Kiekviena prekė arba kiekvienas daiktas anksčiau ar vėliau suranda savo savininką. Naujų daiktų dažniausiai mes ieškome parduotuvėse, turguje arba internetinėse parduotuvėse. Pastarasis būdas, sparčiai besivystant interneto tinklams, tampa vis populiaresnis. Pirkti internetu paprasta, juk nereikia eiti iš namų, dažniausiai prekė pristatoma iki durų ir tik retais atvejais pirkėjai prekes atsiima pašte ar kurjerių biure. Taigi šiais visuotinio vartojimo laikais tampa paprasčiau pirkti nei parduoti. O parduoti tenka.

Štai jūs jau du metus turite mobilųjį telefoną, tačiau netruko prabėgti laikas, ir jūsų išmanusis paseno, – nusidėvėjo ne tik fiziškai, bet ir morališkai. Negana to, atsirado nauji modeliai, o ir telefonų pardavėjai vilioja įsigyti naują aparatą patraukliomis kainomis. Gal ir pirktumėte naują su didele nuolaida, bet prie savo senojo telefono jau esate pripratę, pagaliau ir didelė virtualaus gyvenimo dalis yra patalpinta telefone (adresai, atostogų nuoraukos, elektroninio pašto nustatymai ir pan.). Kaip ir gaila būtų išmesti… . Susiduriate su dilema. Bet išeitis yra.

Su klausimu kaip parduoti telefoną, susidūrėte ne tik Jūs. Daugeliu atvejų problemai spręsti pasitelkiami skelbimai internete. Tai ne tik paprasta, bet ir patogu. Dažniausia vartotojai besinaudodami skelbimų portalais, skelbimus patalpina per 3 – 5 minutes. Žinoma, jei tai darysite pirmą kartą, užtruks kiek ilgiau. Tačiau kitą kartą jau žinosite skelbimų portalą, nereikės jo ieškoti google paieškoje, o svarbiausia – jau žinosite ką spausti ir kur ką rašyti. Tad patalpinkite skelbimą apie parduodamą daiktą ir laukite skambučio. O kiek teks laukti – labai priklauso ne tik nuo skelbimų svetainės žinomumo, bet ir kaip kokybiškai patalpinote skelbimą.

Patyrę skelbimų svetainių lankytojai jau žino, kad skelbimai su kokybiškomis nuotraukomis sulaukia daugiau susidomėjimo. Dar geriau, jei patalpinsite ne vieną nuotrauką, o maksimaliai kiek leidžiama pasirinktame portale. Dažniauiai tai būna 4 arba 8 nuotraukų pozicijos (kai kada ir daugiau). Ir visada būną pirmoji pozicija, tai yra pagrindinės nuotraukos pozicija. Šioje vietoje geriausia dėti bendrą parduodamo daikto vaizdą ir tik kitose likusiose galima parodyti daikto ypatumus, pavyzdžiui tam tikrus įbrėžimus, pakrovėją, baterijos vaizdą ar pakrovėjo pajungimo lizdo būklę. Žinoma po to labai svarbu skelbimo pavadinimas. Niekada nerašykite ilgo arba nepradėkite antraštės “Parduodu gerai išlaikytą, gerame stovyje, nesubraižytą, su nauja baterija mobilųjį telefoną Samsung Galaxy S2”. Tokį tekstą geriau talpinti skelbimo aprašymo langelyje. O pavadinimas turėtų būti panašiai toks: “Geras Samsung Galxy2”. Kaip matote nėra žodžio “parduodu”. Lankytojai ir taip supranta, kad jei jau patalpintas telefono skelbimas, tai vargu ar jis bus nuomojamas. Susidomėjusieji būtinai jį perskaitys ir sužinos ar norite parduoti ar keisti. O gal tokiu būdu sulauksite dar geresnio pasiūlymo.

Taigi nutraukos, trumpas pavadinimas, išsamus aprašymas, būtinai kontaktinis telefono numeris leis Jums greičiau parduoti nenaudojamą daiktą. Belieka tik sugrįžti prie pirmojo žingsnio – išsirinkti skelbimų portalą. Nemažą pasiūlą sudaro nemokami skelbimai. Jei pasirinksite nemokamą paslaugą, tuomet parduoti savo daiktą jums nekainuos nieko. Tiesa, kai kurie nemokami portalai siūlo pagreitinto pardavimo galimybę – už keletą eurų paryškinti skelbimo tekstą arba išketi į aukštesnes pozicijas. Tai gana efektyvu, nežiūrinti į tai, kad nemokamuose skelbimų portaluose labai daug patalpintų panašaus turinio tekstų, todėl jūsų daiktas tiesiog gali pasimesti tarp gausos. Jei išsirinksite populiariausius portalus, žinoma teks susimokėti nuo 0,30 eur iki 10- 12 eur, priklausomai nuo to į kokią kategoriją talpinsite informaciją. Taip kad kartais nepagailint euro ar kelių galima sulaukti ir geresnių rezultatų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *