Džemperiai – unikali dovana tinkanti bet kuriai progai

džemperiaiArtėjant draugų ar giminaičių gimtadieniams vis dažniau susimąstote, kaip šiais metais galėtumėte juos nustebinti. Didieji prekybos centrai siūlo begalę prekių, kurios traukia akį. Tačiau atidžiau apžiūrėjus retas, kuris norėtų gauti tokią dovaną – statulėlės, žvakės, žvakidės, puodelių rinkiniai ir t.t. Galbūt kažkada tai buvo puiki dovana, bet laikas bėga per greitai ir viskas keičiasi kur kas sparčiau nei mes pastebime. Todėl puiki dovanos alternatyva – džemperiai.

Atrodo, kad tai paprasta dovana. Nueini į mėgstama parduotuvę ir nuperki dar vieną masinės gamybos drabužį. Visgi taip nuvertinti šios prekės nevertėtų, nes internete yra gausus individualiai gaminamų ar jau pagamintų džemperių pasirinkimas, skirti poroms, draugams, artimiesiems, džemperiai su nuotraukomis, šmaikščiais užrašais, pavardėmis ar vardais. Tiesiog reikia išsirinkti labiausiai tinkantį variantą.

Džemperiai poroms – tai puiki dovana draugams, kurie kartu yra jau ne vienerius metus. Atrodo, lyg ir viską turi, tačiau banalių ir paprastų dovanų įteikti nesinori. Ši dovana bus praktiška ir galėsite matyti kaip dailiai atrodo Jūsų draugai dėvėdami vienodus džemperius. Galite rinktis iš gausybės jau pagamintų variantų ar sukurti individualius gaminius. Galbūt tai bus jų bendra nuotrauka, frazė, kurią abu mėgsta dažnai kartoti, ar jų draugystės įsimintina data. Tereikia truputėlio fantazijos ir tikrai nustebinsite.

Džemperiai su nuotraukomis puikiai tiks ir merginai, ir sesei ar net mamai. Jeigu jūsų sesuo mėgsta dažnai fotografuotis, galite jai užsakyti džemperį su jos nelabai vykusia nuotrauka ir taip pašiepti jos pomėgį. Tiesa, persistengti taip pat nevertėtų, nes džemperis gali dulkėti spintoje taip niekada ir nepaliestas. Mamai galbūt dovanokite džemperį su visų vaikų ar šeimos nuotrauka. Galbūt šio drabužio ji ir nenešios kiekvieną dieną, bet neįpareigojančių švenčių metu, tai bus puikus pasirinkimas.

Džemperiai su šmaikščiais užrašais tiks bet kuriam šventės kaltininkui neatsižvelgiant į jo amžių. Juk užrašą galima pasirinkti pagal asmenybę, jo amžių, pomėgius ar darbą. Tiesiog reikia pagalvoti, kokia frazė geriausia atspindėtų jubiliatą ir įteikti puikią dovaną.

Kai džemperis jau išrinktas nepamirškite ir įpakavimo. Juk visuomet daug smagiau, kai viskas apgalvota iki menkiausios smulkmenos. Stebinkite savo artimuosius originaliomis dovanomis!

Kokį chalatą padovanoti vyrui

chalatasKartais dienos atrodo lekia taip greitai, ir vėl gimtadienis, ir vėl neaišku, ką padovanoti vyrui. Šį kartą žiūrime, kokie yra populiarūs vyriski chalatai, ir ką galima padovanoti būtent iš jų. Taigi, dėmesio – pasiūlymai, kokį chalatą dovanoti ir kaip jį tinkamai pasirinkti.

Šiltą

Ar pagalvojate, kam išvis reikalingi vyriski chalatai? Kaip pastebime, moterys sau daug drabužių perka ir vėliau dėvi vien dėl estetinių sumetimų – nes galbūt tie rūbai būna gražūs, madingi. O kaip yra su tokiu dalyku kaip vyriski chalatai internetu? Ar vyrai perka chalatą iš lilu.lt tik dėl grožio? Greičiausiai yra kitaip, greičiausiai jie chalatą perka dėl praktinių sumetimų. Tad ir jūs, dovanodama vyrui chalatą, turėtumėte pagalvoti apie jo naudingumą, tinkamumą ir reikšmingumą. Viena iš priežasčių, kodėl greičiausiai bus svarbu chalatai vyrams – jų šildomasis poveikis. Jeigu chalatas šiltas, tuomet jis bus puiki praktiška dovana, naudojama žiemą. Dėl to natūralu, kad tokį chalatą ir dėvėti būtų galima būtent žiemą. Vadinasi, bus gerai, jeigu padovanosite ne tik per gimtadienį, bet ir per Kalėdas, jeigu nežinote, ką dovanoti.

Tamsų

Dažnai vyrams patinka tamsūs chalatai. Jeigu moterys mėgsta rausvus, baltus, rožinius, su nėriniais, tai vyriski chalatai pigiau būdami tamsios spalvos puikiai atperka visus poreikius. Su tamsiu chalatu vyras puikiai įsilieja į naktį, ir dėl to atrodo stilingai. Jis gali būti tiek šiltesnis, tiek plonesnis. Su juo bus patogu ir keliauti, ir ilsėtis namuose. O būdamas tamsus jis išliks praktiškas ir nereikės nuolat baimintis, kad štai ir vėl metas jį skalbti, vos ant jo užtikš kečupo ar alaus lašas.

Sportinį

Taip pat galima pirkti sportinį chalatą. Kokybiski chalatai nesimėto, todėl reikėtų susirinkti tikrai gražų. Tačiau sportinis chalatas yra naudingas tada, kai sportuoji. Jį patogu dėvėti ne sporto metu, bet išsimaudžius, einant į dušą arba iš dušo. Dažniausiai sportiniai drabužiai būna ypatingai patogūs, elastiški, juos galima dėvėti kone kaip antrą odą. Todėl net jeigu vyras ir nėra kažkokios sporto aprangos fanas, dovana jam galėtų būti gera ir toks chalatas.

Žaismingą

Jeigu jus domina būtent grazus vyriski chalatai, tuomet turėsite patį smagiausią chalato rinkimo laiką. Galima ieškoti pačių įvairiausių modelių, kurie atrodo patrauklūs. Chalatai gali turėti kapišoną, o kartais net ir labai didelį gobtuvą. Didelės kišenės taip pat yra naudingos dideliame chalate. Į jas galima įsidėti šampūną einant į dušą, o gal tiesiog susikišti rankas, kai norisi saugiai ir jaukiai įsisupti į chalatą. Tačiau šie momentai ir sudaro chalato esmę, jo modelio ypatingumą.

Taip pat galima rinktis žaismingus chalatus, kurie, pavyzdžiui, imituoja kokį nors gyvūną. Pavyzdžiui, tigro kailio imitacija leistų turėti chalatą, kuris tarsi imituotų tigro kostiumą. Aišku, solidžiam vyrui labaiu patiks kokybiškas klasikinis vyriškas chalatas. Gali būti pasiūtas iš frotinės medžiagos, taip pat iš minkštos sintetinės. Visada verta pažiūrėti, kaip užsiriša chalato diržas, ar jis yra kokybiškas, ar neatrodo toks plonas, kad su juo tektų rištis lyg su virve, ir dar jis greit suplyštų. Taip pat patariama nepirkti pigiausios kiniškos produkcijos iš Kinijos, nes kai viskas suplyš ir nukris visos dekoracijos nuo to chalato, tada nieko gero iš jo neliks. Dėl to verta pirkti kokybiškus drabužius iš patikimų apatinių drabužių parduotuvių.