4 klausimai, susiję su greitaisiais kreditais

kreditaiMeilės, kaip ir pinigų, niekada nebus per daug, priešingai – dažnas skundžiasi šių stygiumi. Jei visi bandymai padidinti gaunamas pajamas yra nesėkmingi, kreditai neretai tampa vienintele realia išeitimi tada, kai komunalinių paslaugų teikėjams trūksta kantrybė dėl nesumokėtų mokesčių, reikia brangių vaistų, būtina reabilituotis po ligos ar susidūrus su bet kokia kita, papildomų išlaidų reikalaujančia situacija. Aptarsime pagrindinius klausimus, galinčius būti naudingais asmeniui, kuriam aktuali tema „kreditai paskolos“.

Ar egzistuoja pigus kreditai?

Kredito „brangumas“ ar  „pigumas“ priklauso nuo palūkanų normų, kurių, kaip užmokesčio už suteiktą paslaugą, pareikalauja paslaugos teikėjas. Prieš porą metų Lietuvos bankas užkirto kelią galimai kreditorių savivalei, tad greiti kreditai šiandien gali būti išduodami tik neperžengiant nustatytų palūkanų „lubų“. Aišku, klientas pats privalo skirti laiko, jog išsiaiškintų, kurie kreditai geriausiai atitinka šiems keliamas sąlygas (jei jokių sąlygų nebekeliama, o ieškoma to vienintelio kreditoriaus, sutiksiančio „duoti“ – situacija akivaizdžiai apgailėtina) bei kurių palūkanos yra mažiausios.

Kokiomis akcijomis vilioja greitieji kreditai?

Greitųjų kreditų bendrovių skaičius, po jau minėtos Lietuvos banko atliktos patikros, gerokai sumažėjo: išliko tik tos, kurioms priimtinos sąžiningo „žaidimo“ taisyklės ir užtenka tiek pajamų, kiek gaunama iš proto ribų neperžengiančių palūkanų. Visgi jų liko ne tiek ir mažai, tad, dėl natūralios konkurencijos, klientai viliojami patraukliais pasiūlymais. Akcija palūkanoms, įmokos nukėlimas ar pirmas kreditas nemokamai – populiariausios akcijos, pritraukiančios klientus. Tiesa, kur kas protingiau, jei kreditai pasirenkami vadovaujantis ne momentinėmis akcijomis, o išanalizavus šių požiūrį į problemines situacijas (pavėlavimą sumokėti mėnesinę įmoką, gilią finansinę krizę, kuomet apskritai nėra finansinių galimybių vykdyti finansinius įsipareigojimus ir panašiai).

Ar egzistuoja kreditai bedarbiams?

Kai kurie kreditoriai, atsižvelgdami į norinčio pasiskolinti asmens kredito istoriją, siūlo paskolas bedarbiams, tačiau kai kurie jų reikalauja užstato ar kito asmens laidavimo.

Kas yra kredito registracijos mokestis?

Kai naudojamasi paslauga „kreditai internetu“, klientas prašomas patvirtinti savo asmens tapatybę pervedant fiksuotą sumą (dažniausiai tai tėra simbolinis mokestis, dažniausiai siekiantis vos 1 centą) į kreditoriaus sąskaitą. Tai ir yra vadinamasis registracijos mokestis. Kreditai be registracijos mokesčio – išeitis asmenims, iš principo nenorintiems patirti net menkiausių papildomų išlaidų. Toks variantas įmanomas, kai imamas sms kreditas, paskola tiesiogiai kreditoriaus būstinėje ar naudojantis kitais būdais asmens tapatybės patvirtinimui.

Kas gi ta VšĮ ir kokie privalumai ir trūkumai?

VšĮ  privalumai ir trūkumaiVšĮ – 3 paslaptingos raidės. Ką gi jos reiškia? Ne, tai nėra koks ateivių laivo pavadinimas. VšĮ – viešosios įstaigos trumpinys.

Viešoji įstaiga – juridinis asmuo, kuris nesiekia pelno. Koks tuomet tikslas? Viešųjų interesų tenkinimas, visuomenei naudingos veiklos vykdymas. Skamba kilniai, ar ne?

Kas gali steigti tokią įstaigą? Steigėjų skaičius nėra kaip nors ribojamas, tad juntama tam tikra laisvė rinktis ir nuspręsti.

VšĮ  privalumai ir trūkumai. Apie kiekvieną iš jų ir pakalbėsime.

Pliusai

Prie pliusų reikia paminėti tai, kad civilinė atsakomybė yra ribota. Dalininku vadinamas asmuo nerizikuoja asmeniniu turtu. Rizika apima tik tą turtą, kuris buvo įneštas į VšĮ.

Kitas teigiamas dalykas – nereikia įstatinio kapitalo. Palyginus su UAB, kur minimali suma siekia 2 500 Eur, tai atrodo tikras palengvėjimas.

VšĮ gauna ir mokestinę lengvatą – jei pajamos per mokestinį laikotarpį siekia ne daugiau kaip 300 000 Eur, dalis šios sumos (7 250 Eur) neapmokestinama. Pelno mokestis mokamas tik nuo tų pajamų, kurios gautos iš ūkinės komercinės veiklos.

Nors pradžioje minėjome, kad VšĮ juridinis asmuo nesiekia pelno, visgi tokia įstaiga gali vykdyti komercinę veiklą.

Gyventojai viešajai įstaigai gali skirti 2 procentus pajamų. Tai gera žinia VšĮ savininkams. Ir patiems gyventojams, kurie nenori 2 procentų iššvaistyti bet kur.

Norint pasitraukti iš įstaigos galima dalininko teises perleisti kitiems.

Yra galimybė priimti naujų dalininkų ir taip gauti papildomų pinigų.

Minusai

Turbūt nėra tokio įstaigos tipo, kuris pasižymėtų vien tik pliusais. VšĮ šią mintį patvirtina.

Įstaigos pelno išmokėjimas dalininkams negalimas. Kaip tuomet gauti pinigus? Išmokamas darbo užmokestis.

Reikia paminėti, kad trūksta lankstumo. Norite įstaigą perkurti į UAB? Deja, toks pertvarkymas negalimas.

Būtina vadovautis įstatais ir kruopščiai pasidomėti, kokia veikla viešajai įstaigai tinkama. Veikla, kuri nenurodyta įstatuose… Atspėjote, negalima.

Taigi…

Įdomi informacija, kuri aktuali visiems. Juk kas žino – galbūt ateityje ir patys įsteigsite viešąją įstaigą, nors apie tai net nesusimąstėte. O jei steigtumėte, prisiminkite, kad svarbu pasidomėti kiekvienu įstatymų punktu.

Kaip atrasti savo tikslinius klientus?

internetinė reklamaKiekvienas geras marketingo ir pardavimų profesionalas Jums pasakys, kad norint pagerinti savo verslo būklę – pirmiausia labai svarbu tiksliai apsibrėžti, kas yra Jūsų klientai. Priklausomai nuo tikslinės auditorijos ieškoma ir efektyvi reklama, kuris suteikia galimybę plėsti savo vardo žinomumą ir padidinti pardavimus.

Tiesa, pardavimų didinimas remiasi į labai daug aspektų. Šįkart koncentruojamės ties tikslinės klientų auditorijos, kurios žinojimas gali padėti lengviau, greičiau ir reguliariau parduoti.

Kas perka – tokia ir reklama

Priklausomai nuo Jūsų tikslinės auditorijos galima ir rekomenduojama pasirinkti ir atitinkamą reklamą. Pavyzdžiui, jauni ir technologijas mėgstantys asmenys dažniausiai informacijos ieško internete, todėl būtent skaitmeninio marketingo galimybės yra pačios aktualiausios. O juk internetinė reklama padeda išpopuliarinti net ir naujus verslus, kurie dar tik žengia pirmuosius savo žingsnelius.

Kadangi reklamų galimybių yra labai daug – priklausomai nuo auditorijos reikia ieškoti ir labiausiai tinkamos.

 1. SEO paslaugos.
 1. Google AdWords.
 1. Facebook reklama.
 1. Reklama forumuose.
 1. Reklama per TV.
 1. Radijo reklama.
 1. Reklama laikraščiuose.
 1. Stendai (vizualinė reklama).
 1. Ir kitos pasirinkimo galimybės.

Jeigu kreipsitės į profesionalus – jie išanalizuos Jūsų paslaugų, suras tikslinius klientus ir patars, kuri reklamos strategija tinka labiausiai.

Kaip išlaikyti tikslinius klientus?

Marketingo profesionalai tvirtina, kad visada labiau verta investuoti į jau turimus klientus ir bandyti juos išlaikyti nei susikoncentruoti ties naujų klientų paiešką. Žinoma, jaunas verslas turi pradėti nuo naujų paieškų, kadangi kitu atveju jis paprasčiausiai nesusiras klientų rato.

Išlaikyti savo klientus, kurie jau vienerius metus naudojasi Jūsų paslaugomis arba tuos, kurie pirmą kartą pirko – galima. Tik reikia žinoti, kokiomis priemonėmis galima tai padaryti.

 1. Nustebinkite juos mielomis dovanėlėmis. Net ir mažiausia smulkmena gali labai maloniai nuteikti.
 1. Jeigu asmuo nori – siųskite priminimus, kuriuos maloniai, tačiau ne per daug įkyriai priminkite apie save.
 1. Taip pat rekomenduojame nuolatos skelbti akcijas. Atskirai informuokite klientus, kurie jau anksčiau domėjosi Jūsų paslaugomis.
 1. Sukurkite lojalumo sistemą. Tegul žmonės būti suinteresuoti pirkti būtent pas Jus, o ne kitus.
 1. Taip pat rekomenduojame suteikti kuo atviresnį ir nuolatinį bendravimą. Tegul klientai turi galimybę klausti to, kas jiems yra aktualu.

Kaip ieškoti klientų?

Klientų paieška nėra labai paprastas darbas. Geriausiai čia veikia reklama. Efektyvi reklama gali padėti sėkmingai parduoti net ir prastą produkciją už didelę kainą. Svarbiausia yra susikurti tokią reklamos strategiją, kuri labiausiai tiktų ir kuri padėtų pranokti net ir tavo lūkesčius. Tam Jums reikia gero savo srities profesionalo. Dažniausiai dominuoja internetinė reklama, kadangi ja šiuo metu naudojasi beveik visi. Ir nebelieka jokio amžiaus cenzo arba išsilavinimo. Kadangi naudotis kompiuteriu yra labai paprasta, o mūsų šalyje suteikiamos galimybės viešose vietose juo naudotis visiškai nemokamai – žmonės noriai mokosi. Taigi, vertindami reklamos galimybes būkite vienu žingsniu toliau nei šiuo metu yra Jūsų klientai. Juk jų įpročiai taip pat keičiasi ir tai kas yra šiandien – kitą dieną gali būti visiškai kitaip. Orientuokitės į juos.

Skirtinga klientų auditoriją pasiekiama skirtingais būdais. Juolab, jai dažniausiai aktualūs skirtingi skatinimo pirkti būdai. Kuo tiksliau žinosite kas domisi Jūsų produkcija – tuo paprasčiau pavyks parduoti.

Klientų paieškai rekomenduojame samdytis profesionalus. Jie ne tik įvardins, kokie tiksliai klientai Jūsų ieško, tačiau ir sukurs strategiją, kuri padės padidinti pardavimus ir tapti konkurencingu Lietuvos rinkoje.

 

5 priežastys kodėl įmonės steigimą reiktų patikėti tuo užsiimančiai bendrovei

UAB steigimasApie verslumo skatinimo programas girdime kasdien. Deja, iliuzijos apie paprastą teisinę ir buhalterinę bazę išgaruoja prie pirmo Registrų centro langelio. Esu tikra, kad yra visa eilė priežasčių kodėl verta patikėti įmonės steigimą tos srities specialistams, tačiau pateikiu penkias, kurios mano galva yra svarbiausios.

Laikas pinigai ir kaina

UAB steigimas kainuoja pinigus. Dažnai manome, kad sutaupysime specialistų dalį. Tačiau tenka nusivilti, nes tik vėliau sužinome kiek daug permokėjome vieno ar kito etapo dokumentų tvarkymui. Tarkim, uab steigimas internetu yra pigesnis nei uab steigimas registru centras. Tad specialistai dažniausiai gyvena iš sutaupytos dalies. Todėl vietoj to, kad dirbtumėme savo tiesioginį darbą, kurį išmanome, prarandame klientus ir užsakovus bereikalingai lakstydami per įvairias institucijas.

Proceso trukmė

UAB steigimas užima laiko. Jeigu procese dalyvaujame pirmą kartą, kaip taisyklė, steigimo trukmė ilgėja. Pirmiausiai todėl, kad niekur nėra vadovo, kada ir ką daryti reiktų. Todėl dažnai susizgrimbame per vėlai. Juk uab steigimas nuo ko pradeti yra pirmas mums į galvą šaunantis klausimas.

Dažnai laukiame savaites ar net mėnesius, kai tuo tarpu UAB steigimas gali teužtrukti vos kelias dienas.

Įstatinio kapitalo suformavimas

Neretą iš mūsų nuo verslo atbaido įstatinio kapitalo suformavimo klausimas. Tuo tarpu mums gelbstinčios bendrovės uab steigimas istatinis kapitalas jau būna suformuotas. Tad gauname šviežutėlę įmonę jau su įstatiniu kapitalu, įstatais ir kitais reikiamais dokumentais.

Paslaugų kompleksas

Dar daugiau laiko nei UAB steigimas užima papildomų paslaugų teikėjų paieškos. Tarkim, kaip steigti imone surandame internete, o tada ieškome, kas užtikrins šios įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymą, arba rinkodarą. Apsistatome visa aibe nereikalingų kontaktų ir išvaistome galybę brangaus laiko.

Geriausia teisinė bazė

Kita vertus, kaip isteigti uab nėra pats svarbiausias klausimas. Kreipęsi į šias paslaugas teikiančias bendroves galėsite pasikonsultuoti kokią juridinę formą pasirinkti, kokie yra uab mokesciai, pagaliau, uab pardavimas procesas, buhalterinė apskaita, privalomos deklaracijos. Visa tai padaryti pačiam vienam yra sudėtinga ir, dažniausiai, nuostolinga.

 

 

Paskolų bendrovės nurodo: kreditai dirbantiems užsienyje ne visada išduodami

Kreditai dirbantiems užsienyjeIšvykote ieškoti laimės svetur, tačiau nelabai pasisekė ir dabar nežinote iš kur gauti pinigų grįžimui namo? Kreditai dirbantiems užsienyje ar tiesiog pateikusiems išvykimo iš šalies deklaraciją nėra išduodami lietuviškose paskolų bendrovėse, todėl šį problemos sprendimo būdą turėtumėt atmesti. Tiesa, trumpam laikui pasiskolinti pinigų galima gana nesunkiai. Jums reikėtų atsižvelgti į sutelktinio finansavimo platformose asmeninius pinigus skolinančių asmenų pasiūlymus. Matote, kartais tam tikrose situacijose atsidūrę asmenys gali sulaukti ir išimčių. Kreditai dirbantiems užsienyje gali būti išduodami tuomet, jeigu tokie asmenys yra nurodę, jog iš šalies išvyko ne visam laikui. Tokiems asmenims vis dar taikomas nuolatinio Lietuvos gyventojo statusas, o jo reikalauja praktiškai kiekviena kredito įstaiga.

Kreditai dirbantiems užsienyje išduodami, jeigu nuolatinė gyvenamoji vieta yra Lietuvoje.

Visiems išvykstantiems į kitas šalis siūloma išvykimo deklaracijas pildyti kiek atsakingiau. Jeigu jūs žinote, kad vykstate į užsienį tik trumpam, tai tuomet reikėtų nurodyti ir laikotarpį kiek laiko ketinate užsibūti kitoje šalyje. Tokiu būdu jums pavyktų išsaugoti nuolatinio Lietuvos gyventojo statusą. Labai svarbu pabrėžti, kad kreditai dirbantiems užsienyje neišduodami tais atvejais, jeigu tiesiog išsiregistruojama iš Lietuvos. Išvykstant visuomet galima nurodyti laikotarpį kiek laiko jūsų nebus ir tiek.

Norintiems gauti paskolą būnant už Lietuvos ribų, tiesiog teks nurodyti gyvenamąją vietą, kuri būtų Lietuvos teritorijoje. Jeigu jūsų gyvenamoji vieta bus užsienyje, tai nemaža tikimybė, kad bet kuri kredito įstaiga atsisakys išduoti jums paskolą. Taip pat pravartu žinoti, kad kredito bendrovės pinigų nenori skolinti tiems, kurie neturi Lietuvos pilietybės. Tai reiškia, kad jeigu kitoje šalyje gyvenate jau ilgą laiką ir gavote tos šalies pilietybę, tai iš Lietuvoje veikiančių kredito įstaigų paskolos gauti negalėsite.

Dabar kreditai dirbantiems užsienyje gali būti išduodami ir išskirtinėmis sąlygomis.

Jeigu jūs atitinkate visus kredito įstaigų keliamus reikalavimus, tačiau visas pajamas gaunate iš užsienio, tai tuomet jums bus taikomos standartinės sąlygos. Bet, jeigu jūsų pajamos yra labai didelės, tai nenustebkite jeigu kredito bendrovės jums pasiūlys ir didesnes sumas, ir mažesnes palūkanas, ir gerokai ilgesnį skolos grąžinimo terminą.

Sporto lažybos: ne viskas priklauso nuo mūsų…

BetsafeDaugelis mėgėjų teiraujasi, ar įmanoma išgyventi iš dalyvavimo lažybose? Žinoma, veikiausiai įmanoma, tačiau reikės labai pasistengti, kad svajonė taptų realybe, atvirauja Unibet platformos įkūrėjai. Svarbiausia norint tapti ekspertu – darbas ir įdirbis. Daugelis tų, kurie lažybomis užsiima tik mėgėjiškai, apgailestauja, kad daugiau pralošia negu laimi, nes čia, kaip ir bet kurioje srityje, reikia investuoti laiko.

Lažybose praverčia efektyvus mokėjimas valdyti pinigus. Didelę reikšmę turi ir koeficientai: ne visuomet svarbu atspėti rungtynių pabaigą, kartais daug reikšmės turi koeficientas, kuris ilgalaikėje perspektyvoje statant gali lemti ir patirtus nuostolius, ir gautą pelną.

Išlikite profesionalas

Dalyvaujant lažybose visuomet reikia stebėti, kur padarėte klaidų ir bandyti tobulėti jų nebekartojant. Palanku daug skaityti, domėtis – kiekvieną dieną reikia stebėti įvykių baigtį ir analizuoti, kas ir kaip įvyko, kaip minėta, vertinti koeficientus. Taip pat reikėtų pasirinkti patikimas lažybų bendroves, nesvarbu, ar veikiančias Lietuvoje, ar užsienyje. Tiesa, užsienio bendrovės bendrame kontekste vertinamos geriau.

Kokie pagrindiniai lažybų veiklos privalumai?

Internetinės lažybos – tai darbas, tačiau jis turi daug teigiamų pusių. Visų pirma, niekada nebūsite pririštas prie vienos ir tos pačios darbo vietos. Tam, kad galėtumėte užsiimti statymais, jums reikės tik dviejų komponentų – kompiuterio ir interneto ryšio. Vakarus nuo šiol galėsite praleisti kur kas įdomiau – ne tik stebėti mėgstamas rungtynes, bet ir užsidirbti. Jums nereikės dirbti nuo 8 iki 5, nes, pavyzdžiui, užsiimdami statymais Betsafe ar bet kurioje kitoje platformoje, galėsite nieko neveikti beveik iki pietų, nes visos lažybos prasideda tik įdienojus.

Kartais lemtį nulemia pinigai

Sportas ir sporto lažybos – tai sritys, kuriose, ne paslaptis, sukasi dideli pinigai. Ir kai silpnesnių varžovų komanda rungtynių pabaigoje krepšio link paleidžia lemtingąjį tritaškį, niekada negalite būti tikri, ar tai nebuvo surežisuota pabaiga. Net ir pasauliniame sporte tokių nutikimų buvo išaiškinta ne vienas.

Taigi net ir būdami itin gerai „pasikaustę“ lažybų dalyviai, galime likti it musę kandę, nes, pasirodo, sporto lažybų istorijoje pasitaiko įvairių susitarimų, kai laimi anaiptol ne tie, kurie turėjo laimėti. Į pasaulio sporto istoriją įeis du teisėjai – tai vokietis R. Hoyzer ir iš JAV kilęs T. Donaghy. Pirmasis – R. Hoyzer – beveik 2,5 metų kalėjime turėjo praleisti už tai, kad bendradarbiavo su Kroatijos lažybų kompanija. Per vienas Vokietijos nacionalinės taurės varžybas regioninė komanda rezultatu 4:2 įveikė garsiosios Hamburgo rinktinės vyrus. Teisėjas iš aikštelės ne tik išprašė pajėgiausią komandos žaidėją, bet ir skyrė 2 vienuolikos metrų baudinius. Tuo tarpu minėtasis amerikietis Donaghy už grotų buvo pasiųstas dėl to, kad tam tikrą taškų santykį padėjo sukaupti lažybas vykdžiusiems asmenims. Lietuvos istorijoje taip pat yra pasitaikę panašių nutikimų, bet apie tai – kituose straipsniuose.

 

 

 

Paskola dirbančiam užsienyje: kada nauda, kada problema?

paskola dirbanciam uzsienyjeNors paskola dirbanciam uzsienyje paprastai ribojama griežtomis skolinimosi taisyklėmis, praktika rodo, kad užsienyje dirbantys asmenys gali gauti pageidaujamo dydžio kreditą. Paprastai pinigai skolinami didesnės vertės pirkiniui, pvz., automobiliui, arba nekilnojamojo turto įsigijimui. Finansininkai primena, kad skubėti skolintis – neverta: visų pirma racionaliai įvertinkite savo skolinimosi galimybes ir atsakykite sau, ar skolindamiesi gausite daugiau naudos, ar, priešingai, – įklimpsite į dar didesnius finansinius rūpesčius?

Kodėl dirbant užsienyje verta skolintis Lietuvoje?

Reikia pripažinti, kad tam tikrais atvejais užsienyje dirbantis asmuo turi net geresnius šansus gauti didesnio dydžio paskolą, lyginant su žmogumi, dirbančiu ir gyvenančiu Lietuvoje. Taip yra todėl, kad paprastai užsienyje gyvenantis žmogus gali pasigirti didesnėmis pajamomis, o tai reiškia – ir didesniu pradiniu įnašu. Daugelis kredito įstaigų, įvertinusios pajamų dydį ir jų stabilumą, gali pasiūlyti itin palankias ir lanksčias palūkanų normas. Natūraliai, svetur gyvenantis emigrantas toje šalyje visuomet (ar bent jau ilgą laiką) atrodys pašaliniu, todėl vietinės kredito įstaigos nebus linkusios suteikti jam paskolos. Kitaip sakant, paskolos ėmimas Lietuvoje gali būti itin naudingas čia negyvenančiam lietuviui.

Verta ar neverta?

Jei dirbate užsienyje ir nusprendėte imti paskolą Lietuvoje, gerai pagalvokite, ar įsiskolinimas nesukels jums (ir jūsų šeimai) finansinių problemų. Iš tiesų reikėtų vadovautis paradoksalia taisykle – skolintis gali tik tas, kas turi pinigų. Jei paskolos grąžinimas ir palūkanų mokėjimas taps rimtu iššūkiu ir keis jūsų kasdienę buitį, atsisakykite plano skolintis. Siekiant priimti optimaliausią sprendimą konkrečiu atveju, rekomenduojame skirti laiko taupymui – pabandykite kurį laiką, pvz., pusmetį, kiekvieną mėnesį atsidėti tam tikrą sumą pinigų (kurią skirtumėte paskolos grąžinimui) ir pažiūrėkite, ar pinigų stygius nesukels finansinių rūpesčių. Jei nejaučiate jokio diskomforto, galite drąsiai skolintis. Jei pinigus atsidėti sunku, dar kartą įvertinkite paskolos galimybę. Jei abejojate, pasitarkite su finansininkais ar kredito įstaigų darbuotojais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausią sprendimą.

Rinkitės kredito uniją

Primename, kad kredito unijos paskolos gali skirtis individualiu atveju, todėl skirkite laiko ir įvertinkite bent kelių įstaigų pasiūlymus, atsižvelkite į paskolos suteikimo sąlygas, palūkanų dydį ir kt. Be to, konkretus sprendimas gali priklausyti ir nuo to, kuriam tikslui ketinate skolintis. Jei domitės nekilnojamojo turto pirkimu, tačiau artimiausiu metu neketinate grįžti į Lietuvą, siūlome bendrauti su kredito unija, kuri ne tik suteiks paskolą, bet ir pasiūlys būsto administravimo bei nuomos priežiūros paslaugas.

 

Inovatyvūs brūkšninių kodų skaitytuvai

barkodu skaitytuvaiDirbant prekybos, sandėliavimo ir logistikos sektoriuose, ypatingai svarbus detalumas, atidumas bei tvarka. Juk nesinori, kad dingtų prekės ir patirtumėte nuostolius. Barkodu skaitytuvai gali užkirsti kelią nesėkmei ir palengvinti darbą ne tik jums, bet ir jūsų darbuotojams.

Barkodų skaitytuvų įvairovė

Brūkšninių kodų skaitytuvai – tai elektroniniai prietaisai, kuriais skenuojami brūkšniniai kodai. Tobulėjant technologijoms nuo naujovių neatsilieka ir barkodų skaitytuvai. Šie bruksniniu kodu skaitytuvai gali nustatyti 1D ar 2D tipo kodus. Dabar galima rinktis iš įvairaus brūkšninių kodo skaitytuvų korpuso tipų: bevielis, laidinis, nešiojami ir mobilūs, įmontuojami ar stacionarūs skaitytuvai. Pavyzdžiui belaidžiai kodu skaitytuvai itin patogus naudoti gigantiškuose sandėliuose, kadangi gali skenuoti barkodus ir iš tolimo atstumo. Galima rasti ir kodų skaitytuvų, kurie atsparūs smūgiams bei yra pritaikytų dirbti ir žemoje temperatūroje. Kai kurie skaitytuvai – kur kas paprastesni, pritaikyti dirbti tiek biure, parduotuvėse, tiek sandėliuose. Lazeriniai skaitytuvai ypatingai gelbsti tada, kad būna blogai atspausdintas ar sugadintas brūkšninis kodas. Tad be vargo galėsite darbą tęsti toliau. Dabar jau galima įsigyti net belaidį, lazerinį kodų skaitytuvą, kuriam nereikia vienkartinių baterijų, o itin greitai pakraunamas, gali atlikti iki 100 skenavimų.

Brūkšninių kodų skaitytuvai gali būti pritaikyti ir kitose srityse. Pavyzdžiui medicinoje naudojami belaidžiai skaitytuvai, skirti naudoti vietose, kuriose reikalauja sterilios aplinkos (laboratorija, ligoninė). Šio pobūdžio skaitytuvai turi dezinfekavimo priemonėms atsparų korpusą. Dar kiti barkodų skaitytuvai naudojami oro uostuose, autobusų bei traukinių stotyse. Kiti laidiniai ir bevieliai skaitytuvai puikiai bendradarbiauja ir su išmaniaisiais prietaisais, pvz.: skenuoja barkodus iš jūsų išmanaus telefono ar tiesiog PDF failo. Jei prekiaujate ne įprastose prekybos vietose (lauko parodos, pristatymai ir pan.), tada gali praversti kompaktiškas belaidis kišeninis skaitytuvas, galintis nuskaityti ne tik įprastus kodus, bet ir kodus esančius mobiliuosiuose prietaisuose.

Duomenų perkėlimas ir kaina

Galima džiaugtis, kad barkodų skaitytuvų gamintojai gali pasiūlyti platų skaitytuvų pasirinkimą ir duomenų perkėlimo atžvilgiu. Be to, kad skaitytuvai būna laidiniai, kai kuriuose skaitytuvuose dar yra įmontuotos įvairios tinklo sąsajos, leidžiančios patogiai perkelti duomenis į kompiuterį. Tai galima padaryti bluetooth belaidžiu ryšiu, per USB jungtį ar 433 radijo dažniu. Parduotuvės, prekybos centrai dažnai renkasi laidinius brūkšninių kodų skaitytuvus ir tai užtikriną greitą ir komfortabilų prekių skenavimą. O bevieliai populiarūs ten, kur vyksta intensyvus judėjimas, didelės patalpos arba nėra galimybės prijungti laidinio skaitytuvo (sandėliai, lauko parodos ir t. t.).

Verta pripažinti, kad skaitytuvai yra nepakeičiamas įrenginys visose parduotuvėse, prekių priėmimų punktuose, sandėliuose ir net medicinos srityje. Jei nežinote koks skaitytuvas jums geriausias, tuomet reikia apgalvoti keletą aspektų, kadangi nuo to priklausys ir skaitytuvo kaina. Apgalvokite, kiek jums reikės skenuoti prekių kodų, jei kiekis nedidelis, pakaks ir mažesnio skaitytuvo, jei didelis – verta pasvarstyti apie galingesnį skaitytuvą, su didesne atmintimi bei pakraunama baterija. Be to, jei skaitytuvas bus reikalingas sandėlyje ar didžiuliame logistikos centre, reikia rinktis skaitytuvą, atsparų šalčiams bei smūgiams. Tik apsvarstę skaitytuvo naudojimosi galimybes bei sąlygas, galėsite išsirinkti tinkamą skaitytuvą už prieinamą kainą. Nesvarbu ar rinksitės skaitytuvą nedideliam verslui, ar didesniam logistikos centrui, turite galimybę rinktis iš gausaus skaitytuvų asortimento, atitinkančio kiekvieno iš jūsų poreikius. Barkodu skaitytuvai užtikrina operatyvumą ir greitumą, tad liksite patenkinti ne tik jūs, bet ir jūsų darbuotojai, o svarbiausia – klientai.

Paskolos ėmimas – tik gerai apgalvojus

paskolosPoreikiai ir galimybės – neretai skirtingi, bet visuomet greta. Vienas žmogus nori „Bentley“, kitam pakanka nebrangaus automobilio. Vienas nori trijų aukštų namo su baseinu, kitam pakanka nedidelio vieno aukšto būsto. Vienas nori brangiausio „Rolex‘o“, kitam pakanka paprastesnio laiką rodančio aksesuaro. Vienais atvejais padeda paskolos, kitais atvejais stengiamasi reikiamą sumą sutaupyti.

Kada taupoma, o kada skolinamasi?

Kada taupoma, o kada skolinamasi? Į šį klausimą būtų galima atsakyti taip: paskolos prireikia perkant stambesnį daiktą. Juk telefonui galima sutaupyti, o štai namas – kita kalba.

Paskolos ir taupymas dažniausiai yra derinami. Taip siekiama finansus tvarkyti harmoningiau.

Kada koks sprendimas priimamas, labai priklauso ne tik nuo gaunamų pajamų, bet ir nuo elgesio su pinigais. Daug įtakos turi ir gyvenamoji vieta, įsipareigojimai. Vienokia situacija, kai kasdien į darbą važiuojama keturiasdešimt minučių, kitokia situacija, kai darbas yra penkios minutės kelio pėsčiomis nuo namų.

Ar paskolų temoje gali būti bendras teiginys? Aiškėja, kad visur labai daug skirtumų. Visgi tai, kad kalbame apie pinigus, tikrai aišku.

Paskolos ėmimas – tik gerai apgalvojus

Ką daryti, kad nereikėtų nusivilti? Kaip pasirinkti, kur pasirašyti sutartį? Paskolos yra atsakingas žingsnis, todėl svarbu gerai apgalvoti, kokie iš tiesų poreikiai ir kiek pinigų reikia, kad pavyktų juos įgyvendinti.

Patarimas, be kurio neišsiversime, – įsigilinti į sutartį. Kiekvienas punktas yra svarbus. Nereikėtų nieko praleisti, kad vėliau tam tikros sąlygos nepasirodytų kaip naujos. Klientui aktualu susipažinti su bendrosiomis nuostatomis, su sumos dydžiu, palūkanomis, grąžinimo taisyklėmis ir terminais.

Kaip suprantate, spontaniškam parašo suraitymui – raudona šviesa. Žalias signalas atidumui.

Patogumo ir atsakomybės derinys?

Formuotinas teiginys, jog šiais laikais paskolos yra patogumo ir atsakomybės derinys. Kodėl atsakomybės? Tai jau aptarėme. Kodėl patogumo? Todėl, kad toks žodžių junginys kaip „paskola internetu“ prigijo ir sufleruoja apie komfortą – sau gurkšnojant arbatą galima pasidomėti aktualia tema; nereikia niekur vykti, o atsakymai į aktualios klausimus randami.

Money, money, money…

„Monney, Monney, Monney“ – grupės ABBA dainos žodžiai. Kad visi finansų klausimai būtų tokie nuotaikingi, būtinas atsakingas jų tvarkymas. O jei prireikia paskolos, atsakomybės reikšmė tampa dar didesnė. Neatmestinas požiūris – svarbi sudedamoji sklandumo dalis.

 

 

 

Buhalterinės paslaugos. Samdyta kompanija – geriausias pasirinkimas

buhalterinės paslaugosBet kuris geras verslininkas žino, kad skirtingus darbus reikia patikėti savo srities profesionalams. Tik taip galima pasiekti aukštą paslaugų kokybę. Štai buhalterija yra ta sritis, kur labai svarbus pašaukimas ir gebėjimas „susidraugauti“ su skaičiais. Buhalterinės paslaugos – tai skaičiavimas, įstatymai ir nuolatinis vyksmas.

Vieni verslininkai samdo asmeninius buhalterius, kiti naudojasi samdomos kompanijos, kurioje dirba ne vienas buhalteris, paslaugomis. Nors nėra sudaroma įprasta darbo sutartis, tačiau visi darbai atliekami taip, kaip ir turi būti. Tai efektyvus sprendimas. Kokie pliusai lemia, kad tokios buhalterinės paslaugos yra populiarios?

MAŽESNĖ KAINA. Pati paslaugų kaina yra kur kas mažesnė. Jeigu jums reikalingas paprasčiausias paslaugų paketas, jis gali kainuoti visai nežymią sumą. Todėl variantas priimtinas tiek mažesniam, tiek stambesniam verslui.

BUHALTERIS + VYR. BUHALTERIS. Samdydami kompaniją jūs gaunate ne tik vieno buhalterio paslaugas, bet ir vyriausiojo buhalterio pagalbą. Specialistai užtikrins, kad viskas eitųsi kaip sviestu patepta. Tai lankstumas, kurį įvertina vis daugiau asmenų.

PASLAUGOS BEVEIK 365 DIENAS PER METUS. Kompanijose veikia komandos, pasidalijančios darbus. Nors su užsakovu visada kontaktuoja vienas asmuo, uždaviniai gali būti pavesti paslaugos teikėjo kolegai.

NEREIKIA ĮRENGTI DARBO VIETOS. Tai dar vienas pliusas, kuris padeda sutaupyti labai daug pinigų. Norint, kad asmeninis buhalteris dirbtų kokybiškai, svarbu jam įrengti ergonomišką darbo vietą. Tai kainuoja nemažus pinigus, kuriuos sutaupyti galite samdydami įmonę. Tokios buhalterinės paslaugos yra ekonomiškai naudingos..

NUOLATINIS SPECIALISTŲ TOBULĖJIMAS. Profesionalai visada stengiasi domėtis tiek užsienio, tiek Lietuvos inovacijomis, kurios suteikia galimybę dirbti dar kokybiškiau.

NUOLATINIS KONTAKTAVIMAS SU VERSLININKU. Konsultavimas kai kuriose įmonėse vyksta ištisus metus. Gauti paslaugas visur ir visada paprasta kaip niekada. Skamba tarsi eilėraštis, bet tai tikra tiesa. Šiuo metu ypač populiarios virtualios konsultacijos.

LENGVAS PASLAUGŲ NUTRAUKIMAS. Na, o jeigu paslaugos Jūsų netenkina, labai greitai ir paprastai galite nutraukti sutartį su įmone.

Šie pliusai nulėmė, kad buhalterinės paslaugos dažniausiai patikimos specialistams, susivienijusiems į įmones. Galima teigti, kad samdyta kompanija – naudą nešantis pasirinkimas.

Biuro baldų nuoma geriau nei pirkimas?

Biuro baldų nuomaKiekvieno gero verslininko tikslas privalo būti užtikrinti kokybiškas darbo vietas savo darbuotojams. Tiesa, ne visi verslininkai tai suvokia ir galvoja, kad darbo vieta palyginti tik paprasčiausia smulkmena, kurios nereikėtų sureikšminti. Biuro spintos, kėdės, stalai ir kiti baldai skirti būtent biurams kuriami pagal konkrečius kriterijus, galinčius garantuoti ne tik stilių, tačiau taip pat ir funkcionalumą bei patogumą. Tiesa, siekiant sutaupyti galima pasinaudoti kiek kita paslauga, kuri žinoma retam. Biuro baldų nuoma – XXI amžiaus modernaus verslininko pasirinkimas.

Biuro baldų nuoma laimi dėl kelių aspektų. Išskirsime pliusus ir paskatinsime pasinaudoti galimybėmis.

 1. Nedidelė kaina. Nusprendus nuomotis daugelis žmonių pirmiausia įžvelgia nedidelę kaina, kuri ir yra pagrindinis pliusas skatinantis pasinaudoti biuro baldų nuoma. Žinoma, labai svarbu detaliai susipažinti su smulkmenomis, tad perskaitykite sutarties sąlygas. Taip pat, kuo ilgesniam laiko tarpui nuomositės – tuo kaina bus mažesnė.
 2. Platus pasirinkimas. Jeigu dėl riboto biudžeto retai kam pavyksta pirkti tai, ko jie nori, kadangi trūksta pinigų, tai nuomojantis galimybės kur kas platesnės. Paprasčiausiai galite išsinuomoti tai, kas Jums tikrai tinka ir patinka. Kad ir kokios įmantrios ir brangios biuro spintos gali būti – jos gali stovėti ir Jūsų rankose.
 3. Galimybių įvairovė. Visada galima pasirinkti iš labai daug įvairių baldų: nuo klasikinių iki modernių. Taigi, jūsų poreikiai bus patenkinti. Plati pasiūla visada garantuoja, kad atrasite tai, kas jums tinka ir patinka.
 4. Funkcionalumas. Baldai tikrai labai prisideda prie kokybiškesnio darbų atlikimo. Pavyzdžiui, tinkamai pasirinktas stalas arba kėdės turi didelę galią padėti žmogui kur kas geriau jaustis savo darbo vietoje. Svarbiausia, kad atrasti baldai jam tiktų prie fizinių savybių.
 5. Paprastumas. Išsinuomoti baldus yra paprasta kaip niekada. Dažniausiai viską galima atlikti internetu, kadangi nuomos punktų verslininkai stengiasi palengvinti gyvenimą bei pasirinkimą asmenims, kurie ieško baldų.

Baldų nuoma – tikra inovacija, tačiau dėl patogumo aspektų vis daugiau žmonių džiaugiasi pasinaudoję šiuo patogiu pasirinkimu. Svarbiausia nuomotis iš patikimų punktų, kad būtumėte tikras, kad liksite patenkintas rezultatu.

Google Street View verslui reikalinga, kaip niekad anksčiau

Verslui reikia naujų iššūkių, naujų reklamos formų, naujų technologijų. Visa tai gali suteikti Google. Vis dažniau tenka pastebėti, kad būtent šioje paieškoje atsiranda virtualūs 3D turai, kuriuose parodyta, kaip galima ateiti į biurą ir po jį pasivaikščioti. Tai Google Street View turai, kurie tampa integruota Google Maps dalimi.

google street view

Pagrindinė priežastis – lengviau surasti.

Įsivaizduokite paprastą situaciją. Jūsų parduotuvė, kavinė, grožio salonas, sporto klubas, ar paprasčiausias biuras yra judrioje gatvėje, kur šalia įsikūrę daug kitų objektų. Tam, kad lankytojas jus geriau surastų, verta investuoti į Google Street View turą ir įsikelti jį į savo kontaktų skyrelį. Žmonės, užėję į jūsų puslapį galės pamatyti, kaip jus rasti, pro kurias duris įeiti ir kaip atrodo jūsų biuras.

Tai kur kas paprasčiau nei paskelbti savo telefono numerį ir aiškinti visiems – už 2 metrų šalia iškabos sukite į kairę, tada koridoriumi iki galo ir į dešinę, o už vartelių pamatysite statulą, o už jos kairiau esame įsikūrę mes, šalia senų laiptų juodais turėklais… Google Street View tinka ne tik Senamiesčio verslams, bet ir užmiestyje įsikūrusioms įmonėms, kurios gali būti ir kiek atokiau nuo pagrindinio kelio.

Be to lankytojas gali iš karto apsižiūrėti aplinką ir įvertinti, ar bus kur pasistatyti automobilį, o gal galima atvykti viešuoju transportu į netoliese esantį sustojimą…

Netiesioginė reklama

Reklama Google.lt – kas gali būti „kiečiau“? Toks virtualus turas gali būti parodomas paieškoje, kai kažkas įveda įmonės pavadinimą. Dešinėje pusėje atsiranda informacija apie darbo laiką, kontaktai, atsiliepimai ir įvertinimai, o taip pat gali atsirasti nuoroda į Google Maps žemėlapį, kur nurodomas Street View rėžimas. Tada net nereikia užsukti į puslapį – visą informaciją apie įmonę galima gauti vien tik iš Google. Tokia reklama veiksminga ir verslas tai puikiai supranta.

Padailintas vaizdas

Kai 2012 ir 2013 metais po Lietuvą važinėjo Google automobilis ir viską fotografavo, į kadrą pateko ne tik gražūs, bet ir realistiški vaizdai – šalia biuro didelės statybos, šiukšlių kalnai, pristatyta automobilių. Su Google Street View tokius vaizdus galima pakeisti ir parodyti įmonę iš gražesnės pusės. Juo labiau, kad statybos baigėsi ir viskas sutvarkyta. Juk nežinia kada vėl Google atnaujins savo fotografavimą ir įkels naujus vaizdus.

Google Street View atlieka tik patyrę ir akredituoti fotografai. Lietuvoje jų yra vos keletas. Vienas jų – fotografas Saulius Balsys iš Verslopanorama.lt. Jo atliktus darbus galima pasižiūrėti skiltyje „Projektai“.