Ar pinigai į balą, ar į kaminą?

kamino kainaKliento poreikiai auga kasdien. Norisi vis daugiau komforto, naujovių, tačiau taip pat ir geros kokybės bei prieinamos kainos. Kaip ir bet kurio kito produkto, taip ir keramikinių kaminų gamintojai, stengdamiesi išlikti konkurencingoje rinkoje, klientui pateikia labai daug pasirinkimų. Įvertinę kainos ir kokybės santykį, galime rasti sau tinkamiausią variantą.

Visi keramikiniai kaminai turi savo pagrindinius ir stabilius privalumus. Jie yra ilgaamžiai, lengviau valomi, atsparūs rūgštims, aukštos temperatūros poveikiui, dažniausiai jiems suteikiama 30 metų garantija. Tačiau, norint užsitikrinti visus šiuos privalumus nereikėtų pasitikėti vien tik savo rankomis. Protingiausia būtų montavimą patikėti profesionaliems meistrams, kad vėliau netektų susidurti su papildomais rūpesčiais.

Šiandien, nepakanka pasakyti, kad produktas yra puikus, ilgaamžis ir tikrai nenusivilsite jį įsigiję. Dar niekam nepavyko pabėgti nuo klausimo ,,O kiek kainuoja?“. Taigi, kiek reikės išleisti norint įsigyti keramikinį kaminą? Kokia visiems prieinama kamino kaina?

Viskas priklausys nuo to, kokį gamintoją pasirinksite. Pavyzdžiui norint įsigyti mažiausių išmatavimų kaminą (4 metrų aukščio ir 160 milimetrų skersmens), reikia pasiruošti šiek tiek gluminančiam kainos skirtumui. Kaina svyruoja nuo 350 € iki beveik 600 €, tačiau nereikėtų iškart išsigąsti, nes visuomet galima pagauti akciją. Akcijos metu mažiausių išmatavimų kaminą galima įsigyti už 255 €. Tai tikrai gera kamino kaina!

Daugeliui ir mažiausių matmenų kamino kaina gali pasirodyti tikrai pakankamai didelė, bet juk norisi tvirtai stovėti XXI amžiuje ir naudotis visomis jo lengvatomis, tačiau kokia tų lengvatų kaina? Savaime suprantama, kad didėjant kamino matmenims didėja ir suma. Nuo minimalios kainos, pagal pasirinktus matmenis, suma staiga nešoka į padanges, ji auga palaipsniui ir už kiekvieną metrą neprideda prie savęs poros šimtų eurų. Tarkim, jei reikalingas vidutinių matmenų (7 – 8 metrų aukščio ir 180 mm skersmens) kaminas, viena iš siūlomų kainų yra maždaug 800 €, tačiau atidžiau paieškojus galima rasti ir daugiau nei perpus mažesnę kainą.

Didžiuliame pasiūlos sraute tikrai įmanoma pasiklysti tarp begalės įvairių sumų. Jei vienas gamintojas pateikia 600 € kainą už mažiausių išmatavimų kaminą, tai kitas, už maždaug tokią pačią kainą, siūlo įsigyti didžiausių išmatavimų (11 metrų aukščio ir 200 milimetrų skersmens) kaminą. Ar čia žaidžia kokybė? Ar pigiausias produktas yra blogiausias produktas? Žinoma, nei vienas gamintojas šių paslapčių neišduos, todėl rinkdamasis keramikinį kaminą klientas turi žinoti ne ką mažiau už patį gamintoją.

Taigi, ar į balą, ar į kaminą? Jokiu būdu ne į balą, nes naujovės tam ir atsiranda, kad pakeistų tai, kas jau nugyveno savo metus. Sumos gali gąsdinti, tačiau reikia tik atsakingo ir praktiško požiūrio renkantis produktą.

Krosnelės Klaipėdoje siūlomos patraukliomis kainomis

krosnelės Klaipėdoje

Kai ką nors perkame, tikimės, kad daiktas bus kokybiškas. Tikimės, kad kaina nepralenks kokybės. Ir visai nesvarbu, ar kalbame apie batoną, kurį valgysime, ar apie būstą, kuriame gyvensime. Renkantis šildymo sistemos prietaisus aktualūs tie patys kriterijai. Dėl to žmones sudomina krosnelės Klaipėdoje. Kodėl? Tuoj sužinosite.

Krosnelės gimtajame mieste

Vienas pirminių kriterijų, kai ieškoma krosnelės Klaipėdoje ar kitame mieste, yra būtent vieta. Juk kone natūralu, kad bandoma surasti ten, kur arčiau. Jei gerą daiktą galima nusipirkti netoliese, tai kyla retorinis klausimas, kodėl vertėtų vykti į kitą miestą.

Šildymo įrenginiai nėra maži ir lengvi, tad svarbios ir transportavimo išlaidos. Kai parduotuvė netoli, tai ir išlaidos mažesnės.

Žinomi gamintojai

Kaina neturėtų jokios reikšmės, jei pardavėjai nepasiūlytų kokybiškų produktų. O pirmiausia juos turi gauti iš gamintojų. Būtent pastarieji deda daug pastangų, kad kokybės sąvoka būtų išpildoma.

Krosnelės Klaipėdoje atstovauja žinomiems ir puikiai vertinamiems prekių ženklams, pavyzdžiui, „Dovre“. Ant podiumo ir skandinaviška kokybė, ir kitų šalių gamintojų įdirbio rezultatai.

Kainos

Būtent kainos yra tai, dėl ko čia susirinkome. Krosnelės Klaipėdoje pirkėjus iš tiesų džiugina, nes yra pardavėjų, kurių nurodomos kainos atitinka lūkesčius ir neatrodo „perspaustos“.

Nereikia nė klausti, kodėl kaina yra svarbi. Pirmiausia norisi, kad įsigyta prekė būtų kokybiška, o kokybė dažnai siejama su didele kaina. Bet ne visada skaičiai turi būti dideli. Kartais kokybė pralenkia kainą. Tai skatina nusišypsoti.

Kaina aktuali ir dėl to, kad krosnelė nėra vienintelis poreikis. Maistui, drabužiams ir kitos reikmėms taip pat atseikima mažesnė ar didesnė asmeninio biudžeto dalis. Tad renkantis šildymo įrenginį skaičiuojama.

Transportavimo išlaidos

Dar vienas aspektas – transportavimo išlaidos. Net jei krosnelės Klaipėdoje paprastai sudomina uostamiesčio gyventojus, atstumai tarp namų ir parduotuvės nevienodi. Transportavimo išlaidos prisideda prie prekės kainos, tad turi įtakos pasirinkimui.

Visuma

Iš to, kas buvo paminėta, galima padaryti išvadą, kad krosneles Klaipėdoje stengiamasi įkainoti kuo patraukliau. Pridurtina ir tai, kad kaina susideda iš tam tikrų detalių. Etiketėje nurodyti skaičiai yra visuma. O šiaip tikrai žinote tokį terminą kaip kaštai. Kaštų klausimas svarbus tiek gamintojams, tiek pardavėjams. O kas svarbiausia pirkėjams? Vertė, gaunama už sumokamą sumą.

 

Kieto kuro katilai ir tradicinė lietuviška žiema

kieto kuro katilai iš e-aquajazz.ltKokia yra tradicinė lietuviška žiema? Kada kieto kuro katilai pradeda savo darbą? Kokia atmosfera tvyro namie? Visi šie klausimai aktualūs, nes gyvename keturių metų laikų sąlygomis, mėgaujamės atostogomis paplūdimyje vasarą ir lipdome sniego senį žiemą…

…o įtaisę sniego seniui vietoj nosies morką, grįžtame į šiltus namus. Kaip gerai, kad kieto kuro katilai iš e-aquajazz.lt patraukė dėmesį – dabar šiluma namie yra jauki kasdienybė.

Vasaros saulė, žiemiškos snaigės…

Yra eilėraščių apie vasarą, sudėta dainų apie žiemą. Tiek ruduo, tiek pavasaris turi kažką savito. Kiekvienas metų laikas – tarsi naujas skyrius, naujų darbų, naujų planų pradžia. Štai taip kone romantizuotai pradedame kalbėti apie laiką, kai iš po stogo traukiamos rogutės, kai parėjus namo džiovinami batai, kai kaimuose į šunų būdas pridedama šiaudų, kai laukiama Kalėdų ir Naujų metų, kai apšerkšniję medžiai tiesiog užburia, kai iš dangaus krenta kerinčių formų snaigės…

Ir net jei skaitote šias eilutes vasarą, prisiminkite, kad dabar pats metas ruošti roges. Nes vėliau romantišką atmosferą pakeičia chaosas. Jei reikia atnaujinti šildymo sistemą, nelaukite, kol pradės snigti. Kieto kuro katilai iš e-aquajazz.lt, net ir dabar įsigijus, būtų patogiai pristatomi ir galėtumėte vykdyti kitus šildymo sistemos atnaujinimo etapus. O sugrįžus šaltukui ir sniegui, ledui sukausčius upes, mėgautumėtės šiluma.  O šiluma – tai jaukumas. Ilgi žiemos vakarai su šeima, kai tvarkingame katile kūrenasi malkos…

Tradicinė ir naujoviška žiema

Keletą metų atrodė, kad žiema tingi. Vietoj apsnigtų takelių telkšojo balos, vietoj minusinės temperatūros termometras rodė pliusą. O vyresnės kartos atstovų pasakojimai apie žiemą senesniais laikais kėlė didžiulį įspūdį. Tačiau vėliau šaltasis metų laikas vėl atsiskleidė. Nors metro sniego gal ir neprikrito, bet šalčio ir romantiškai nuteikiančių snaigių tikrai buvo. Turbūt geriausias lietuviškos žiemos apibūdinimas – nenuspėjama.

Gera šildymo sistema yra tai, kas apsaugo, kad rudens lietų keičiant sniegui nereikėtų suptis į devynis pledus ir kalenti dantimis. Todėl kieto kuro katilai iš e-aquajazz.lt atranda vartotoją. Šiuos įrenginius rekomenduoja profesionalai. Ir kaipgi kitaip, kai žinomų gamintojų produktai siūlomi patraukliomis kainomis ir dar patogiai pristatomi į namus.

Svarbi kiekviena dalis

Renkantis šildymo katilą svarbus jo galingumas, bet tai dar ne viskas. Kiekvienas vamzdis, kiekvienas radiatorius ir dar daugybė įvairių dalių – tai sklandumą užtikrinančios grandys. Tas sklandumas išgaunamas tada, kai montavimo darbai patikimi profesionalams. Juk kieto kuro katilų tema nepaprastai svarbi. Kai žiemos permainingos, reikia tvirto sprendimo, užtikrinsiančio šiltą būvį.

Kieto kuro katilai internetu – modernus sprendimas

Iš e-aquajazz.lt įsigiję katilą ar kitą prekę žmonės teigia ne tik sutaupantys, bet ir suprantantys, kas yra tikras patogumas. Nereikia niekur vykti iš namų, nereikia galvoti, kaip katilą produktą parsigabenti. Juk katilai sveria ne kelis kilogramus.

Sakote, abejojate, ar verta pirkti internetu? Kieto kuro katilai iš e-aquajazz.lt yra įrodymas, leidžiantis pasakyti, kad tikrai verta. Skiltyje „Pagalba klientui“ pateiktas telefono numeris ir el. pašto adresas, tad ieškantys katilo gali susisiekti norimu būdu. Taip išsiaiškinamos aktualios ypatybės ir galima dėti prekę į virtualų krepšelį.

Ar laukiate žiemos?

Klausimas, ar laukiate žiemos, gali būti atsakomas dvejopai. Taip arba ne. Turint gerą šildymo sistemą žiema nebaisi. Atsakingai pasirinkus katilą ir pasamdžius specialistus, kurie pasirūpintų kokybišku montavimu, šaltasis metų laikas tampa gerokai malonesnis.

Kiekvienas metų laikas turi savų ypatybių. Tokių, kurios tiesiog pavergia. Turi ir sunkumų, kuriuos įveikti  yra paprasčiau pasitelkiant protingus sprendimus. Gera šildymo sistema – vienas iš tokių protingų sprendimų pavyzdžių.

 

 

 

Židiniai iš Norvegijos džiugina lietuvių šeimas

dovre zidiniaiJeigu ieškote židinio, tikriausiai norite atrasti tokį, kuris būtų dailus, funkcionalus ir ne už kosminius pinigus. Taip dėmesį patraukia dovre.lt židiniai. Kas yra „Dovre“? Tai židinių bei krosnelių gamintojas iš Norvegijos. Visame pasaulyje teigiamai vertinamus gaminius pamėgo ir lietuviai.

Dovre.lt teigimu, minėtos kompanijos židiniai yra ketiniai. Ketus gamybai pasirenkamas ne bet koks. Ieškoma tokių sprendimų, kurie leistų sukurti ilgaamžį ir visapusiškai kokybišką produktą. Ne velti žmonės turintys tokius židinius, jais džiaugiasi.

Apipavidalinimas

Iš pradžių žvilgsnis krypsta ne už techninių parametrų. Dėmesį patraukia dizainas. Pirmiausia paminėtina, kad židinių yra įvairių dydžių. Tai reiškia, kad pasirinktas daiktas derės norimoje patalpoje. Ieškote ko nors masyvesnio? Norėtumėte nedidelio židinuko? Kiekvienu atveju atrandamas geriausias variantas.

Pirkėjai gali rinktis iš įvairių židinių formų. Nevienoda ne tik korpuso, bet ir durelių, taip pat stiklų forma. Židiniai skiriasi ir savo spalvomis. Visa tai suteikia galimybę susikurti tokį interjerą, apie kokį svajojate. Tai viena iš priežasčių, kodėl dovre.lt židiniai ir krosnelės puikuojasi jau penkiolikos tūkstančių lietuvių namuose.

Funkcija

Pirminė židinio funkcija – šildyti. Ši funkcija gretinama su jaukumu. O jaukumu ir šiluma galima džiaugtis, jeigu gamintojai sukūrė tokį prietaisą, kuris atitinka puikios kokybės sąvoką.

Funkcionalumas prasideda nuo tokių sprendimų, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo paprasti, bet iš tiesų labai palengvina kasdienybę. Pavyzdžiui, dėžutė pelenams leidžia židinį eksploatuoti kuo patogiau.

Jeigu svarbu universalumas, tuomet įvertinsite galimybę naudoti įvairų kurą. Kiekviena ypatybė turi įtakos židinio visumai.

Ir Norvegijoje, ir Lietuvoje

Norvegiška produktų kilmė skatina daryti prielaidą, jog dovre.lt židiniai bus patvarūs ir šaltą žiemą pavers jaukia. Ir toji prielaida tikrai išpildoma. Juk Norvegijoje žiemos šaltos, reikalaujančios imtis atitinkamų priemonių. Todėl norvegiški židiniai bei krosnelės privalo būti tvirti ir efektyvūs. Lietuviškai žiemai jie puikiai tinka.

Platus pasirinkimas

Kadangi židinių bei krosnelių asortimentas didžiulis, galima pasirinkti tai, kas atrodo dailu ir tiks konkrečioje patalpoje. Reikia pasiruošti paskirti laiko, nes kiekvienas norvegiškas židinys turi ką nors, už ką yra vertas pagyrų.

 

Židinys? Krosnelė? O gal du viename?

Nežinote, ką rinktis? Vilioja ir židiniai, ir krosnelės? Kaip apsispręsti? Dovre.lt gali pasiūlyti ir hibridus. Tai sprendimas svarstantiems, ar židinys, ar visgi krosnelė. Hibridai irgi yra iš kokybiškų medžiagų, turi švaraus degimo sistemą ir išorės oro jungtį – viskas dėl to, kad būsto šeimininkai galėtų džiaugtis nepriekaištingu prietaiso veikimu.