Geri patalynės užvalkalai padeda kokybiškai pailsėti

užvalkalaiPatalynės užvalkalai yra ta tema, kurios nereikia pristatinėti. Juk patogi patalynė – kokybiškas miegas. O apie miegą irgi visi puikiai suprantame – tas trečdalis paros ne šiaip sau praleidžiamas lovoje.

Ar aplinka, kurioje miegame, lemia poilsio kokybę? Daugelis tikriausiai atsakytų teigiamai. Visgi ne paslaptis, jog vieni žmonės užmiega lengviau, o kitiems reikia nemažai pagulėti, kol pagaliau suima snaudulys. Bet ir tai dar nėra patvirtinimas ar paneigimas apie miegamojo erdvės reikšmę poilsio kokybei. Juk tai, kad miegojome 12 valandų, nebūtinai reiškia, jog jaučiamės kaip naujai gimę. O štai 7 valandos miego – nebūtinai ženklas, kad visą dieną žiovausime.

Patalynė

Skirtumų yra įvairių ir juos veikiausiai paaiškintume remdamiesi biologiniais dalykais. Bet šiame straipsnyje nesileisime į gilius mokslinius apmąstymus. Tačiau privalu paminėti, kad norint kokybiškai pailsėti vertėtų atkreipti dėmesį į patalynę. Kaip paminėta šio straipsnio pavadinime, geri užvalkalai ir apskritai patalynė padeda kokybiškai pailsėti. Pasitelksime kelis pavyzdžius, leisiančius suprasti, kad patalų svarba tikrai didelė.

Įsivaizduokite, kad patalynė priprakaituota ir kvapas itin nemalonus. Ar tokioje aplinkoje gerai miegotumėte? Vargu. Smarvė erzintų ir būtų sunku sudėti bluostą.

Užsiklojus pernelyg karšta. Ar išsimiegosite? Gal… Bet pabusite tarsi nubėgę maratoną – sušilę, sulipusiais plaukais.

Patalai per maži. Traukiate iš vienos pusės į kitą, bet kaip neapsiklojate, taip neapsiklojate. Ech, ir kaip sudėti tą bluostą?..

Šie trys pavyzdžiai (priprakaituota patalynė, pernelyg šilta patalynė, per maža patalynė) aiškiai parodo, kad tai, ant ko miegate ir kuo užsiklojate, turi įtakos miego gerovei.

Miegamasis

Pastabesni skaitytojai, ko gero, tikisi atsakymo ir apie patį kambarį, kuriame miegama. Psichologai yra pateikę visokių prielaidų ir išvadų, susijusių su kambario apstatymu ir spalvomis, todėl galima teigti, kad erdvė turi įtakos poilsio kokybei. Bet prisiminus, kad kiekvieno žmogaus paros ritmas skirtingas (taip pat skirtingi miego įpročiai ir pats miego poreikis), nesinori absoliutinti. Jeigu jūsų kambarys yra jaukiausia pasaulyje vieta, tai nereiškia, kad atsidūrę kokiame nors neįmantriame viešbutyje blogai išsimiegotumėte. Aišku, niekas negarantuoja, kad apsistoję penkių žvaigždučių viešbutyje vos tik atsigulę užsnausite.

Gausus pasirinkimas

Reikėtų pasakyti, kad patalynė ir užvalkalai – nedeficitinė prekė. Tai gera žinia kiekvienam ieškančiam naujos patalynės. Net ir penkių žvaigždučių viešbučiai turi iš ko rinktis. Taigi, apsilankę parduotuvėje turėtumėte rasti patinkantį produktą – dailius užvalkalus.

Pagal matmenis ir kainą, pagal medžiagą ir dizainą… Skirtingų gaminių daug, todėl pirkėjai randa variantą, atitinkantį poreikius ir vėliau nenuviliantį. O kadangi pirkėjai ieško kokybiškų produktų, gamintojai ir pardavėjai turi pasistengti, kad pateisintų vartotojų lūkesčius. O tie lūkesčiai juk ne kokie materialistiniai. Užvalkalų pasirinkimas atsakingas, nes įsigytas daiktas – investicija (investicija į save, kaip pastaruoju metu populiaru formuluoti).

 

 

 

Norite permainų miegamajame? Pasirūpinkite 3D patalyne!

3D patalyneKartais gyvenime ateina toks laikas, kai norisi pokyčių. Pabosta darbas, nebesinori juodos striukės, pavargstama nuo to paties kasdienio maršruto. Netraukia net lova. Sakote, tokias neigiamas mintis lemia nuovargis? O ar nepagalvojote apie permainas miegamajame? Štai pasirūpinus 3D patalyne, tikėtinas saldus miegas.

Taigi, atsinaujinimas padėtų pailsėti? Taip galima teigti. Ypatingai dėl išskirtinumo, kuriuo pasižymi 3D patalai. Net jei ir dabar miegate itin saldžiai, nauji vėjai miegamajam suteiktų daugiau teigiamų emocijų. Miegamojo atnaujinimas reikalingas, jei atrodo, kad kažko trūksta. Ir visai nebūtinas brangus remontas. Jei pasiklojus lovą miegamasis tampa harmoninga erdve, tuomet patalynė verta didžiausių pagyrų. O jei ji tokia, kad net nesinori traukti iš lovos, tai kuo aiškiausias ženklas, kad laikas į parduotuvę.

Kartais patalpa atrodo per tamsi, kartais per blanki, o kai kuriais atvejais spalvingumo nemažai. Priklausomai nuo situacijos, norisi tam tikro solidaus, ramaus akcento arba „stogą raunančio“ gaivališkumo. Tokie troškimai skatina atsigręžti į 3D efekto pusę, kadangi rinkoje 3D patalynių siūloma pačių įvairiausių. Jos prisiderina prie interjero. Tokio patalynės dėka kambarys pakinta į gerąją pusę.

Kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama. Natūralu, kad kiekvieno žmogaus miegamojo erdvė skirtinga. Nevienodos ir lovos. Tad visiškai suprantama tendencija, kai trys pirkėjai, užsukę į parduotuvę vienas po kito, išsirenka kontrastuojančius produktus. Vieną asmenį patraukia raudonos gėlės, kitą sudomina tamsaus automobilio vaizdas, o štai trečias nutaria įsigyti žalia pieva papuoštus patalus. Ir kiekvienas iš šių pirkėjų bus teisus, kadangi sprendimą atnaujinti miegamąjį jie jau priėmė.

3D patalyne žavisi visi, planuojantys atgaivinti kambarį. Pagal savo skonį įsigytas gaminys praskaidrina kasdienybę ir leidžia patirti, ką reiškia nuostabus poilsis.