UAB steigimas – ne žaidimas

UAB steigimasParadoksalu: straipsnio pavadinimas rimuotas, tačiau nežadantis nieko gero. T. y. tarsi kuriame eilėraštį, bet jis neskleidžia jokio pozityvo. Hm… o dabar apie reikalus. Kaip jau aišku iš eiliuoto pavadinimo, šios dienos tema yra UAB steigimas. Nesigilinsime į dokumentų specifiką, neanalizuosime, kokiomis aplinkybėmis įsteigtos įmonės, kurios dabar garsios visame pasaulyje. Ne, mes imsimės kiek kitokio aptarimo. Kokio? Sužinosite tik skaitydami toliau. Neskaitysite – nežinosite.

Kad UAB steigimas nėra žaidimas, patvirtintų šios krypties paslaugas teikiantys asmenys. Jei pradėtų pasakoti, kiek visokiausių dalykų reikia spręsti, tikriausiai galvą paskaustų. Užtat verta steigimo proceso užduotis patikėti profesionalams – taip sutaupote savo laiko. Ir ne tik. Kai darbas specialistų rankose, galite būti ramesni, nes viskas turėtų vykti žymiai tikslingiau. Na, o tikslingumas nuolat besikeičiančiame verslo pasaulyje yra kone vertybė.

Kaip išvis nusprendžiama, kad vertėtų įkurti įmonę? Turbūt sutiksite, kad labai svarbu noras ir idėja. Ar to pakanka? Ne. Idėja ir noras reikšmingi, tačiau šių dviejų dalių nepakanka. Palyginkime su populiariosios psichologijos knygomis. Žmogus perskaito vieną, kitą, trečią… Perskaičius atrodo, kad galima tiek visko nuveikti, pasaulis po kojomis, pilna galimybių. Tačiau… nepradedama nei asmeninių tikslų keltis, nei tuo labiau imtis verslo. Net jei ir susizgrimbama, kad reikėtų pagerinti anglų kalbos įgūdžius ar susitvarkyti spintą, laikas bėga, bet veikti nepradedama. Humoristai ne veltui mėgsta frazę „nuo pirmadienio“.

Kad išvengtumėte situacijos, kai viskas atidedama pirmadieniui, pravartu pagalvoti, ar tikrai norite kurti įmonę, ar UAB steigimas nėra tik kažkieno primestas. Kartais atrodo, kad būtų smagu šio to pasiekti, bet ne visada laimi asmeniniai norai. Kaimynas turi mašiną iš salono, tai ir aš tokiai taupysiu. Draugas įsteigė įmonę, tai ir aš steigsiu… Su ekonomine veikla susiję sprendimai neturėtų vykti „bandos“ principu. Daug palankesnis variantas – daryti tai, kas jums patinka. Mėgstate gėles, bet aplink niekas jų neaugina? Kodėl nepradėjus verslo, susijusio būtent su gėlėmis? Niekas neliepia sekti bičiulio, atidariusio automobilių servisą, pėdomis.

 

 

 

5 priežastys kodėl įmonės steigimą reiktų patikėti tuo užsiimančiai bendrovei

UAB steigimasApie verslumo skatinimo programas girdime kasdien. Deja, iliuzijos apie paprastą teisinę ir buhalterinę bazę išgaruoja prie pirmo Registrų centro langelio. Esu tikra, kad yra visa eilė priežasčių kodėl verta patikėti įmonės steigimą tos srities specialistams, tačiau pateikiu penkias, kurios mano galva yra svarbiausios.

Laikas pinigai ir kaina

UAB steigimas kainuoja pinigus. Dažnai manome, kad sutaupysime specialistų dalį. Tačiau tenka nusivilti, nes tik vėliau sužinome kiek daug permokėjome vieno ar kito etapo dokumentų tvarkymui. Tarkim, uab steigimas internetu yra pigesnis nei uab steigimas registru centras. Tad specialistai dažniausiai gyvena iš sutaupytos dalies. Todėl vietoj to, kad dirbtumėme savo tiesioginį darbą, kurį išmanome, prarandame klientus ir užsakovus bereikalingai lakstydami per įvairias institucijas.

Proceso trukmė

UAB steigimas užima laiko. Jeigu procese dalyvaujame pirmą kartą, kaip taisyklė, steigimo trukmė ilgėja. Pirmiausiai todėl, kad niekur nėra vadovo, kada ir ką daryti reiktų. Todėl dažnai susizgrimbame per vėlai. Juk uab steigimas nuo ko pradeti yra pirmas mums į galvą šaunantis klausimas.

Dažnai laukiame savaites ar net mėnesius, kai tuo tarpu UAB steigimas gali teužtrukti vos kelias dienas.

Įstatinio kapitalo suformavimas

Neretą iš mūsų nuo verslo atbaido įstatinio kapitalo suformavimo klausimas. Tuo tarpu mums gelbstinčios bendrovės uab steigimas istatinis kapitalas jau būna suformuotas. Tad gauname šviežutėlę įmonę jau su įstatiniu kapitalu, įstatais ir kitais reikiamais dokumentais.

Paslaugų kompleksas

Dar daugiau laiko nei UAB steigimas užima papildomų paslaugų teikėjų paieškos. Tarkim, kaip steigti imone surandame internete, o tada ieškome, kas užtikrins šios įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymą, arba rinkodarą. Apsistatome visa aibe nereikalingų kontaktų ir išvaistome galybę brangaus laiko.

Geriausia teisinė bazė

Kita vertus, kaip isteigti uab nėra pats svarbiausias klausimas. Kreipęsi į šias paslaugas teikiančias bendroves galėsite pasikonsultuoti kokią juridinę formą pasirinkti, kokie yra uab mokesciai, pagaliau, uab pardavimas procesas, buhalterinė apskaita, privalomos deklaracijos. Visa tai padaryti pačiam vienam yra sudėtinga ir, dažniausiai, nuostolinga.

 

 

UAB Ost Express – įmonė, kuri Jums gali pasiūlyti idealias sąlygas, jeigu Jums yra reikalingos paslaugos verslui

UAB Ost ExpressAr kada teko girdėti apie paslaugas verslui? Taip, tai tikrai egzistuoja, kadangi, kad ir kaip bebūtų keista, tačiau tikrai yra tokių įmonių, kurioms yra reikalinga profesionalų pagalba, o jeigu Jūs nežinote apie kokias paslaugas mes jau prakalbome, mes Jums tikrai tai papasakosime, kadangi šis straipsnis tikrai nėra reklamos tikslais, rašydami šį straipsnį atsižvelgiame į tai, kad jis Jums būtų patrauklus skaitymui, suteiktų naudingos informacijos, kadangi, kaip jau minėjome, ne visi žino kas tai yra paslaugos verslui, todėl šiandien norime pralaužti ledus, o tie žmonės, kurie jau turi pakankamai žinių šioje sferoje, vis tiek kviečiame paskaityti šį straipsnį iki pabaigos, tam, kad galėtumėte susidaryti nuomonę apie tai, kas per įmonė yra UAB Ost Express, o galbūt prie viso savo turimo žinių bagažo, pridėsite ir mano, tai ką šiandien sužinosite iš šio straipsnio. Būtų verta pradėti nuo to, kad šiandien norime papasakoti apie vieną, specifinę paslaugą, kurią teikia UAB Ost Express, tai yra juridinės paslaugos. Ar kada teko girdėti apie juridinių paslaugų specialistą, kuris apie Jus nieko nežino, tačiau atvažiuos spręsti Jūsų bėdų, specialiai dėl Jūsų, o tai suteikia sutaupyti pakankamai pinigų.

UAB Ost Express – visoje Lietuvoje žinoma įmonė, kuri teikia labai kokybiškas paslaugas verslui, taigi, kaip jau minėjome, šiandien norime papasakoti apie juridines paslaugas, kurias teikia UAB Ost Express, turbūt niekam nėra paslaptis, kad kokia įmonę Jūs beturėtumėte, visada gali kilti įvairių bėdų, o kartais bėdos gali būti tokios, kad Jums gali nepadėti joks advokatas, todėl reikia apie tai pagalvoti iš anksto, todėl ši firma siūlo tokį pasiūlymą, kad Jūs turėtumėte nuosavą juristą, tačiau jis Jums dirbtų tik tada, kada būtų poreikis. Juridinės paslaugos Klaipėda – gali pasiūlyti itin platų juristų pasirinkimą. Šioje vietoje yra labai svarbu tinkamai pasirinkti, kas Jums būtų naudingiau.

Kalbant apie vietas, kuriose galite rasti aukštos klasės juristų, būtų galima išvardinti didžiuosius Lietuvos miestus. Juridinės paslaugos Kaune, juridinės paslaugos Vilniuje, juridinės paslaugos Jonavoje – taip pat Jums gali pasiūlyti platų asortimentą, o šiuose miestuose labai lengvai galite rasti Jums reikalingo juristo pasiūlymų dirbti, tačiau pirmiau reikia nuspręsti, ar paslaugos verslui, šiuo atveju, negalėtų pasitarnauti daugiau nei tu sakai. Juridinės paslaugos Londone, juridinės paslaugas UK – dar vienas iš būdų, drabužių pirkimui.

Sudėjus visus teigiamus ir neigiamus aspektus, būtų galima teigti, kad esame labai laimingi, galėdami Jums pasiūlyti tokias paslaugas, kurios yra iš tiesų labai patogios, todėl jeigu susidomėjote, tai verčiau kviečiame nieko nelaukti, o kreiptis į UAB Ost Express.