliai dirbantis procesorius ir kiti privalumai pasitarnaus tinkamai. Tuo tarpu nešiojamą kompiuterį patogu rinktis tuomet, kai tenka dažnai keisti savo darbo aplinką.

Studentai ir mokiniai kompiuteriu kur kas labiau naudojasi mokymosi tikslais. Universitetuose ir kolegijose sunku būtų rasti žmogų, kuris neturėtų ir su savimi nesinešiotų kompiuterio į paskaitas. Tai nepaprastai patogu ir įprasta. Būtent todėl kompiuteriai tapo neatsiejama studentų gyvenimo ir mokymosi dalis. Belaidžio interneto tinklas ir įvairios internetinės paslaugos be jokių abejonių prioritetą suteikia nešiojamiems kompiuteriams, tačiau laisvalaikiui ir pramogoms kur kas patrauklesnis yra stacionaraus kompiuterio pasirinkimas.

Pramogoms ir laisvalaikiui tinkamo kompiuterio pasirinkimas yra nepaprastai svarbus. Dabar, kai nauja programinė įranga ir kompiuteriniai žaidimai vis labiau reikalauja geresnių procesoriaus ir vaizdo plokštės reikalavimų, teks gerai pasukti galvą ir pagalvoti, kokį kompiuterį rinktis šiuo atveju geriausiu. Žinoma, nešiojami kompiuteriai turi savų privalumų, tačiau stacionarūs yra kur kas geresni ir ilgaamžiškesni šiuo atveju. Juos galima lengviau modifikuoti ir tobulinti, tad metams bėgant reikės mažiau investicijų į naują techniką ir įrangą.

Išsirinkti asmeninį kompiuterį darbui, mokslui ar laisvalaikiui nėra lengva, tačiau įmanoma. Ir nors idealaus varianto paieškai sugaišite tikrai daug laiko, tai daryti tikrai verta. Atminkite, jog nešiojami ir stacionarūs kompiuteriai dažniausiai pasirenkami būtent pagal jų technines savybes, dydį ir mobilumą. Rinkitės pagal savo poreikius ir nereikės nerimauti dėl naujo pirkinio.

Reklama internete – svarbi kiekvienam verslui

reklamaKiekvienas verslo savininkas siekia išpopuliarinti savo prekės ženklą, išplėsti įmonės veiklą ir padidinti klientų ratą. Tai svarbu, jei norima pasiekti užsibrėžtus tikslus ir didinti verslo generuojamas pajamas. Todėl kiekviena įmonė įprastai negali tinkamai funkcionuoti be efektyvios reklamos. Jei šiuo metu svarstote, kokią reklamos priemonę būtų geriausią pasirinkti, pateiksime jums keletą galimų šiuolaikinių internetinės reklamos variantų.

Skelbimų portalai

Tai vienas iš populiariausių ir pigiausių reklamos sprendimų. Pastebima, kad kiekvienais metais atsiranda vis daugiau naujų skelbimų portalų, kuriuose vartotojai gali publikuoti savo skelbimus ir tokiu būdu pritraukti tikslinius vartotojus. Kadangi tokio pobūdžio portalų yra labai daug, nėra sudėtinga pasirinkti geriausiai atitinkančius jūsų poreikius.

Banerinė“ reklama

Tai reklaminiai skydeliai, kurie pateikiami įvairiuose internetiniuose portaluose. Įprastai „banerinės“ reklamos kainą tiesiogiai įtakoja konkretaus tinklalapio lankomumas. Tuo tarpu galima mokėti tiek už paspaudimus ant jūsų reklamos, tiek ir už reklaminių skydelių parodymus. Ši reklamos priemonė yra pakankamai efektyvi – ypač tuomet, kai pasirenkami tikslinės tematikos tinklalapiai.

„AdWords“ reklama

„Google AdWords“ reklama yra labai populiarus vartotojų pasirinkimas. Kaip žinia, „Google“ yra populiariausia internetinė paieškos sistema, todėl daugybė vartotojų nepraleidžia progos reklamuotis šios paieškos sistemos pagalba.

Reklama socialiniuose tinkluose

Milijonai žmonių visame pasaulyje kasdien naudojasi įvairiais socialiniais tinklais, todėl tai gali būti ideali terpė verslo reklamai. Be to, socialiniuose tinkluose galima bendrauti su savo potencialiais klientais.

Tinklalapių optimizavimas paieškos sistemoms

Jau ne vienerius metus sparčiai populiarėjantis internetinio marketingo pasirinkimas. Tinklalapių optimizavimas internetinėms paieškos sistemoms padeda tapti labiau matomiems potencialiems vartotojams. Kaip jau buvo minėta, „Google“ paieškos sistema yra pati populiariausia, todėl visiškai nenuostabu, kad didžioji dalis verslo savininkų šios sistemos pagalba siekia pritraukti daugiau naujų klientų.

Žinoma, tai tik keli pavyzdžiai iš daugelio. Kadangi kiekvienas verslas yra labai skirtingas, taip pat turėtų būti pritaikomi ir skirtingi internetinės reklamos sprendimai. Tačiau visų svarbiausia, kad reklama būtų diferencijuota – tokiu būdu galima lengviau nustatyti, kurie reklamos kanalai gali atnešti didžiausią investicinę grąžą.

Vyriškos kojinės internetu

Vyriškos kojinėsXXI amžiuje skaitmeninis ir realus pasaulis taip susimaišė, kad gana sunku atsikirti, kur kuris. Nieko keisto, kad daugelis žmonių šiuo metu perka būtent internetu, kadangi ten produkcija pigesnė, o dažniausiai ir pasiūla kur kas platesnė. Vyriškos kojinės internetu – vienas dažniausių pirkinių, kadangi daugelis vyrų paprasčiausiai neturi laiko eiti į parduotuves, o keisti kojines, visgi, reikia.

Vyriškos kojinės internetu kainuoja kur kas pigiau. Nors tai nėra drabužis, kuris įvertinamas ypač didelėmis pinigų sumomis, visgi, kadangi galima taip paprastai sutaupyti kelis eurus – kodėl gi ne? Svarbiausia, jog kokybė nuo to nebus nei kiek menkesnė.

Daugelis žmonių džiaugiasi ir tuo, kad dažniausiai internete egzistuoja kur kas platesnė pasiūla, taigi didesnė tikimybė jog atrasite tai, kas jums labiausiai tinka. Pavyzdžiui, happy socks šiuo metu gali būti atrandamos ir lietuviškose prekybos vietose, tačiau kelerius atgal jomis prekiavo tik amerikiečių įmonės. Visgi, internete nėra atstumų, kurie būtų neįveikiami.

Žinoma, internetu pirkti yra kur kas paprasčiau ir su tuo sutiktų visi, kuriems tik kada nors teko tai daryti. Patogiai gulite savo lovoje, ieškotės reikalingos informacijos internete ir net nepakilęs iš vietos susimokate už preke. Galiausiai telieka sulaukti, kol ji bus pristatyta iki namų durų. Viskas labai paprasta, greita ir patogu.

Reikėtų nepamiršti, kad jeigu gausite ne tokias kojines, kokių tikitės, tuomet visada galima prekę grąžinti. Tai greitas, paprastas ir sėkmingas procesas, kurio metu galite atgauti visus pinigus, kuriuos sumokėjote už daiktą. Svarbiausia pasitikrinti, ar konkreti prekybos vieta suteikia tokią paslaugą.

Jeigu nežinote, kokios vyriškos kojinės jums tinka labiausiai, tokiu atveju rekomenduojame konsultuotis su profesionalais, kurie gali patarti ir rekomenduoti. Malonios konsultacijos visada padeda greičiau atrasti tai, ko ieškote. Pasinaudokite jomis ir džiuginkite savo kojas kokybiškomis kojinėmis.

Kiekvienas daiktas turi savo pirkėją. Tam padeda skelbimai internete

Kiekviena prekė arba kiekvienas daiktas anksčiau ar vėliau suranda savo savininką. Naujų daiktų dažniausiai mes ieškome parduotuvėse, turguje arba internetinėse parduotuvėse. Pastarasis būdas, sparčiai besivystant interneto tinklams, tampa vis populiaresnis. Pirkti internetu paprasta, juk nereikia eiti iš namų, dažniausiai prekė pristatoma iki durų ir tik retais atvejais pirkėjai prekes atsiima pašte ar kurjerių biure. Taigi šiais visuotinio vartojimo laikais tampa paprasčiau pirkti nei parduoti. O parduoti tenka.

Štai jūs jau du metus turite mobilųjį telefoną, tačiau netruko prabėgti laikas, ir jūsų išmanusis paseno, – nusidėvėjo ne tik fiziškai, bet ir morališkai. Negana to, atsirado nauji modeliai, o ir telefonų pardavėjai vilioja įsigyti naują aparatą patraukliomis kainomis. Gal ir pirktumėte naują su didele nuolaida, bet prie savo senojo telefono jau esate pripratę, pagaliau ir didelė virtualaus gyvenimo dalis yra patalpinta telefone (adresai, atostogų nuoraukos, elektroninio pašto nustatymai ir pan.). Kaip ir gaila būtų išmesti… . Susiduriate su dilema. Bet išeitis yra.

Su klausimu kaip parduoti telefoną, susidūrėte ne tik Jūs. Daugeliu atvejų problemai spręsti pasitelkiami skelbimai internete. Tai ne tik paprasta, bet ir patogu. Dažniausia vartotojai besinaudodami skelbimų portalais, skelbimus patalpina per 3 – 5 minutes. Žinoma, jei tai darysite pirmą kartą, užtruks kiek ilgiau. Tačiau kitą kartą jau žinosite skelbimų portalą, nereikės jo ieškoti google paieškoje, o svarbiausia – jau žinosite ką spausti ir kur ką rašyti. Tad patalpinkite skelbimą apie parduodamą daiktą ir laukite skambučio. O kiek teks laukti – labai priklauso ne tik nuo skelbimų svetainės žinomumo, bet ir kaip kokybiškai patalpinote skelbimą.

Patyrę skelbimų svetainių lankytojai jau žino, kad skelbimai su kokybiškomis nuotraukomis sulaukia daugiau susidomėjimo. Dar geriau, jei patalpinsite ne vieną nuotrauką, o maksimaliai kiek leidžiama pasirinktame portale. Dažniauiai tai būna 4 arba 8 nuotraukų pozicijos (kai kada ir daugiau). Ir visada būną pirmoji pozicija, tai yra pagrindinės nuotraukos pozicija. Šioje vietoje geriausia dėti bendrą parduodamo daikto vaizdą ir tik kitose likusiose galima parodyti daikto ypatumus, pavyzdžiui tam tikrus įbrėžimus, pakrovėją, baterijos vaizdą ar pakrovėjo pajungimo lizdo būklę. Žinoma po to labai svarbu skelbimo pavadinimas. Niekada nerašykite ilgo arba nepradėkite antraštės „Parduodu gerai išlaikytą, gerame stovyje, nesubraižytą, su nauja baterija mobilųjį telefoną Samsung Galaxy S2“. Tokį tekstą geriau talpinti skelbimo aprašymo langelyje. O pavadinimas turėtų būti panašiai toks: „Geras Samsung Galxy2“. Kaip matote nėra žodžio „parduodu“. Lankytojai ir taip supranta, kad jei jau patalpintas telefono skelbimas, tai vargu ar jis bus nuomojamas. Susidomėjusieji būtinai jį perskaitys ir sužinos ar norite parduoti ar keisti. O gal tokiu būdu sulauksite dar geresnio pasiūlymo.

Taigi nutraukos, trumpas pavadinimas, išsamus aprašymas, būtinai kontaktinis telefono numeris leis Jums greičiau parduoti nenaudojamą daiktą. Belieka tik sugrįžti prie pirmojo žingsnio – išsirinkti skelbimų portalą. Nemažą pasiūlą sudaro nemokami skelbimai. Jei pasirinksite nemokamą paslaugą, tuomet parduoti savo daiktą jums nekainuos nieko. Tiesa, kai kurie nemokami portalai siūlo pagreitinto pardavimo galimybę – už keletą eurų paryškinti skelbimo tekstą arba išketi į aukštesnes pozicijas. Tai gana efektyvu, nežiūrinti į tai, kad nemokamuose skelbimų portaluose labai daug patalpintų panašaus turinio tekstų, todėl jūsų daiktas tiesiog gali pasimesti tarp gausos. Jei išsirinksite populiariausius portalus, žinoma teks susimokėti nuo 0,30 eur iki 10- 12 eur, priklausomai nuo to į kokią kategoriją talpinsite informaciją. Taip kad kartais nepagailint euro ar kelių galima sulaukti ir geresnių rezultatų.

Dpf filtrų išjungimas – ir apsaugosite automobilį, ir sumažinsite potencialias remonto išlaidas!

dpf technologijosNiekam nėra paslaptis, kad mūsų automobiliai, kad ir būtų prižiūrimi kiekvieną dieną, vis dėlto laikui bėgant yra engiami. Visai nesvarbu, ar neigiami padariniai susidaro paprasčiausiai dėl pašalinių veiksnių, ar viskas vyksta natūraliai, vien dėl to, kad automobilis dirba – vis dėlto, rasti įvairiausių sprendimų esą tikrai įmanoma, paprasčiausiai reikia paanalizuoti tam tikras sistemas, rasti pagrindines priežastis ir, be jokių abejonių, pasiteirauti dėl pačių efektyviausių sprendimų, galinčių kardinaliai pakeisti situaciją.

Šiandieną norėtume pristatyti ne itin daugumai piliečių žinomą technologiją, kuri gali būti randama praktišaki bet kuriame automobilyje, kalbant apie naujesnius, nei 2004 metų modelius – tai esą dpf filtrai. Šiandienos darbe norėtume ne vien tik paaiškinti, kokia yra pagrindinė paskirtis, tačiau be viso to ir patikslinti, kaip gi būtų galima ar tai išjungti, ar tai išvalyti šias sistemas, kad susidarę neigiami padariniai neniokotų jūsų automobilio iš vidaus. Žmonės apie tokio tipo mechanizmus pakankamai dažnai net nepagalvoja, o blogiausia yra tuomet, kai neigiamus, susidariusius rezultatus privalu naikinti finansinėmis investicijomis.

Reikėtų pradėti nuo to, kad dpf technologijos, lygiai taip pat, kaip ir katalizatoriai, yra naudojami tam, kad būtų galima sumažinti toksinių medžiagų išmetimą į aplinką. Vis dėlto, siekdami pagerinti gamtai, niokojame turimą turtą – niekam nėra paslaptis, kad dpf filtrai tikrai nėra ilgaamžiai, laikui bėgant jie taip pat esą engiami, genda, turi būti valomi, ar tai visiškai išimti. Iš tiesų, specialistai, suvokdami tai, kad kiekvienam žmogui turimas individualius transporto turtas esą brangiausias, siūlo tiek valymo, tiek filtrų sistemos panaikinimo, išjungimo paslaugas. Kad ir kaip ten bebūtų, net ir tuo atveju, jeigu žmonės yra įsitikinę, kad dpf filtrai tikrai nėra naudingi, net ir tuo atveju, jeigu jie mano, kad nieko blogo nenutiks, jeigu filtravimo diagnostikos neįgyvendins, pastarieji mano ne taip, kaip derėtų – siekiant išvengti net ir menkiausių investicijų ateityje, kartais privalu paskirti ženkliai mažesnes sumas, tačiau užtikrinti, kad sistemos veikia pagal darbą.

Dpf technologijos yra naudingos, jas galimai konfigūruoti pagal asmeninius įnorius, tačiau skirti dėmesio, priešingai, nei dauguma žmonių daro, be jokių abejonių reikėtų.

Prekės pristatymo specifika

prekės pristatymasVienas iš didžiausių rimtos elektroninės parduotuvės privalumų yra prekių pristatymas (nesvarbu, mokamas ar nemokamas). Būtent nuo prekių pristatymo greičio ir terminų priklauso el. parduotuvės reputacija.  Ką reikėtų žinoti apie pristatymą ir kurjerio darbą?

– kai pristato prekę, rekomenduojama ją iš karto apžiūrėti ir sutikrinti, ar tikrai toks modelis buvo atvežtas. Pristatymo metu kurjeris duoda pasirašyti perdavimo aktą ir sąskaitą faktūrą. Būtina sutikrinti, ar visuose dokumentuose prekės modelis nesiskiria. Toks atsargumas reikalingas tam, kad pirkėjas apsisaugotų nuo situacijos, kai atvežama ne ta prekė, nors dokumentuose nurodomas kitas modelis. Tokiu atveju, prekę galite iš karto grąžinti kurjeriui, kad pakeistų – sutaupysite prekės grąžinimo siuntimo išlaidas.

– jei prekės pakuotė pažeista, bet prekė sveika, rekomenduotina prekę priimti, tačiau nepamirškite pažymėti pristatymo dokumentuose, kad pakuotė buvo pažeista ir kuriose vietose buvo pažeidimai. Jei po ranka turite fotoaparatą ar fotografuojantį telefoną, dėl viso pikto nufotografuokite pakuotės pažeidimą, ir atsiųskite el. parduotuvės darbuotojams. Toks gestas labai vertinamas el. parduotuvės darbuotojų, kadangi taip prisidedama prie geresnio pristatymo ir kokybiškesnių aptarnavimo paslaugų. Jei vėliau pasirodytų, kad pažeista ir prekė, ją galite grąžinti per 7 dienas ir be pakuotės.

– kurjeriai dažnai nesivežioja grynų pinigų, tad jei pasirinkote apmokėjimo grynais būdą pristatymo metu, paruoškite tikslią sumą. Jei perkate už 17 eurų ir duodate 100 eurų kupiūrą, gali būti, kad kurjeris paprašys iškeisti į smulkesnes kupiūras, nes pats neturi tiek grąžos. Kurjeris – ne inkasatorius ir neprivalo nešiotis tiek grynų pinigų.

– kurjeris – samdytas prekių pristatytojas, nešėjas ir vairuotojas, kuris negali padėti ir išsamiau papasakoti apie pristatomą prekę. Iškilus klausimams, iš karto klauskite el. parduotuvės, kuri prekę pardavė, konsultanto, kuris turi kompetencijos atsakyti į klausimus apie prekės savybes. Taip pat kurjeris nepriima pretenzijų dėl prekės modelio, kainos ir kitų dalykų, tad reiktų vengti trukdyti kurjerį tokiais skundais.

– jei patys negalite atsiimti prekių, tai gali padaryti ir kitas žmogus, tačiau kurjeriams kito žmogaus duomenys turi būti pranešti iš anksto. Priešingu atveju kurjeris užsakytos prekės neatiduos, kadangi jam reikalingas būtent jūsų parašas, o ne kurio kito žmogaus. Perkant elektroninėje parduotuvė dažniausiai yra komentaro laukelis, kuriame ir galima nurodyti, kas atsiims prekę.

– perkant prekę internetu dažnai prašoma pateikti telefono numerį. Jis reikalingas kurjeriui, kad galėtų paskambinti ir susitarti dėl prekės pristatymo laiko. Pasistenkite nurodyti galutinį prekės pristatymo adresą, kadangi kurjeris tikrai neskaitys komentaruose surašytas jūsų buvimo vietas tam tikromis valandomis. El. parduotuvės darbuotojai visą informaciją perduoda kurjeriams, kurie patys viskuo pasirūpina nuo prekės paėmimo iš sandėlio iki pristatymo į jūsų nurodytą vietą. Paprastai komentarai yra skaitomi, bet į juos labai neatsižvelgiama, tad venkite nurodyti pristatymo laiką, kitas vietas, pasikeitusį apmokėjimo būdą ir kitą informaciją.

– atkreipkite dėmesį į pristatymo kainas. Jei perkate kelias prekes iš karto pristatymo kaina gali būti ta pati visoms prekėms. Kurjeris, atvežęs prekę negali reikalauti papildomo mokesčio už prekės pristatymą, nes paprastai mokesti jau būna įskaičiuojamas į bendrąją sąskaitą pirkimo metu.  Pavyzdžiui, vienoje parduotuvėje virš 100 eurų vertės prekės kaina yra jau kartu su pristatymu ir nieko papildomai mokėti nereikia. Kitose parduotuvėse pristatymo kaina gali būti nurodoma atskirai pagal prekės rūšis, svorį ir kitus parametrus.

– kurjeris prekę privalo atvežti iki jūsų laiptinės, tačiau užnešti į butą neprivalo. Galite su juo susitarti asmeniškai, kad padėtų pirkinį užnešti laiptais arba liftu. Rekomenduojama už tokią pagalbą atsilyginti, nes kurjeris neprivalo jums padėti užnešti prekes. Jei prekė surenkama, kurjeris neprivalo padėti jos surinkti ir pastatyti bute arba išbandyti.

– Lietuvoje pristatymas į Neringą ir Nidą yra apmokestinamas specialiu tarifu dėl geografinės padėties ir logistikos mokesčių už keltu perkeliamą automobilį su prekėmis. Tai būtina žinoti Neringos gyventojams ir tiems, kas naudojasi dovanų siuntimo paslauga ten gyvenantiems adresatams. Paprastai neringiškiai naudojasi Klaipėdoje gyvenančių giminių ir draugų adresais, tačiau didesnėms prekėms kartais galima pasinaudoti pristatymo iki durų paslauga.

Padangos internetu – ar tai patogus būdas pirkti?

padangos internetuApie internetą, turbūt esate girdėję visi, kad tai vieta, kur galite gauti labai daug, labai įvairių paslaugų, kurios Jums gali būti naudingos, o dauguma jų tokios ir yra. Internete yra labai daug įvairių pasiūlymų, kurie yra susiję, kaip jau minėjome, su įvairiomis paslaugomis. Taigi, kas yra internetas, Jūs turbūt jau žinote, tačiau šiandien mes norime Jums papasakoti visai ne apie tai. Norime supažindinti su paslauga – padangos internetu. Padangos internetu – tai tokia paslauga, kai padangas savo automobiliui galite pirkti tiesiog prisėdę prie kompiuterio. Automobilių padangos internetu – tai labai patogus būdas pirkti padangas, kadangi internete galite gauti labai daug naudingos informacijos, kadangi čia, kaip jau minėjome – internete, galite rasti labai daug naudingos informacijos, kadangi ir be padangų internetinių parduotuvių, čia yra labai daug įvairių forumų, kur žmonės, kuriems aktualu vienokie ar kitokie pirkiniai, dalinasi savo nuomone, tikisi sulaukti atsiliepimų iš kito asmens. Padangos internetu pigiau ir tai tikrai nėra mitas, kadangi padangos internetu yra tikrai pigesnės, nei jas pirkti padangų parduotuvėje, padangos internetu.

Padangos internetu Vilnius, padangos internetu Kaunas – šiuose miestuose padangas galite nusipirkti ir realybėje, kadangi čia yra labai daug padangų parduotuvių, kurios gali pasiūlyti itin platų asortimentą. Padangos internetu iš Vokietijos – tai vienas iš sprendimo būdų, kadangi Vokietija – garsi šalis, kuri garsėja kokybe, todėl ten gaminamos tik kokybiškos padangos, todėl labai daug žmonių padangos internetu užsakinėja būtent iš ten, kadangi tai yra naudinga, tiek finansiškai, tiek ekonomine prasme. Padangos internetu išsimokėtinai – tai vienas iš būdų įsigyti padangas, kadangi jeigu vairuojate truputį brangesnę mašiną, kuriai reikalingos geros padangos, tuo metu galite ir neturėti visos sumos padangoms, todėl Jums yra siūlomos padangos internetu išsimokėtinai. Taigi, jau pasakėme labai daug įvairių naujienų apie padangas, kaip jas galite įsigyti internete. Pradžioje paminėjome, kad internetas – tai puiki vieta, kurioje galite rasti labai daug naudingos informacijos, taip, tai yra tiesa, tačiau ir parduotuvėje, padangų specialistas – gali būti nauda. Padangos internetu – puiki paslauga.

Continenal padangos internetu – vienos iš perkamiausių padangų, kadangi jos yra labai aukštos kokybės, patvarios padangos, kurias renkasi dažnas vairuotojas, o kaip sakoma, vardas šneka pats už save, todėl šis prekinis vardas, už save tikrai šneka, todėl tokios padangos yra labai paklausios. Padangos internetu akcija – gera proga įsigyti padangas pigiau, su įvairiomis akcijomis.

Sudėjus visus pliusus ir minusus, būtų galima daryti prielaidą, kad padangos internetu – labai patogus būdas, kuriuo naudojasi vis daugiau ir daugiau žmonių, padangoms įsigyti, tačiau, kaip jau minėjome, naudingas gali būti ir būdas, kai vietoj interneto, pasitelkiamas padangų specialistas, kuris dirba padangų parduotuvėje.