Kas nutinka po el. parduotuvės sukūrimo

el. parduotuvės krepšelisEl. parduotuvių kūrėjai vieningos nuomonės – el. parduotuvės susikūrimas yra tik pradžia, vos 10-20 proc verslo. Visa kita yra kur kas svarbiau ir įdomiau.

Savininkai dažnai nežino, kas jų laukia ateityje. Mes papasakosime, kas vyksta po el. parduotuvės sukūrimo.

Kur lankytojai?

Pasileidote elektroninę parduotuvę? Labai sveikiname. Kitas klausimas: kur jūsų lankytojai? Ar žinote, tad vos 1 proc. lankytojų gali susidomėti jūsų prekėmis, o iš to vieno procento 1-10 proc taps pirkėjais. Taigi, aritmetika paprasta. Jums reikia 1000 lankytojų, kad vienas jų kažką nupirktų. Tai sudėtinga užduotis, ypač, jei kainos yra kiek aukštesnės, nei konkurentų.

El. parduotuvės savininkai net 80 proc. darbo laiko sugaišta lankytojų paieškai. Tai labai daug, nes iš pradžių pirkėjų mažai, o ir tie nedrąsūs.

Patikimi tiekėjai

Vos paleidę veikiančią el. parduotuvę susidursite su kitais iššūkiais. Dabar pasižiūrėkime, ar jūsų prekių tiekėjai jums negadina gyvenimo. Greičiausiai tas pačias tiekia ir kitoms el. parduotuvėms, bet ten jos pigesnės. Kodėl? Todėl, kad jie konkurentai turi geresnes sąlygas. O jei parduodi daugiau prekių, gali eiti pas tiekėją ir kalbėtis dėl gerų sąlygų. Štai kur jūsų naujas tikslas. Ne uždirbti milijoną per pirmus metus, o užmegzti palankius santykius ir gerus ryšius su patikimais tiekėjais.

Kainodaros pasiutpolkės

Daugelis naujų el. parduotuvių savininkų pradeda bendrauti su grupinių pirkimų portalais, kurie siūlo paspartinti pardavimus. Pardavimus jie, aišku, paspartina, tik ar pelno iš to yra? Juk jie rodo didesnes nei 50 proc. nuolaidas. O tai reiškia, kad prekę reikia parduoti už savikainą. Čia ir prasideda galvos skausmas – kokiu antkainiu dirbti, kad būtų galima pritaikyti ženklias nuolaidas ir nelikti be pelno.

Nepatenkinti vartotojai

Kai pirkėjai patenkinti, viskas jiems gerai. Bet kai įvyksta koks nesusipratimas, dangus ima griūti. Vos ne į laikraščius eina pasakoti savo nelaimių tie vargšai pirkėjai, kuriems papuolė ne itin kokybiška prekė (ech tie tiekėjai!..), ar pavėlavo kurjeriai. O gal darbuotojai ne tą prekę iš viso įdėjo. Žodžiu, klausymasis pirkėjų skundų yra labai rimtas reikalas. Nieko tokio. Mokslininkai apskaičiavo, kad nepasitenkinimas yra normalus dalykas, nes visiems neįtiksi. Tik jis turi būti ne didesnis, nei 5 procentai. Tai reiškia, vienas iš 20 pirkėjų nepatenkintas – normalu. Jei jų daugiau – kažką reikia keisti. Bet ką?..

Nauji darbuotojai – nauji vargai

Ateina laikas ir vienas nespėji… Tada tenka samdyti darbuotoją, kuris dirba ne sau, o kitam žmogui, tad jo motyvacija matuojama pinigais. O jei pinigų mažai? Prasideda didieji mažų el. parduotuvių vargai. Dažnai po kelių mėnesių jie pasibaigia, nes atsiradus papildomai porai rankų, sekasi geriau, tačiau viskas priklauso nuo žmogaus, kurį pasamdote. Visada reikia prisitaikyti, dažnai tenka nusileisti. Juk ne šiaip pašnekovą samdote, o pagalbininką, kuris padarys kai kuriuos darbus, kurių fiziškai nespėjate ar jums jie paprasčiausiai nesiseka.

Sėkmės pradedant verslą. Jūsų el. parduotuvės gal ir pačios gražiausios, bet ar jos veikia tinkamai ir turi erdvės plėstis?

Vyriškos kojinės internetu

Vyriškos kojinėsXXI amžiuje skaitmeninis ir realus pasaulis taip susimaišė, kad gana sunku atsikirti, kur kuris. Nieko keisto, kad daugelis žmonių šiuo metu perka būtent internetu, kadangi ten produkcija pigesnė, o dažniausiai ir pasiūla kur kas platesnė. Vyriškos kojinės internetu – vienas dažniausių pirkinių, kadangi daugelis vyrų paprasčiausiai neturi laiko eiti į parduotuves, o keisti kojines, visgi, reikia.

Vyriškos kojinės internetu kainuoja kur kas pigiau. Nors tai nėra drabužis, kuris įvertinamas ypač didelėmis pinigų sumomis, visgi, kadangi galima taip paprastai sutaupyti kelis eurus – kodėl gi ne? Svarbiausia, jog kokybė nuo to nebus nei kiek menkesnė.

Daugelis žmonių džiaugiasi ir tuo, kad dažniausiai internete egzistuoja kur kas platesnė pasiūla, taigi didesnė tikimybė jog atrasite tai, kas jums labiausiai tinka. Pavyzdžiui, happy socks šiuo metu gali būti atrandamos ir lietuviškose prekybos vietose, tačiau kelerius atgal jomis prekiavo tik amerikiečių įmonės. Visgi, internete nėra atstumų, kurie būtų neįveikiami.

Žinoma, internetu pirkti yra kur kas paprasčiau ir su tuo sutiktų visi, kuriems tik kada nors teko tai daryti. Patogiai gulite savo lovoje, ieškotės reikalingos informacijos internete ir net nepakilęs iš vietos susimokate už preke. Galiausiai telieka sulaukti, kol ji bus pristatyta iki namų durų. Viskas labai paprasta, greita ir patogu.

Reikėtų nepamiršti, kad jeigu gausite ne tokias kojines, kokių tikitės, tuomet visada galima prekę grąžinti. Tai greitas, paprastas ir sėkmingas procesas, kurio metu galite atgauti visus pinigus, kuriuos sumokėjote už daiktą. Svarbiausia pasitikrinti, ar konkreti prekybos vieta suteikia tokią paslaugą.

Jeigu nežinote, kokios vyriškos kojinės jums tinka labiausiai, tokiu atveju rekomenduojame konsultuotis su profesionalais, kurie gali patarti ir rekomenduoti. Malonios konsultacijos visada padeda greičiau atrasti tai, ko ieškote. Pasinaudokite jomis ir džiuginkite savo kojas kokybiškomis kojinėmis.

Prekės pristatymo specifika

prekės pristatymasVienas iš didžiausių rimtos elektroninės parduotuvės privalumų yra prekių pristatymas (nesvarbu, mokamas ar nemokamas). Būtent nuo prekių pristatymo greičio ir terminų priklauso el. parduotuvės reputacija.  Ką reikėtų žinoti apie pristatymą ir kurjerio darbą?

– kai pristato prekę, rekomenduojama ją iš karto apžiūrėti ir sutikrinti, ar tikrai toks modelis buvo atvežtas. Pristatymo metu kurjeris duoda pasirašyti perdavimo aktą ir sąskaitą faktūrą. Būtina sutikrinti, ar visuose dokumentuose prekės modelis nesiskiria. Toks atsargumas reikalingas tam, kad pirkėjas apsisaugotų nuo situacijos, kai atvežama ne ta prekė, nors dokumentuose nurodomas kitas modelis. Tokiu atveju, prekę galite iš karto grąžinti kurjeriui, kad pakeistų – sutaupysite prekės grąžinimo siuntimo išlaidas.

– jei prekės pakuotė pažeista, bet prekė sveika, rekomenduotina prekę priimti, tačiau nepamirškite pažymėti pristatymo dokumentuose, kad pakuotė buvo pažeista ir kuriose vietose buvo pažeidimai. Jei po ranka turite fotoaparatą ar fotografuojantį telefoną, dėl viso pikto nufotografuokite pakuotės pažeidimą, ir atsiųskite el. parduotuvės darbuotojams. Toks gestas labai vertinamas el. parduotuvės darbuotojų, kadangi taip prisidedama prie geresnio pristatymo ir kokybiškesnių aptarnavimo paslaugų. Jei vėliau pasirodytų, kad pažeista ir prekė, ją galite grąžinti per 7 dienas ir be pakuotės.

– kurjeriai dažnai nesivežioja grynų pinigų, tad jei pasirinkote apmokėjimo grynais būdą pristatymo metu, paruoškite tikslią sumą. Jei perkate už 17 eurų ir duodate 100 eurų kupiūrą, gali būti, kad kurjeris paprašys iškeisti į smulkesnes kupiūras, nes pats neturi tiek grąžos. Kurjeris – ne inkasatorius ir neprivalo nešiotis tiek grynų pinigų.

– kurjeris – samdytas prekių pristatytojas, nešėjas ir vairuotojas, kuris negali padėti ir išsamiau papasakoti apie pristatomą prekę. Iškilus klausimams, iš karto klauskite el. parduotuvės, kuri prekę pardavė, konsultanto, kuris turi kompetencijos atsakyti į klausimus apie prekės savybes. Taip pat kurjeris nepriima pretenzijų dėl prekės modelio, kainos ir kitų dalykų, tad reiktų vengti trukdyti kurjerį tokiais skundais.

– jei patys negalite atsiimti prekių, tai gali padaryti ir kitas žmogus, tačiau kurjeriams kito žmogaus duomenys turi būti pranešti iš anksto. Priešingu atveju kurjeris užsakytos prekės neatiduos, kadangi jam reikalingas būtent jūsų parašas, o ne kurio kito žmogaus. Perkant elektroninėje parduotuvė dažniausiai yra komentaro laukelis, kuriame ir galima nurodyti, kas atsiims prekę.

– perkant prekę internetu dažnai prašoma pateikti telefono numerį. Jis reikalingas kurjeriui, kad galėtų paskambinti ir susitarti dėl prekės pristatymo laiko. Pasistenkite nurodyti galutinį prekės pristatymo adresą, kadangi kurjeris tikrai neskaitys komentaruose surašytas jūsų buvimo vietas tam tikromis valandomis. El. parduotuvės darbuotojai visą informaciją perduoda kurjeriams, kurie patys viskuo pasirūpina nuo prekės paėmimo iš sandėlio iki pristatymo į jūsų nurodytą vietą. Paprastai komentarai yra skaitomi, bet į juos labai neatsižvelgiama, tad venkite nurodyti pristatymo laiką, kitas vietas, pasikeitusį apmokėjimo būdą ir kitą informaciją.

– atkreipkite dėmesį į pristatymo kainas. Jei perkate kelias prekes iš karto pristatymo kaina gali būti ta pati visoms prekėms. Kurjeris, atvežęs prekę negali reikalauti papildomo mokesčio už prekės pristatymą, nes paprastai mokesti jau būna įskaičiuojamas į bendrąją sąskaitą pirkimo metu.  Pavyzdžiui, vienoje parduotuvėje virš 100 eurų vertės prekės kaina yra jau kartu su pristatymu ir nieko papildomai mokėti nereikia. Kitose parduotuvėse pristatymo kaina gali būti nurodoma atskirai pagal prekės rūšis, svorį ir kitus parametrus.

– kurjeris prekę privalo atvežti iki jūsų laiptinės, tačiau užnešti į butą neprivalo. Galite su juo susitarti asmeniškai, kad padėtų pirkinį užnešti laiptais arba liftu. Rekomenduojama už tokią pagalbą atsilyginti, nes kurjeris neprivalo jums padėti užnešti prekes. Jei prekė surenkama, kurjeris neprivalo padėti jos surinkti ir pastatyti bute arba išbandyti.

– Lietuvoje pristatymas į Neringą ir Nidą yra apmokestinamas specialiu tarifu dėl geografinės padėties ir logistikos mokesčių už keltu perkeliamą automobilį su prekėmis. Tai būtina žinoti Neringos gyventojams ir tiems, kas naudojasi dovanų siuntimo paslauga ten gyvenantiems adresatams. Paprastai neringiškiai naudojasi Klaipėdoje gyvenančių giminių ir draugų adresais, tačiau didesnėms prekėms kartais galima pasinaudoti pristatymo iki durų paslauga.

Padangos internetu – ar tai patogus būdas pirkti?

padangos internetuApie internetą, turbūt esate girdėję visi, kad tai vieta, kur galite gauti labai daug, labai įvairių paslaugų, kurios Jums gali būti naudingos, o dauguma jų tokios ir yra. Internete yra labai daug įvairių pasiūlymų, kurie yra susiję, kaip jau minėjome, su įvairiomis paslaugomis. Taigi, kas yra internetas, Jūs turbūt jau žinote, tačiau šiandien mes norime Jums papasakoti visai ne apie tai. Norime supažindinti su paslauga – padangos internetu. Padangos internetu – tai tokia paslauga, kai padangas savo automobiliui galite pirkti tiesiog prisėdę prie kompiuterio. Automobilių padangos internetu – tai labai patogus būdas pirkti padangas, kadangi internete galite gauti labai daug naudingos informacijos, kadangi čia, kaip jau minėjome – internete, galite rasti labai daug naudingos informacijos, kadangi ir be padangų internetinių parduotuvių, čia yra labai daug įvairių forumų, kur žmonės, kuriems aktualu vienokie ar kitokie pirkiniai, dalinasi savo nuomone, tikisi sulaukti atsiliepimų iš kito asmens. Padangos internetu pigiau ir tai tikrai nėra mitas, kadangi padangos internetu yra tikrai pigesnės, nei jas pirkti padangų parduotuvėje, padangos internetu.

Padangos internetu Vilnius, padangos internetu Kaunas – šiuose miestuose padangas galite nusipirkti ir realybėje, kadangi čia yra labai daug padangų parduotuvių, kurios gali pasiūlyti itin platų asortimentą. Padangos internetu iš Vokietijos – tai vienas iš sprendimo būdų, kadangi Vokietija – garsi šalis, kuri garsėja kokybe, todėl ten gaminamos tik kokybiškos padangos, todėl labai daug žmonių padangos internetu užsakinėja būtent iš ten, kadangi tai yra naudinga, tiek finansiškai, tiek ekonomine prasme. Padangos internetu išsimokėtinai – tai vienas iš būdų įsigyti padangas, kadangi jeigu vairuojate truputį brangesnę mašiną, kuriai reikalingos geros padangos, tuo metu galite ir neturėti visos sumos padangoms, todėl Jums yra siūlomos padangos internetu išsimokėtinai. Taigi, jau pasakėme labai daug įvairių naujienų apie padangas, kaip jas galite įsigyti internete. Pradžioje paminėjome, kad internetas – tai puiki vieta, kurioje galite rasti labai daug naudingos informacijos, taip, tai yra tiesa, tačiau ir parduotuvėje, padangų specialistas – gali būti nauda. Padangos internetu – puiki paslauga.

Continenal padangos internetu – vienos iš perkamiausių padangų, kadangi jos yra labai aukštos kokybės, patvarios padangos, kurias renkasi dažnas vairuotojas, o kaip sakoma, vardas šneka pats už save, todėl šis prekinis vardas, už save tikrai šneka, todėl tokios padangos yra labai paklausios. Padangos internetu akcija – gera proga įsigyti padangas pigiau, su įvairiomis akcijomis.

Sudėjus visus pliusus ir minusus, būtų galima daryti prielaidą, kad padangos internetu – labai patogus būdas, kuriuo naudojasi vis daugiau ir daugiau žmonių, padangoms įsigyti, tačiau, kaip jau minėjome, naudingas gali būti ir būdas, kai vietoj interneto, pasitelkiamas padangų specialistas, kuris dirba padangų parduotuvėje.